Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sasa1983
25. okt 2013

ahojte kočky, ja som dnes D5 po vklade..a začína ma chytať panika..Ako toto prežiť?

lienka_1
25. okt 2013

@strapula27 Hlavne, ze ste vsetci v poriadku. Drobci to za chvilocku dozenu a o rok nebude ziadny rozdiel s rovesnikmi 😉 Blahozelam! Budte hlavne zdravi a nech su drobci dobri papkaci a spinkaci 😉

buba08
25. okt 2013

@lienka_1 ahoj moja, tak ako som predpokladala amh ho vobec nezaujimalo ☹

melisska
25. okt 2013

@strapula27 aj som niečo tušila moja, blahoželámea prajeme veľa,veľa zdravicka aj mamine 🙂

lienka_1
25. okt 2013

@buba08 Mozno cas najst poriadneho gyndosa. 🙄

jahoda333
26. okt 2013

@strapula27 jej krasne mena ste vybrali supeeeer nech len pekne rastu do krasy babulenka blahozelam zo srdiecka 🙂 😉

gaga83
26. okt 2013

@lienka_1 Ahoj prosím ta nevieš mi poradiť? Toho 16.10 som podstúpila hysteroskopiu. Tri 3 som spinila a potom som začala krvávať. Sme usidili že prišla menštruácia skôr. Krvácala som 5 dni, včera nič a dnes ráno som zas začala krvácať. Dnes by sedel termín kedy mala prísť ms. Teraz neviem či to krvácanie bolo s hysteroskopii a dnes prišla ms. Som už objednaná na sono na štvrtok keďže sa chystám na ten KET. Fakt netuším či mám teraz preložiť sono alebo čo mám robiť 😨 😨

lienka_1
26. okt 2013

@gaga83 Ja by som isla za svojim gynekologom, a v pondelok by som urcite zavolala do Brna, co dalej.

tinkatinulka
26. okt 2013

@gaga83 to prve krvacanie si mala z hyster., ja som to mala presne ako ty.a až neskor prisla normal ms.prelož si sono ale volaj do brna.

gaga83
26. okt 2013

@lienka_1
@tinkatinulka dakujem 😀 uvidim ako bude do pondelka ale urcite do brna budem volat

monikak1
26. okt 2013

@sona_fit @tlucka ahoj babulky ako sa dari bublinkam? Myslim na Vas stale! Nam sa oplodnili 3 a jedno je este take ze sa tiez mozno rozbehne. Vsetkym bublinkam aj tym Vasim posielam energiu 😵 😵 😵

tlucka
26. okt 2013

@monikak1 tak moje 3 bublinky majú po 4 bunky a ďalšie 2 embryjká majú zatiaľ dve bunky. To jedno posledné to asi vzdalo. No už teraz mám obavy zo zajtrajšieho telefonátu, ako sa budú ďalej deliť...
Monika, tak sa ti teda pekne oplodnili, držím palčeky, aby sa naďalej pekne vyvíjali 🙂

tlucka
26. okt 2013

@sona_fit Soni, volala si dnes? Ako sa majú tvoje babulky?

buba08
26. okt 2013

@lienka_1 ved praveze ten normalny odisiel do inej nemocky, ach ☹

buba08
26. okt 2013

@sasa1983 tak toto je velmi tazke obdobie, chodis do prace alebo si PN? Skus si najst nieco co ta bavi (ja patchworkujem). Drzim palce, aby si si nasla 2 // 🙂

sasa1983
26. okt 2013

chodím do práce, robím na onkológii, tam prídem na kopec iných myšlienok (zlý joke..).Ale nie, snažím sa, nie je to katastrofa, prešli sme si /prechádtame tým všetky..kedy máš test?

buba08
26. okt 2013

@sasa1983 no my pojdeme na ivf asi az na jar, momentalne beriem este len 5 tyzden prednison (protilatky proti trofoblastu), takze mame zakaz, ale ako som ti uz v inej teme pisala mam casto anovulaky a obavam sa ze moje amh je dost vysoke, tak ci tam nie je nabeh aj na Pco, moc sa mi do ivf nechce, ale asi budeme musiet

sasa1983
26. okt 2013

a koľko si mala AMH? Ja 22,3..a pri soft stimulke som nemala problémy..

buba08
26. okt 2013

@sasa1983 5,89 a norma je 1 - 6,80, viem, ze som v norme, ale aj tak sa mi zda dost vysoke, pri klasickom ivf v MT som mala az 19 vajicok a nabeh na OHSS

sasa1983
26. okt 2013

ja som mala 7 vajíčok vybratých, ale bola to len softka a to sme ešte aj znižovali..

buba08
26. okt 2013

@sasa1983 kolko si si dala vlozit? Kedy mas testovat?

sasa1983
26. okt 2013

vložili sme 1dno..a testovať mám 02.11, to je 13ty deň po KETe..dá sa aj skôr..?

buba08
26. okt 2013

@sasa1983 ano, niektore kocky urcite testovali skor a mali 2 //, beries aj prednison? Pripadne pichas hepariny? Ku komu chodis? Ja Stelcl

sasa1983
26. okt 2013

ja Koudelka a nepichám nič, len beriem ANP, hematológiu mám ok..Ale OPU mi robil Štelcl, aspoň kým som nezaspala, pôsobil super..

buba08
26. okt 2013

@sasa1983 ano je velmi sympos, no ja musim brat ANP, lebo mam tie rozne mutacie a navyse aj syndrom lepivych dosticiek a tiez beriem prednison. Hepariny budem pichat az pri ivf

sasa1983
26. okt 2013

koľko chodíš už do Brna?

buba08
26. okt 2013

Od jula a ty?

buba08
26. okt 2013

@sasa1983 pisnem ti do IP

sasa1983
26. okt 2013

@buba08 🙂

lucika7682
26. okt 2013

Ahojte dievcata...chcem sa poinformovovat...je to tu uz dost starsieho data, ale skusim...🙂...mam podobny problem s otehotnenim, niesom ani najmladsia...zacala mi blbnut menstruacia a hlavne je, ze som zmenila gynekologa, ktory sa uz konecne zacal o mna viac starat a po vsetkych moznych vysetreniach mi oznamil, ze normalne neotehotnim, ze sa budem muset skusit asistovanu reprodukciu...tak, ako to tu citam, skoro vsetky chvalite Reprofit v Brne...chcem sa spytat, ci sa tam musi vsetko platit kedze je to uz mimo Slovenska alebo to ide cez poistovnu?...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre