Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
22. nov 2013

@speranza1 viem moja, je to veeeeelmi tazke a mam slzy na krajicku, ako mi to luto ☹
dufam, ze das s nami to stretko, o ktorom sme sa bavili, termin a cas upresnime, ok? 🙂

amali
22. nov 2013

@ria191 ano, prvá noc doma za nami......bolelo nás hned bruško, trošku sme poplakali....ale ináč chlapci sú zlatí 🙂

buba08
22. nov 2013

@amali gratulujem amali, chlapcom zelam krasny a dlhy zivot 🙂

speranza1
22. nov 2013

@buba08 🙂 jasne... budem velmi rada.. ved aj ja budem este isto iste plakat..len teraz sa musim v praci tvarit aky mam ja suprovy zivot plny smiechu, pohody a stastia...a ako je mi na tomto svete suprovo 😔

speranza1
22. nov 2013

@amali z celeho srdiecka Vam gratulujem 😵 😵 😵 😵 posielam srdiecko pre stastie🙂

buba08
22. nov 2013

@speranza1 ved to je na tom to hrozne, ze v praci sa clovek musi tvarit a pritom ti ide srdce rozthnut ..., drz sa moja

speranza1
22. nov 2013

@buba08 asi tak ....tvarit sa, ze aky mam super zivot, lebo mame super byt..super auta.... ale na ch* a mi je toto vsetko ked nemam to po com najviac tuzim....ale dakujem ti za vsetko...

ria191
22. nov 2013

@speranza1 verím, že to by si nespravila a že ho tam nenecháš pretože nikdy nevieš čo sa môže stať. Ja osobne si myslím, že budeš nasledovať gagu ak sa rozhodneš pre darované spermoše 😀 😀 😀 ale až po KET-e 😝 😝 😝

amali
22. nov 2013

@speranza1 dakujeme 😉

speranza1
22. nov 2013

@ria191 uvidime..co nam zivot dalej nadeli.... 😉

buba08
22. nov 2013

@speranza1 presne tak, nemas za co dakovat, som tu pre teba kedykolvek budes potrebovat a velmi sa na teba tesim 🙂

ria191
22. nov 2013

@speranza1 silu bojovať ďalej. Uvidíš možno aj na nás dôjde 😀 😀 😀 ja tomu verím ak to nevzdáme 😔 😔 😔

speranza1
22. nov 2013

@ria191 jasan ze to nevzdame... ved sme ZENY a sme BOJOVNICKY..... 😉 😉 😉 ... do 40 tky budem bojovat jak leva potom sa na to vyseriem.... kupim si porsche a pojdem na Havaj... nech ma krasny havajsky suhaji ovievaju a obskakuju 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
22. nov 2013

@speranza1 fúha ako tak pozerám tak neplatí iba čo je malé to je milé ale aj "veľmo skromné" 😀 😀 😀

speranza1
22. nov 2013

@ria191 hej take skromnejsie 😀 😀 😀 😀

ria191
22. nov 2013

@speranza1 guľu máš ???

speranza1
22. nov 2013

@ria191 nie ..vyhodila som ju dnes rano von oknom..... (dost som sa cudovala, preco tak niekto pod nasim oknom nadava 😀 😀 😀 😀 )

jahoda333
22. nov 2013

@amali jej to je krasne byt uz doma s drobcami drzim palceky 😉

bimba8
22. nov 2013

@speranza1 je mi to ľúto.Mne tiez mnohí závidia a keby vedeli ako sa trápim..
Musíme byt ale vďačne za vsetko co mame a hlavne za milujucich mužov, ktorí s nami bojujú.

speranza1
22. nov 2013

@bimba8 nooo. mna moj v poslednej dobe tak serie, ze som povedala ze ho vymenim 😀 😀 😀 😀

bimba8
22. nov 2013

@speranza1 😀 😀 😀

speranza1
22. nov 2013

@bimba8 😉 😉 😉 a ty sa ako mas zlaticko??? kedy idete na vec?

bimba8
22. nov 2013

@speranza1 inak co píšeš s celým darovaným embrijkom je pre mna novinka.
To ako funguje? Normálne cudzie vajko s cudzou spermijkou?

ria191
22. nov 2013

@speranza1 😀 😀 😀 lepšie ako keby mala skončiť v nejakej "r...i"

ria191
22. nov 2013

@speranza1 vieš čo, pošlem ti môjho a budeš ďakovať bohu akého máš teraz 😔 😔 😔

speranza1
22. nov 2013

@bimba8 ano....normalne darcovske embryá...len neviem ako to v RF chodi... a kolko to cca stoji..ci sa plati za pocet embryí..alebo neviem...

bimba8
22. nov 2013

@speranza1 som dohodnutá so Stelclom na január,ale za týžden idu robit tie testy mm, tak neviem ci potom ho budú aj dajako liečiť. Uz teraz mam bobky z toho co mu objavia.

speranza1
22. nov 2013

@ria191 nooo, tak moj by sa ti paaacil...mesiac by hral toho najuzasnejsieho... ale az po case by sa vyfarbil... 😀 😀 😀 ...
Tak ale na jeho obranu zase musim povedat, ze sme uz obidvaja unavení z tych IVFiek a tie neuspechy sa na nas podpisuju poriadne...obidvaja by sme sa mali upokojit a vazit si jeden druheho a prijat vsetky situacie v zivote take ake su... s lahkostou (ale niekedy je to sakra tazke)

speranza1
22. nov 2013

@bimba8 a ake testy mu idu robit? a vy mate kolko rokov obidvaja...

timona
22. nov 2013

@speranza1 u nas presne to iste ako pises, velmi tie IVF-ka a neuspechy poznacuje nas vztah, niekdy mam pocit ze obaja patrime na psychiatriu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre