Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
25. feb 2015

@lienka_1 vsak aj ja...tak to nechapem..mozno mi to zle sestra pichla..🙂

lienka_1
25. feb 2015

@evadek Ked mi agolutin pichal manzel, tak to bolo fakt skoro bezbolestne. Ked mi ho pichla moja segra, zdr. sestricka, stipal jak das. Asi ma moj chlap zlate ruky a neodhalene schopnosti 😀

silvia545
25. feb 2015

@lienka_1 tak si u teba objednávam utroš,mam ešte niečo,ale to je málo 🙂

silvia545
25. feb 2015

@evadek so od NR,ale bližšie k Sereď,Trnava,keď pôjdeme domov z Brna,tak pôjdeme cez BA,inak chodíme cez Hodonín do Senice,je to bližšie,ale zase keď môžem,tak ti pomôžem,aspoň sa stretneme 🙂

evadek
25. feb 2015

@silvia545 super..dohodneme podrobnosti..jupiii..a ty budes mat dobre spravy od Mudr..🙂

ingrid0105
25. feb 2015

Baby ten orgalutran sa picha rano po merionale?

lemoni86
25. feb 2015

@evadek ahoj drzim ti velmi prevelmi palce, nech tvoje babenko prerastie vsetku pliagu co ma popri sebe...mate to aj so @speranzou1 velmi tazke..nech uz si aspon v 12 tt..

zibi
25. feb 2015

@evadek ked chces crinone viem ti ho predat
ja ho momentalne asi uz nebudem potrebovat
myslela som ze hej ale dajako uz nie
mam dve krabice a z jednej je jeden len pouzity 😉

bubbbulik
25. feb 2015

@evadek bola si v brne si spokojna??

haimi
25. feb 2015

@ingrid0105 ano pichaj ho s merionalom rano. Jedno do jednej strany a druhe do druhej 😉

speranza1
26. feb 2015

@evadek presne viem co prezivas.... A nezavidim ti.... Ale ja aj tak verim, xe vsetko bude v poriadku....tak velmiby som ti priala, aby si si uz uzivala tehotenstvo ako mnoho inych tehuliek...len si neber priklad zo mna 😀 😀 😀 ... A ano som v nemocke....zvykam si zvykam..... 🙂

speranza1
26. feb 2015

@lemoni86 ale my to s evadek zvlaaaaaaaadneme..... Ved mame oporu aj u vas a to je take mile... 🙂

evadek
26. feb 2015

@lemoni86 dakujem..ja spravim pre to teraz vsetko..lezim v posteli a dufam..uz to je len na Bohu...a na sile prirody...ja verim,ze ta mala blastocysta..co ma teraz 5,1 mm bude bojovat...a neda sa zastrasit 🙂

evadek
26. feb 2015

@zibi Zibinka ty nestracaj nadej a crinone si nechaj,...nikdy nevies...ja verim,ze si svoje telo das dokopy a pustis sa znova do boja...naozaj v to velmi verim...ty si mi taaaak pomohla svojimi radami..bez teba by som nemala polovicu vysetreni ...🙂

evadek
26. feb 2015

@bubbbulik ja som bola spokojna...hlavne s Marcelom a jeho pozitivnym pristupom...chystam sa mu teraz poslat aj poslednu spravu co si o tom mysli....su urcite odbornici ...a viem porovnat aj zo SR centrom...

evadek
26. feb 2015

@speranza1 tak musime bojovat...ja tomu malemu velmi verim...a viem,ze ty veris dvom bubacikom...daju to...aj ty...len je to na nervy..kazde krvacanie..kazde sono...kazde mlcanie doktora...popri tomto by nam mali davat nejake lieky na psychiku😀

zibi
26. feb 2015

@evadek dik moja
nie v pohodke keby si chcela kludne poslem
ja by som as aj tak utros casom brala
no a ako sa ti dari? vsetko ok? cakas jedno babo ci dvojky? 😵 😵

silvia545
26. feb 2015

@evadek ok,ja mám ešte zajtra volať do RF,či sa im neuvolnilo miesto skôr,lebo som objednaná až na pol 3,,mohlo by sa im uvoľniť niečo ;)

speranza1
26. feb 2015

@evadek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ano nie je to jednoduche... A vies co je najlepsie, ze pokial ine stresuju, ze troska zaspinia...ja ked uz len spinim, tak som uz frajerka 😀 😀 😀 😀 ....ale uuuuplne chapem vsetky, ktore sa stretnu a musia popasovat aj s tym najmensim problemikom....a tu si PN? Alebo chodis stale do prace?

silvia545
26. feb 2015

@evadek alebo ako budeš chcieť,keď ti zibi ponúka.,rozhodni sa,do pondelku teda 🙂

evadek
26. feb 2015

@zibi ooo dari sa mi tak..ze lezim v posteli...a uradujem z domu..jeden den nie som v praci a vsetci vsetko rieesia...🙂
na nervy...takze uradujem po leziacky...
A jaa dufam,ze mimco bude bojovat...je tam 5,1 mm ma....je jeden🙂...

evadek
26. feb 2015

@silvia545 Zibinka si odlozi..tak ako som mala ja rok odlozeny utros...a teraz ho beriem...lebo nikdy nevie...🙂
Ja budem tak ci tak potrebovat viac...len musim zavolat do prepro..nech mi spravia recept..potom ti napisem🙂

evadek
26. feb 2015

@speranza1 teraz to riesimn cez dovolenku zatial..lezim...a chodim len pre jedlo alebo na wc...
Ved to..ja vcera kym som prisla k mudr. som mala az spinave rifle...:(
a krv cervena...
v sprave mam napisane..odmietla Pn-ku, povedala,ze si vezme dovolenku😀
Pracu riesim cez telefon...amam vycitky svedomia...ale tak mam svoje priority...

speranza1
26. feb 2015

@evadek draha tak sup sup na pn.... V mojej praci namiesto mna jednej museli prijat hned dve posily.... Este ma sice niekedy zavolaju...ale vsetko som im vysvetlila este v januari cez teamweawer......a vooobec neriesim robotu.... Uz nech je ako ma byt....je to neprijemne to krvacanie, vsak?.... Je to riadna zataz na psychiku...a zo mna este ked vypadavali kusky hematomov...to ti bola este len "sranda".... Myslela som ze sa poseriem od strachu....

evadek
26. feb 2015

@speranza1 ja mam pocit,ze PN-ke sa aj tak nevyhnem:(
teraz som povedala,ze posledne dni v mesiaci si dam dva dni dovcu...a potom buduci tyzden budem musiet riesit to asi i inak..:(
ale urcite budem robit to co mudr. povie...
No ja som na telefone momentalne zo sefom..s klientom...s kolegynami..zabava...
Chapem...ja tiez budem musiet nejak to dat dokopy..lebo takto sa neda...
Je to hlavne na psychiku...pride panika ...stres...je tam mimco..nie je...je ok....ach...a hematomy..to uz musi byt na infarktove stavy:(
Z coho vznikaju?...lebo mne povedali, ze to v maternici vyzera ako na bojisku..kopec zrazenin.....myomy...a tam niekde malicky plodik kt. bojuje...to su ale bojovnici...

bergalm
26. feb 2015

@speranza1
@evadek baby,strasne Vam moc moc drzim palce a myslim na Vas 🙂 🙂 🙂

nikolajka2
26. feb 2015

ahojte, ako to zienky vsetko vydrzite,kde berete energiu? - Ja som mala pred druhym IVF a vsetky embrijka mi odisli do vladu, takze vklad sa nekona. Som uz z toho cela zufala, bez energie a pripada mi to vsetko ako sazka-sportka. neviete poradit, kde sa da urobit genetika v Bratislave?

candour
26. feb 2015

@nikolajka2 Ahoj, skus sa upokojit, daj si cas najma, ja mam za sebou tiez peklo, ale vsetko v zivote ma svoj vyznam..genetiku nam robili v Zel. poliklinike na trnav. myte. Novapharm, Dr. Melišová a Ondrejčák. kukni na nete, najdes tam cislo, len potrebujes vymenny listok z CAR alebo od gynekologa, vysledky trvaju cca 2 mesiace.

nikolajka2
26. feb 2015

@candour -dakujem, aj si platila nieco za vysledky?

speranza1
26. feb 2015

@evadek no tie hematony sa bud vstrebaju...alebo sa vyplavia..len nech nestiahnu babulko so sebou... A ty mas tie myomy vo vnutri?? Ci kde ich mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre