Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
14. nov 2013

@gaga83 ak sa smiem spytat, preco ste si davali dve? mne zatial odporuca len jedno....ale ako vidim, tak tie co si dali dve, tak aspon jedno sa uchytilo.... 😉

gaga83
14. nov 2013

@lusipe
@speranza1 jasné že vám všetkým budem držať miesto vo vláčiku len sa dlho neflákajte 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

speranza1
14. nov 2013

@gaga83 😀 😀 😵 😵 ok rozkaz!!!

gaga83
14. nov 2013

@speranza1
@lusipe zamrazené už nemáme žiadne len týchto dvoch sme mali. Dali sme preto dve aby tomu jednému nebolo dlho smutno 😀 😀 Lebo sme si povedali že ak to teraz nevíde dávame pauzu a dala by som si spraviť zub čo mi chýba, to bude treba spraviť implantát a to trvá tak 1,5 roka kým by to bolo hotové, keďže ja to mám moc komplikované.

lusipe
14. nov 2013

@gaga83 no tak to bude musiet zubcek pockat 🙂....1,5 roka?...preboha, co tam robia? 🙂....ja som pozerala ze mi mame zmrazene FHB1 vsetky, tusim dve su HB1....tak snad sa jeden pekne zahniezdi, lebo potom uz nechapem, co ten hore s nami skusa, ked nam vsetko islo tak hladko 😉

falin
14. nov 2013

ahojte dievcence 🙂

@gaga83 - moja krasny trestik, blahozelaaaaam z celeho srdiecka. Na 6-ty den je to pekna ciarka, zeby dalsie dvojky na obzore 🙂

@speranza1 - speruska tebe prajem tiez aby si mala taky pekny testik. Kedy si bola na vklade, som tu par dni nebola a pribudlo stran az az, ani to vsetko nejdem spätne citat, iba nieco som prebehla

falin
14. nov 2013

@lienka_1 - ahoj lienocka, tak uz pobalene? Tie veterniky co si davala foto vyzerali uzasne, teda klobuk dolu, torty detom robim, ale na toto by som si netrufla 😝

gaga83
14. nov 2013

@lusipe no asi hejjj ale ešte nič nie je istééé u mňa tehu ešte nie je výhra, už som 3 krát potratila. Ale teraz pevne verím že to konečne doťiahnem do úspečného konca po 2 ročnom trápení otehotnieť. No s tým zubom to mám komplikované keďže tam nemám kosť tak mi ju musia vložiť a to proces hojenia je komplikovaný

speranza1
14. nov 2013

@falin mojaaa...konecne si tu... uz som si myslela, ze si sa na nas vy**slala😀... no ja som druhy den od ET a v brusku mam 1x XB /1a 1xB/1...... a uz sa len spolieham, ze nam to uz 6IVF po 6 rokoch vyjde... 😀 😀 😀 .. aj Dr. som povedala, ked som odchadzala, ze ho uz v zivote nechcem vidiet 😀 😀 😀 😀 😀 😀

falin
14. nov 2013

@ria191 - cauko riuska, tak som sa docitala ze tvoj pokus bol neuspesny ☹ ☹ ☹ , ach jo, tak ma to dokelu stve. Nam starym korculam to akosi nevychadza 🙄 , kto bude nasledovat melisku? Teraz je to vsetko na speri @speranza
Vidim ze to beries sportovo, tvoj humor ta neopustil, teraz sa nastartuj smer BB a potom sa bude konat zazrak 😵 , drz sa kočka. Ty to zvladnes

lusipe
14. nov 2013

@gaga83 juj, tak to ti budem drzat palce, aby sa im to podarilo vyriesit co najlepsie....a babulky nech pekne vydrzia a ziadne tak odchody, ze to vzdaju...teraz to musi vyjst..... 😉

falin
14. nov 2013

@speranza1 - nie nevy... som sa na vas, bola som 2 dni na sluzovnke, potom este 1 den a teraz v praci dohanam zameskane, uz som mala makat, ale nedalo mi to , tak som kukla na kona, ale uz musim zosadat ☹ . Pevne verim ze 6-stky ti prinesu stastie 🙂 a konecne sa dockate. Krasne babulka ste vkladali, z toho musi nieco byt. Hladkaj ich, pekne sa im prihovaraj. Silno stiskam palce

miscok
14. nov 2013

@gaga83 Ohooooo , to aku krasnu spravu som si nasla 🙂 Tie tehu gate veruze vyuzijes 😀 Velmi sa tesim a prajem ti to. Budu krasne dvojky 😵

speranza1
14. nov 2013

@falin dakujem moja... ale ja pevne verim, ze aj Vam sa to uz musi podarit, pretoze si si toho preskakala asi najviac z nas, ktore sme tu zostali... ty si mala uz 8 IVF, ze?

maxag
14. nov 2013

@lienka_1 kazdy den jeden... Aj ked striedas miesta a strany tak boliii zadok ale da sa to zvladnut a co uz my nespravime 🙂

speranza1
14. nov 2013

@maxag a ty si uz ktory den po ET?

gaga83
14. nov 2013

@miscok ďakujeemmmmmmmm to tie tvoje tehu grcky určite pomohliiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 musíš posielať ostatným babám nech sa plný tehu vlačik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maxag
14. nov 2013

@gaga83 jeej velka gratulka si uzasna baba ja este nie sa mi to zdalo skoro ale po tom co si predviedla hmmmmm, len si myslim, ze sa Ti zabyvali obe bambule, preto to tak skoro vidno ale tesim sa s Tebou a dufam ze aj ja take najdem 🙂

buba08
14. nov 2013

@gaga83 gratulujeeeem, super sprava na rano 🙂, to asi fakt budu dvojky, ked uz 6 den mas 2 // 🙂

miscok
14. nov 2013

Jaaaj, zacala sa pozitivna tehu vlna. Velmi sa tesim a posielam urodicku 😉

maxag
14. nov 2013

@speranza1 dnes siesty my sme boli s gagou naraz len ja mam len jedno v brusku a druhhe sme dali zamrazit

gaga83
14. nov 2013

@maxag tak skúúús už by mohli byť // verim tomuuuu 😀 😀 😀 😀 . jedna baba mala jedno vložené a 6 deň mala // 🙂 🙂 🙂 🙂

lienka_1
14. nov 2013

@falin Ahoj Falinka! Ale trufla 😉 Na veternikoch je najtazsie nezdrcnut karamelovu slahacku a poleva je kamen urazu este vzdy u mna 😀 😀 😀 Inak je to malina. A ci mame pobalene????? 😕 😨 Pokusame sa o to, a;e je to chaooooooos 😀

lienka_1
14. nov 2013

@maxag Veru tak. Agolutin bude iba taka malicka prekazka. Ja mam pozadie chvalihodne, takze je kam pichat 😀 😀 😀 Ale myslim, ze boliet bude tak ci taka. Dik za info! 😉

lienka_1
14. nov 2013

@gaga83 Jeej, blahozelam a drziiiim palce! Kedy das dalsiu intralipidovu infuzku?

melisska
14. nov 2013

@gaga83 jasne že vidíme 😵 🤐 to je tehu test alebo oči test ?

melisska
14. nov 2013

@lienka_1 ahoj moja aj my lubime veterniky 🙂
@speranza1
@falin
@buba08
@miscok
@nelly
@ria
@dalida
@dafy
@sheronka a vsetky ostatné, posielame pusinky 🙂)))) lubime vas 🙂

speranza1
14. nov 2013

@melisska ahoj maminka, tak ako sa mate????? 😵 😵 😵

gaga83
14. nov 2013

@lienka_1 ďakujemmmmm no už som si myslela že ti tú poslednú budem musieť predať čo mi ostalaa 😀 😀 😀 😀 😀 no na 12 deň mám ísť na krv a vtedy niekedy ju treba podať a potom že už sa nepodávajú, som sa na to spytovala naschval ako sa to dávkuje.
@melisska no za posledné 2 hodinky už ti neviem povedať aký to je test 😀 😀 😀 A malynký drobček sa ako drží?

miscok
14. nov 2013

@melisska Dakujeme 🙂 Bacujete statocne? Janik prospieva?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre