Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

monikak1
6. dec 2013

@lusipe tak to bude najkrajší vianočný darček pre celú rodinu 😵 jooooj až sa mi služička vytlačila 😵 😵 😵
Tak dnes kamenná tvár, toto stojí za to vydržať. A všetko pôjde dobre, zlatík také embryjko ake Ti vkladali sa narodí a pôjde rovno do školy 😉 😉 😉.

kako23
6. dec 2013

@deinad držím silno palce aj Tebe 🙂 asi je zbytoční Ti písať o vit. D3 čo písala zibi, určite to máš prelúskané...

schatje6
6. dec 2013

@lusipe tak sa velmi tesim, ze asi aj ja som na dnesok dopracovala 😀 . idem dokupit ananasy na vikend a citrony 😀

buba08
6. dec 2013

Dakujem za srdiecko, komu? 🙂

miskanr1
6. dec 2013

Baby tu je taká úžasná atmosféra 🙂 týmto spôsobom sa to určite na nas cakatelky nalepi jedna radost. 🙂
@schatje6 ty sa ako dnes citis moja? Ja som oblačnosť noci každú chvíľku hore. Cikat a pit. Potom som si Dnes zdriemla do 9 30 a išla pekne peší do prace, zjedla cely ananas a potom zasa peší z prace. Nech je pohyb 🙂 trocha ma pobolieva brucho, ale to od OPU stále 🙂

jjajka
6. dec 2013

@lusipe to hcg na 9. den je urcite velmi dobre. Tessssim sa.
@monikak1
@schatje6
@miskanr1 dievcata ja som dnes nevydrzala a volala som ako sa ma nase embryjko, ktore nam zostalo v RF. Dnes je 4 den po oplodneni, takze sa nehodnotilo, ale vcera malo 8 buniek, takze zatial je OK a dufam, ze aj to v brusku.

miskanr1
6. dec 2013

@jjajka výborne super správy 🙂 a ako sa citis?

bradik
6. dec 2013

@lusipe Nadherne cisielko na 9.den... gratulujem este raz

jjajka
6. dec 2013

@miskanr1 citim sa tak, ze mam mimi v brusku, nic ine si nepripustam a jeho pracovny nazov je maybinka 🙂

jalaura
6. dec 2013

@lusipe ved na to sme tu🙂 podpichovat a povzbudzovat🙂
tak to je krasne ze to mas aj takto potvrdene....ja si musim este tyzden pockat...

miskanr1
6. dec 2013

@jalaura a ja este 2 týždne ☹

miskanr1
6. dec 2013

@jjajka to je milé 🙂 mm dal nášmu, ze krokodil 🙂 ze to nikoho ani nenapadne, o com hovoríme hehe .

bergalm
6. dec 2013

Dakujem za srdiecko ,ale komu???

lienka64
6. dec 2013

baby - ria191, gaga83, jjajka, miscok, sarasota, jalaura, ludinka, lupise, bradik, falin, ikuska... velmi pekne vam dakujem...ale ako som uz pisala, este sa bojim tesit... este som stale mimo SR, takze na krvicku pojdem az v pondelok najskor 🙂 ale rano som testla znova a // tam su, tak tajne dufam, ze je vsetko v najvacsom poriadku 🙂 🙂 🙂

schatje6
6. dec 2013

@miskanr1 ja sa asi citim ok. rano som mala jednu hnedu vlasocnicu na toaletnom, ale vraj po et je to bezne, ale ja som to doteraz nikdy nemala. inak mi je rano nic moc, to zase od pregnylu a inak sa citim ok. no a brusko pobolieva, striedavo vajecniky, podbrusko, maternica. takze mi nie je nic a vlastne mi je vsetko 😀
@jjajka super, urcite bude dobre na mrazenie 😉

deinad
6. dec 2013

@kako23 D3 uzivam kazdy den uz 3.mesiace, teraz v davke 1000 jednotiek 🙂, veru preluskane to mam, tak verim, ze mi to pri Ket-ku pomoze. My pojdeme nakoniec az v januari, v centre to uz tento mesiac nestihaju, skoda, ale aspon si uzijem kludne Vianoce 🙂

kako23
6. dec 2013

@deinad urcite pomoze.bola si aj na krv, ze aku mas hodnotu D3? Mozno budeme v januari spolocne cakat na vysledok...ani mi uz teraz asi nic nestihame. Presne tak, vo vsetkom treba hladat to dobre 🙂

slniecko34
6. dec 2013

@jalaura
@lusipe
@gaga83
@zibi
@miskanr1 Prosím Vas dievčata neviete odkedy je doktor Otevrel chory? 😕 Či je len od včera, alebo je už dlhšie? Chcem len vedieť, ak ma chrípku, či je to niekde na začiatku, alebo už je chory dlhšie a každu chvílku sa vráti do rf? Surne by som ho potrebovala, lebo neodpisuje, ani na mail ☹ Ďakujem 🙂

miscok
6. dec 2013

@lienka64 Vsetko je a bude v poriadku 🙂 Drziiiim palce.

miskanr1
6. dec 2013

@slniecko34 Ahoj ja vôbec neviem. Ja chodím k Štelcovi 🙂 prepac asi nepomozem. Ale ak je to surne tak napis, alebo zavolaj do centra RF a určite ti poradia niekoho kto ti pomôže 🙂

gaga83
6. dec 2013

@slniecko34 ani neviem ze je chory, ja som s nim pisala v pondelok a vtedy odpisal. Zavolaj do rf.

zibi
6. dec 2013

@slniecko34 moja ja ti tiez neporadim...mne teiz neodpisal na mail a pritom som mu predtym pisala tak mi odpisal hned ... tak mozno ma nejake vaznejsie problemy boh vie .. fakt neviem..skus zavolat ..ja osm tiez volala ked som sla na ivf ..lebo on mal akurat dovolenku a teiz mi to neoznamil..nie je zly ale tieto jeho vypadky ma tiez rozculuju 😝

bradik
6. dec 2013

@lienka64 Urcite bude vsetko dobre, ved uz ked su // tak je to na najlepsej ceste.... Moc ti drzim palce a zelam pekne tehulkovanie

alka025
6. dec 2013

Caute baby dávno som tu nebola ale čítam vas a po tých dobrych správach čo tu čítam sa podelim aj ja o tu našu. Naše 1Ivf nevyšlo ale išli sme ďalej a neprestavali sme veriť. Išli sme na tajnasa na 2ivf ale ani to nevyšlo ale naša viera nás posúvala ďalej a tak sme išli na Ket keďže nám zostalo este jedno embrijko z 2ivf. Povedali sme si že všetko je v božích rukách, modlili sme sa a dohodli sme sa že už na ďalšie ivf nepôjdeme, že aj tak Boh dá ked bude ten správny čas pre nás a nie ked mi bude chcieť. A pán Boh nám pozehnal a ja som tehotná v 10 týždni. Chcem len každú povzbudiť ak ste veriace alebo aj nie neprestavajte sa modliť a verit Bohu. My sme mu nesmierne vdacny za všetko.

buba08
6. dec 2013

@buba08 uz viem kto mi poslal srdiecko 🙂

jalaura
6. dec 2013

@alka025 dakujem za krasne a povzbudive slova....a prajem vsetko dobre a pekne tehulkovanie...

jalaura
6. dec 2013

@slniecko34 ja vobec neviem:{. ja som ho nikdy nevidela. ja som chodila ku Kozumplikovi...
Fakt najlepsie je tam zavolat...ak je chory, daju ti kontakt na niekoho ineho

lusipe
7. dec 2013

@monikak1 moja tak som vydrzala a nic nepovedala 😉 akurat teta mi priniesla clanok ako je dobra joga na otehotnenie 😉 tak som pozorne vnimala 😀 a ty sa ako citis?ja som dnes namohla spat... 😉 jaj si ma rozosmiala s tym skolakom 😀 😀

buba08
7. dec 2013

@lusipe posun nam info o joge vhodnej na otehu, odkial je ten clanok? dakujem 🙂

schatje6
7. dec 2013

@slniecko34 mne robil sono minulu stredu tak snad to bude chrípka co rychlo prejde

@lusipe ako sa mas dnes maminka?
Ja som vcera zalomila o ôsmej este pred kocurom v cizmach 😀 teraz sa povalujem a pozorujem.
Mam obcasne bolesti v podbruskh a brutalne v prsiach.ach jo. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre