Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
7. máj 2014

@ria191 ved aj ja len nemame 0% patologiu

ria191
7. máj 2014

@tinkatinulka počúvaj tinča ty pekne zostaň čo najskôr tehuľa vieš keď tak po sebe opakujeme nech sa iba zveziem 😀 😀

tinkatinulka
7. máj 2014

@ria191 jasne ja beriem dvojicky

haimi
7. máj 2014

@bradik vcera som len zacala stimulovat, takze cca za 2tyzdne 🙂

lienka_1
7. máj 2014

@ria191 PST! Moj muz veri, ze mi kludovy rezim pomoze 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
7. máj 2014

@lienka_1 jááááááj tak to ty iná HEREČKA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prídem ku tebe na školenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
7. máj 2014

@tinkatinulka tak ja s iným ani nerátam aj ja "cem cem cem" dvojky 😀 😀 😀 a ešte som skromná párik iné "necem" 😀 😀 😀

sasa1983
7. máj 2014

Kočky, všetkým držím palce, Brno je dobrá voľba. Je pravda, že ani v Brne, ani v inom, hoci aj lepšom centre nie je žiadna záruka, že sa to podarí, lebo sa to fakticky kľudne môže podariť aj v totálne zastaralom CAR, kde ie je dobrá embryológia a aj pri lekárovi, kto. nemá toľko skúseností. Ale pri lepšom centre je človek menej odkázaný na také neovplyvniteľné položky, ako náhoda, šťastie...Je mi ľúto kamošky, neviem ju prehovoriť, aby zmenila centrum, už ide na bohviekoľký vklad v Ba v jednom nemenovanom centre a mám pocit, že ju furt vyšetrujú, aby akože zaplnili čas vždy do ďalšieho IVF...držím palce!

buba08
7. máj 2014

@sasa1983 ako sa citis tehulka? 🙂 uz mate potvrdene srdiecko?

sasa1983
7. máj 2014

áno, ale som doma, na rizikovom, už som aj krvácala, až že som skoro vykrvácala, teraz mám menší hematóm, tak najmä ležím a pozerám strašne intelekt obohacujúce seriály, si robím srandu, keď muž príde večer, že som každým dňom blbšia a blbšia.. a píšem si atestačnú prácu.. A Ty?

buba08
7. máj 2014

@sasa1983 verim, ze to dobre dopadne, je dobre, ze si doma, aspon nebudes medzi virusmi a bakteriami v nemocke. No u nas nic nove, mam povinnu prestavku od kortikoidov a tento mesiac idem na konzultku do RF skoro po roku

sasa1983
7. máj 2014

@buba08 tak budem držať palce. máte ešte mrazáčikov, či treba nové OPU?

lienka_1
7. máj 2014

@ria191 Cakam, draha! 😀 😀

buba08
7. máj 2014

@sasa1983 my sme boli predtym na ivf v MT, ani k ET sme sa nedostali, potom sme boli na konzultke v RF, ale kvoli inym zdrav. problemom sme nemohli ist na ivf, tak teraz po roku je potrebna nova konzultka, lebo sa u nas po zdrav. stranke vela zmenilo

melisska
7. máj 2014

Janík 6 mesiacov 🙂

melisska
7. máj 2014
nelly3
7. máj 2014

@cookienka
ahoj tak ako? testovala si?

cookienka
7. máj 2014

@nelly3 ahoj, no dnes krv na hcg no bohužial negat.....fakt netuším, čo robiť, lebo už som bola aj maximálne pozitívne naladená aj max. bez stresu...no skôr som nahnevaná na všetko okolo seba, že zase sme na zaciatku. No mrzí ma že prispievam negat. výsledkom 😒

nelly3
7. máj 2014

@cookienka
to je mi luto, cas zahoji, poznam to velmi dobre co teraz prezivas.

cookienka
7. máj 2014

@nelly3 viem, pozname to tu všetky ....ale stale verím na štastný koniec....len už by aj mohol prísť 😠

skaredekacatko
7. máj 2014

Baby ake ste mali krami po hysteroskopii? Ja neviem ci su to uz krami alebo spinenie lebo neteciem ako furt ale ked idem na wc tak toaletak je spinavy ale vlozka nie. Tak dam asi ze zajtra je prvy den cyklu fakt neviem nieze nieco zvoram

kikappp
7. máj 2014

@skaredekacatko ahoj ,ktory den si po hysteroskopii?

skaredekacatko
7. máj 2014

@kikappp no 9 den zajtra maju prist krami

kikappp
7. máj 2014

@skaredekacatko tak to sa ti uz rozbieha ms ,pockaj pokial budes normalne krvacat a vtedy zacnes ratat 1DC.

skaredekacatko
7. máj 2014

@kikappp aj ja si myslim ale uz od vcera sa rozbieha. A na kolky dc sa robi vklad?

jankarep
7. máj 2014

@skaredekacatko ahoj, bola si na hysteroskopii a na nový cyklus ideš na vklad?????

skaredekacatko
7. máj 2014

@jankarep ano ale najprv stymulka nemam.nanukov.

jankarep
7. máj 2014

@skaredekacatko mala si už neúspešný vklad v RF? Ja má za sebou neúspech v 4/2014 a teraz navrhuje dr. hystero, a potom vklad mám 2 zmrazené embijka.

dalida
7. máj 2014

@melisska aky krasny pampusik 🙂 Posielam bozček 🙂

kikappp
7. máj 2014

@skaredekacatko mne sa po hysteroskopii rozbiehala 3 dni,vklad zalezi od toho kedy bude punkcia a ci bude PK,cize ak bude punkcia na 12 Dc k tomu priratas bud 3 dni alebo 5 ak bude PK.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre