Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miscok
4. okt 2013

Baby,pomaly vas aj ja budem moct "ovracavat",uz od vcera vecera mi je zle ako na lodi 😒

kacenkab
4. okt 2013

@melisska oooooooooo kvalitnaaa, teraz to uz musi vyjst, vdaka!

kacenkab
4. okt 2013

inac aj mne je zle, mam hnacku a boli ma brucho, chcem si dat utrogestan a normalne mam strach ze sa poserem ☹
Co mam robit?

kama2
4. okt 2013

@bergalm ahoj,vyskusat mozes 😉 ja som bola bez PK a 3dni pred menzesom som mala pozitivny test. Ale na druhej strane kazdej stupa hcg inak,cize biely test urcite nebude dovod na hadzanie flinty 😉 drzim palce vsetkym co cakate na II

miscok
4. okt 2013

@bergalm Tak ja som nevydrzala a testla 8. den.Su to strasne nervy. Ak vydrzis,vydrz,ak budes nedockacka ako ja testnes. Joj velmi prajem,aby si tam nasla //. Kazdopadne daj vediet. Myslim na teba.

tomka12
4. okt 2013

Ahojte zienky, bola som v reprofite v roku 2010 na ET a teraz by som chcela ist na KET. Viete mi povedat, kolko krat treba ist do Brna? A ake lieky sa beru pri KET? Dakujem

bergalm
4. okt 2013

@miscok no to mas pravdu nervy mam na prasknutie 😉

tinka9075
4. okt 2013

@zlatanka30 u nás je to naopak malý v pohode ale malá je zlá ako sto čertov odkedy sa narodila v pôrodnici sa smiali sestričky že je veľmi pekná ale aj veľmi zlá 😉 😉 si s ňou užili lebo mne dali drobcov na 4 deň po sekcii 🙂 🙂

kacenkab
4. okt 2013

@bergalm No je to nervak, ja musim vyddrzat este dva vikendy a cely tyzden. Ale som rozhodnuta testovat az ked mi kazali z reprofitu, uvidim ako mi to vydrzi 😅

miscok
4. okt 2013

@kacenkab Klobuk dole 😉 Ja som chcela aspon do 10.dna vydrzat a vidis 😀

kacenkab
4. okt 2013

@miscok dnes mi kamoska povedala, ze ked to má byt, tak to bude, ak to nemá byt tak to nebude, vobec nezalezi kedy clovek testuje....viem ze sa to asi lahko hovori, ale ked si to clovek tak zoberie, naozaj nic nenarobis..... 😅

kacenkab
4. okt 2013

@miscok no vidis ako krasne ti to dopadlo.....drzim palceky

buba08
4. okt 2013

@speranza1 ahoj, v Prahe si bola u Madara v Podoli alebo u Malickovej?

buba08
4. okt 2013

@tinka9075 to male ruzove je jak cert? no lebo vyzera ako anjelik s rozkami 😉, ale to male modre je tiez ako anjelik🙂, krasni su 🙂

tinka9075
4. okt 2013

@buba08 áno to ružové je zlé aj teraz pred chvíľou sa zobudila tak debatujú z mužom 😀 😀 a spať ani za svet včera zaspala o pol druhej herečka 😀 😀a to malé modré spinká ani neviem že ho mám ideálne bábetko,,,,

buba08
4. okt 2013

@tinka9075 no musi vam dat vediet, ze mate doma princeznu, ktora si vyzaduje co najviac pozornosti 😵

tinna13
5. okt 2013

@tomka12 pri kete ti staci ist do Rf iba raz pri vklade co byva na 19-20 den cyklu. Vsetko ostatne vybavis meilom. Okolo 12 dna cyklu si pojdes dat odmerat vysku sliznice k svojmu gynekologovi a das to vediet do Rf. Podla toho ti naplanuju vklad. Berie sa len utrogestan a ak by si mala nizku sliznicu tak ti nasadia aj estrofem.

falin
5. okt 2013

Ahojte, niektoré viete, niektoré nie, boli sme na 8. IVF. Dnešný RF test negativny. Tak veľmi som verila a nič. ☹ 😠
ďakujem veľmi za podporu a sarasotke za každodennú dávku tehu virusov

tinna13
5. okt 2013

@falin ☹ moja to ma velmi mrzi, preco to nechce vyjst, ked uz sa to parkrat podarilo? Mate z tohto pokusu aj nieco zamrazene?

annetty
5. okt 2013

@falin jooooj ☹ je mi to strašne ľúto 😢 😢 😢

miscok
5. okt 2013

@falin Falinka,to ma velmi mrzi.Vyjde to nabuduce.Musi!Nevzdavaj .

bergalm
5. okt 2013

dobre ranko tak neviem posudte sami prva foto cca3min., 2foto 5min.a potom mi tam ostalo toto tak cakam na ohlas 🙂

bergalm
5. okt 2013

nevydrzala som dnes som 8den po ET neratam den vkladu

sarasota
5. okt 2013

@falin srdiecko tak velmi som verila ze tentokrat to bude to prave .Viem ze si bojovnicka a este pojdes do boja nevzdavaj to aj ked viem ako neuspech boli ☹ .Posielam jedno velke objatie .

sarasota
5. okt 2013

@bergalm a je to tam supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂gratulujem

bergalm
5. okt 2013

@dafy tiez mi RF test zosilnel po termine je to normal?alebo to moze byt na figu? 😉

sarasota
5. okt 2013

@bergalm ja mam taku na 12 den jupi dalsia tehulka 🙂

bergalm
5. okt 2013

@sarasota myslis????my s mm sme taky opatrny skusim este v Pondelok al. Utorok zopakovat ci silnie mam este 1RFtest ale asi zajtra kupim aj ten mamatest 🙂 moc sa nechcema tesit keby nahodou,ale rano dnes bolo FAJN 🙂 a inac Dakujeeem

bergalm
5. okt 2013

@sarasota zeby dvojky??dali sme dve bublinky 🙂

sarasota
5. okt 2013

@bergalm mozno ano 🙂 uvidis nechaj sa prekvapit vsetko bude v poriadku nebojkaj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre