Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ssegra
8. apr 2016

@erijan dakujem 🙂

lola911
8. apr 2016

@mahuta ved presne kvoli tomu to nechapem,,, ja som mala 3 softy ultrazvuk pri kazdom na 10DC a OPU 12DC,, a teraz mi otevrel povedal ze 13-14 den ultrazvuk,,, ja som mu to povedala ze ja mam ovulku presne 12DC lebo to mam otestovane ovu testami,,, vzdy skusam 11DC slabucke dve ciarky 12Dc dve silne a 13DC uz zase slabucke,,, som sa ho pytala ze ked pojdem na ultrazvuk 7-8DC ci to nie je skoro a povedal mi ze kludne mozem,,, ze aspon uvidim ci tam je nejaky folik

erijan
10. apr 2016

@erijan ahoj, takze nakoniec ostal 1 silny bojovnik, tak uz len cakat a dufat ze sa mu u mna zapaci 🙂

erijan
10. apr 2016

@lilly158 prispevok vyssie je pre teba 🙂

lilly158
10. apr 2016

@erijan - super, drzim moc palce ❤ kamoska mala 10 vajicok, no zvladlo to len jedno a caka babatko. Verim, ze ten tvoj bojovnik to zvladne.

erijan
10. apr 2016

@lilly158 joooj kiezby 🙂 a lezala si prve 3 dni po vklade ked ti to vyslo?

lilly158
10. apr 2016

@erijan - no oddychovala som. Boli prave vianoce, takze som mala klud 🙂

erijan
10. apr 2016

@lilly158 oki, tak ja som vcera po vklade len oddychovala,sice cestovala som 4,5 hodiny domov ale aj v aute som aj lezala, dnes tiez polihujem od rana,akurat som navarila rychly obed, ale s kludom, kym sa mi nieco robilo tak som lahla, tak snad som tym neuskodila.

bubbbulik
10. apr 2016

Cawte kocky zajtra prvy krat do Brna neviete poradit najlepsiu cestu dakujem

ssegra
10. apr 2016

@bubbbulik ahoj, neviem odkial ides ale asi nejlepsie po dialnici. a ak ides rano radsej chodte skorej lebo v pondelok rano byva v brne hrozna doprava. hovorim z vlastnej skusenosti, minuly tyzden sme meskali skoro hodinu. A navyse pri Olympii robia cestu tak tam sa ide len jednym pruhom

sasa1983
10. apr 2016

Baby, po vklade vobec netreba lezat, pekne sa treba hybat a normalne fungovat (vynimkou teply kupel), aby bola maternica prekrvena a vlastne vobec netreba dako uberat na aktivitach (kardio cvicenie asi nikto nerobi).

erijan
10. apr 2016

@sasa1983 dakujem za info 😉 kamaratka ma vystrasila ze som nemala ani navarit obed, ze som mam len lezat. Vcera som mala rano vklad...tak som uz spokojnejsia 🙂

sasa1983
10. apr 2016

@erijan zvacsa su uspesnejsie baby, ktore po vklade funguju normalne. Ja som bola rovno spacirovat a nakupovat po meste. Nie je to choroba, ak nekrvacas,tak netreba mat rezim, ako keby si bola otvorena pri predcasnom porode.

erijan
10. apr 2016

@sasa1983 ano ja si tiez myslim ze treba normalne fungovat... len som nevedela ze co zvysuke sance na uhniezdenie embryjka.

nelly3
10. apr 2016

@erijan
bude tak ako ma byt, ci budes doma lezat alebo nie aj tak to neovplyvnis. drzim moc palce 😉

gagik
10. apr 2016

baby, planujeme konzultaciu pred ket u otevrela, z predchadzjuceho et mame babo. myslite ze je vhodne, priniest nejaku pozornost (flasu...) ako prejav vdaky?

sasa1983
10. apr 2016

@gagik podla mna netreba. Ja som skocila za Koudakom tesne pred porodom, nieco som doniesla, nevzal si, asi od lekarky nechcel, ale skor sme sa porozpravali. Takto pred vykonom...netreba. ak budes uspesna a budete nahodou planovat prvy usg u neho, kludne nieco zober.

erijan
10. apr 2016

@nelly3 dakujem pekne 😉

pufa
11. apr 2016

@gagik ja by som to nerobila. podla mna uz vyrasta generacia lekarov, ktorym to moze byt neprijemne, ba az trapne, su to profesionali. tak ich nekazme 🙂

saraaah87
11. apr 2016

@ssegra ahoj galanty a prosim ta potrebujeme aj cesku dialnicnu?my sme na tretiu objednany

erijan
11. apr 2016

Dievcata, ktore ste mali uspesne IVF a mali ste vkladanu blastocystu na 5.den, v akom bola stadiu? Dakujem

malvina13
11. apr 2016

@erijan ahoj, ja som bola ten prípad. musím sa ti pozrieť doma do papierov. ale ja som to vôbec neriešila v akom štádiu, skôr to že prežili tých 5 dní a boli vhodné na vklad.

malvina13
11. apr 2016

@saraaah87 ahoj, da sa isť aj cez dediny. ale my sme si kupili mesačnu dialničnu, a maximalne sme ju využili. 1x konzultacia, 2x ultrazvuk, 1x odber, 1x vklad..to sa do mesiaca všetko stihlo v našom prípade. lebo som začínala stimulovať hned po konzultacii.

erijan
11. apr 2016

@malvina13 ano chapem, ved ja som prestastna ze zo 4 nam do 5.dna ostalo jedno vhodne 🙂 to len tak zo zvedavosti som sa oypatala.

izzie27
11. apr 2016

@erijan nepamatam si ci to bolo na 5.alebo 6.den ale bola to CM😊

ina7
11. apr 2016

Ahojte dievčatá, nebola som tu 100 rokov. Moje zlaté reprofitcatko má už 13 mesiacov a zacinam rozmýšľať že tak do roka by sme zase zašli na návštevu za Koudelkom.
Btw. Mali sme na piaty den len EB dvojkovej kvality 🙂

erijan
11. apr 2016

@izzie27 super, dakujem za info 🙂

kubulka280
11. apr 2016

@malvina13 ahoj my sme vôbec nechodili cez dialnicu, ved aj ked ides poza dialnicu tak to nie je také hrozné a aspon ušetríš za dialničnu. a kilometrovo je to to iste

panarka
11. apr 2016

@saraaah87 my sme chodili z trnavy,takže skoro to isté po diaľnici až do brna. Cesta vždy 2 hodiny. Nechajte si este rezervu 30-45 min a je to ok. Oni ajstak neberú presne na čas ale kolka v poradí čakáš v čakárni.

panarka
11. apr 2016

@erijan my sme mali EB x2 a tie dve sme aj vložili a zajtra končím 8 tt. 🙂 držím palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre