Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vernazza
15. aug 2016

@evadek ty máš tak skoro krv? to si sa k svojmu objednala či do centra ideš? mne kazali až o 2 tyzdne v centre, takze az budúci utorok. len pekne spamuj, nech sa v tom čakaní necítim tak sama 😊 tak na teba silno myslím, nech tam vydoluju hcg aké treba!! bude to tam, mám ciťáka 😊

evadek
15. aug 2016

@vernazza ja idem na krv mojej gynekologicke..bude uz 10 den po ket...uz tam musi nieco byt....
Juuuj...buduci utorok..to ujde ako voda....🙂aj mne to rychlo uslo...aj ked sa mi to nezdalo😀
Dakujem..ja mam zas silneho citaka ,ze tam nic nebude...ale to nevadi....budem pokracovat dalej...

dagmarik
15. aug 2016

@cheeky82 ďakujem za odpoveď. Ja sa teším, len ma napadlo, keď som dotelefonovala s Car, či som neprepočula počty. Nejako mi to nedavalo zmysel 🙂

tinkatinulka
15. aug 2016

@evadek evi a test?

evadek
15. aug 2016

@tinkatinulka dnes poobede..zajtra rano....nervozita stuuupa...

gagirl
15. aug 2016

@evadek drzim palce na test..drz sa..

evadek
15. aug 2016

@gagirl dakujem...🙂 ste zlate ako na mna vsetky myslite....kiez by nam vsetkym bolo dopriate.....
ale ja verim,ze raz bude....🙂

gagirl
15. aug 2016

@evadek bude ano..verim tomu tiez..🙂

tinkatinulka
15. aug 2016

@evadek moc držim palce až mi zviera zaludok aj za teba

evadek
15. aug 2016

@tinkatinulka ty si takaaa zlataaaa....🙂
....ja som sa pomaly zmierila aj s tym,ze to nevyslo...pojdem na medrol.....a na jesen - zimu...si to zopakujem ....v dalsej ..mozno stastnejsie davke ivf-snaziliek 🙂
uz je davno rozhodnute...
Uz treba aby tu niekto zopakoval to co Speri .... Rius .. a ine....proste aj na nas musiii dojst...

evadek
15. aug 2016

test je biely .... mam to za sebou....

buba08
15. aug 2016

@evadek ktorý den si dnes? este to nemusí byt stratené

evadek
15. aug 2016

@buba08 9 ... zajtra idem na krv, takze to uz bude 100 percentne ...takto pred rokom a pol ...som mala 9 den na teste dve ciarky.... .. nie je tam ani duch..nic....
nevadi....snad naberiem odvahu na dalsi vklad....raz...

evadek
15. aug 2016

a strasne dakujem vsetkym kt. ste mi drzali palce....boli ste zlate...som rada,ze ste tak stali pri mne...a podporovali ste ma...🙂

cheeky82
15. aug 2016

@evadek to co bolo pred rokom a pol nemusí byt teraz. Dnes mohol byt negatívny, ale krv pozitívna. Drž sa

tinkatinulka
15. aug 2016

@evadek želam ti moc pozitivnu krv ak si testovala až poobede tak skutocne tam nic nemusi byt každe tehu je ine

katarinauk
15. aug 2016

ahojte baby, nema niektora skusenost s prepravou injekcii zo Slovenska do Anglicka, alebo naopak? ziadaju nejaky doklad alebo protokol, neviem co mam so sebou vziat, aby mi ich nahodou nevzali.... 😠

stella25
15. aug 2016

@katarinauk ahoj. Ja som letela zo Slovenska do Talianska a keďže som ich nechcela dať do batožinového priestoru, tak mi doktor napísal potvrdenie, že sa liecim a musím ich mať pri sebe. Ukázala som im to a v pohode ma pustili.

lola911
15. aug 2016

@katarinauk ahoj, jednoducho napis dokimu email aby ti napisal dopis do lietadla na prepravu lieku, ja to tak robim stale, a ked poletis tak si nechaj injekcie u seba aj s dopisom,, ja im vzdy poviem ze mam injekcie a ukazem im dopis a vzdy povedia ze ok alebo dobre 🙂

evadek
15. aug 2016

@tinkatinulka ja viem...zajtra sa to uzavrie....a mozem ist dalej....

evadek
15. aug 2016

@cheeky82 uvidime...nejak nedokazem byt optimistka....

roxy80
15. aug 2016

Ahojte baby,idem sa trochu popytat na postup. Došli mi papiere na poistovnu z brna ešte v júli ale môj gynekolog mal dovcu, tak az teraz to idem riešiť. Buduci tyzden skočím za ním nech mi vyplní tu časť čo ma, potom chcem ist za tým revíznym lekárom. V ba je to na antolskej Petrenko, a tu je moja otázka, dohodli ste sa osobne a prišli ste tam a orazil vám to alebo ste to posielali? A potom keď to budem mať kam ste to v ba niesli na poistovnu? A ďalšia otázka k tým papierom čo došli z brna som si ešte vytlačila zo stránky poistovne tu žiadosť o preplatenie nákladov, a všetko dávam spolu alebo až po vklade aj s faktúrami? Mám z toho hokej, kľudne mi napíšte aj polopatisticky IP ako postupovať presne. Lebo keď nemám postup tak som hrozný nervak😉 napríklad nerozumiem v tej žiadosti bod 2.8 ambulantné vyšetrenie od do, však to ešte neviem alebo tam mám napísať dátum prvej konzultácie? Dakujem vám veľmi pekne za odpovede,inak som Vszp.😘

ssegra
15. aug 2016

@roxy80 ahoj mne to tam niesla sestra a potom mi volali, ze to mam potvrdene aby som si preto prisla.Niesla som to na generalne riaditelstvo vszp co je kusok od antolskej. Tu ziadost o preplatenie si odloz az po ET pripadne ak by nebol cerstvy ET tak az po KET. Posielas vsetky spravy z vykonov ako OPU a ET a fakturu.A potom uz len cakas na preplatenie 🙂 v bode 2.8 som napisala datum OPU ale my sme nemali cerstvy ET tak som nepisala nic inak by som napisala aj datum ET. Vela stastia neni to take narocne ako sa na prvy pohlad zda. Drzim paste aby vam to v Brne vyslo 🙂 inak nezlakni sa ten revizny lekar ti tam napise ze liecba sa da absolvovat aj na SR, tiez som to tam mala napisane a schvalili nam to a aj preplatili.

gagirl
15. aug 2016

@evadek je mi to velmi luto ze ti test neukazal druhu ciarku..nadej este stale je az kym nemas vysledok z krvi..aj ked ja sama viem ze tiez by som bola z toho velmi smutna a uz by som neverila..Jedno je iste..mas este myslim 3 alebo 4mrazacikov..co je super.mozes ist na vklad hned alebo ako to budes sama citit..Je to velka vyhoda ze nemusis znova celu stimulku a vsetky stresy okolo toho..A ja verim ze aspon jedno z nich bude to vytuzene babo..Drz sa Evi..a hlavku hore..mas velku sancu s dalsimi embryjkami..Posielam velke objatie;)

vernazza
15. aug 2016

@evadek do kelu co to citam..:/ mala nadej ešte sice stále je, ale je super ze uz mas plán ako dalej ak by sa to potvrdilo.. presne ako pises, musí sa zase zopakovat zázrak typu Speri a Rius, si proste ďalšia na rade.. 😊 moc ti budem v dalsom boji drzat palce.. no a uvidim co bude so mnou. ja uz mam tiez zalozny plan, kupele podane, termin v nitre objednany... ale nepredbiehajme..

evadek
16. aug 2016

@vernazza jasne,ze nadej je stale..len ja si to radsej nepripustam nech sa neskor zas nezosypem...proste pre mna to skoncilo..potrebujem len oficialne hcg....a mozem ist dalej....
Hej..ono sa take zazraky stavaju pravidelne...na stastie..takze uz len pockat...ci pride rada aj na mna....
To znie super....ale pockaj...zalozny plan nebudes ano potrebovat🙂 Ako sa citis?
A na kupele mas aku indikaciu?...AKo sa ti to podarilo vybavit?

evadek
16. aug 2016

@gagirl ja viem..ale vies ako to je..proste necitim,ze som tehu....a ta nadej je minimalna...na co sa potom trAPIT...
Ja viem..ale nikdy mi nikto nezarucuje ,ze pri nasom spermiograme tam je dobre embryjko..uz mam proste strach...
Na vklad pojdem az po novej liecbe cytokinov..aj ked boli teraz v norme..bez medrolu uz do toho nejdem....
dakujem...🙂...pokial mame vajka...tak nadej mame stale🙂
Dakujem...aj ja tebe...aby sme uz mali len a len lepsie spravy....Ty co planujes?...Mas nejake plany?....🙂

cheeky82
16. aug 2016

@evadek ked mate zly spermiogram, neuvazovali ste o darcovskych? chvilu potrva kym sa s tym zmieris, ale ked uz budes tehu a budes krpca vidiet na utz, tak zabudnes ze je z darcovskych

evadek
16. aug 2016

@cheeky82 ano..uvazujeme nad tym..ja nemam problemom ako s darcovskym vajickom tak ani zo spermiami,...moj chlap to berie inak....ale ak nevyjdu aj ostatne pokusy, viem, ze to zas bude brat inak..
Nehovori zasadne nie....

cheeky82
16. aug 2016

@evadek vyborny napad. daj sa pretestovat na imuno a sup po mrazacikov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre