Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirka1112
30. aug 2013

Ja mám pocit, že tu sú všetky Marcelkove 🙂

bubo780
30. aug 2013

@sarasota nie, toto nemam.. teda, nepamatam si, zeby mi nieco take robili.. robi to gyn alebo niekto iny?

sarasota
30. aug 2013

@bubo780 my sme boli v Prahe ale viem ze chodia aj do Kosic len tam tusim nevysetruju vsetko.Mne tam zistili mierne pozitivnu imunitu voci manz .spermoskam beriem prednison 5 tyz. pred IVf.V Brne ho davaju aj preventine.

miscok
30. aug 2013

Tak,prvy merional pichnuty.Dnes som este vyuzila dobru dusu,ale od zajtra sa odhodlam sama 😉

gaga83
30. aug 2013

@mirka1112 tesim sa s tebou ze si mala take ukazkove babule, nech sa pekne zahriznu a udrzia sa 9 mesiacov 🙂

gaga83
30. aug 2013

@miscok neboj to sa naucis velmi rychlo;);)

mirka1112
30. aug 2013

@gaga83 no ja som istá, že budú poslušné 🙂

dafy
30. aug 2013

@mimika1973 no ano tak ako na menzes a ešte som zabudla na kríže tie bolia tiež 😀 😀 ..do Brna určite nepojdem na ultrazvuk my to máme daleko z Košíc 😀 😎 😎 ..mala by som ist v pondelok k svojej gynekologičke 🙂

dafy
30. aug 2013

@sarasota moja silno držím palce 😉 🙂 🙂 😵

dafy
30. aug 2013

kontrola či to silnie dnes večer o 20:30 hod 🙂 konečne som sa dočkala ze aj tá druhá // je silná 😎 😀 😵

zibi
30. aug 2013

baby dakujem ..tak som stastna ..myslite na nas aby to dobre dopadlo a 12 dni aby som pridala test s dvoma palickami 🙂

zibi
30. aug 2013

@stella25 moja asi kvoli tym spermiam sa neoplodnia ..alebo mozno aj vajka nie su kvalitne no boh vie 😒 skoda ..chcela som mat mrazacika aspon do zalohy ale vsetko je tak ako ma byt verim tomu 😉

mimika1973
30. aug 2013

@dafy dafy, tebe to neda, co? 😅 😀 😀
Jasne, ze si tehula! hadam len nevahas! 😀 😀
Dnes si kolky den po KET? ani neviem presne, ktory den si ho mala? ja 12.8, ty dako predo mnou, vsak?
A dali ste jedno ci dve vlozit, sorry, ale uz si moc nepamatam, kedze tooolko toho tu citam... 😝

mimika1973
30. aug 2013

🙂 @zibi zajtra mas ET,ze? na kolku tam mas byt? vies,kto ti ho bude robit?

dafy
30. aug 2013

@mimika1973 my sme mali 9.8 vklad a dve vkladali 🙂 ..no ano kontrola musí byt kedže som sa ledva zmestila do tej tehu vlny s pol zadkom ale nakoniec som sa vtrela 😀 😀 😀 😀

mimika1973
30. aug 2013

@dafy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a tak to ma aj byt! 🙂 😵
My sa nalepime s radostou za tebou! 😵 😀 🙂 😉

mimika1973
30. aug 2013

@mimika1973 normalne zaucam mm ako sa perie na pracke, a on ze, ty ma opustas ci ako? a ja ze, ale nie zlatko, ale o ten mesiac sa chystam po deti, tak sa musis sam postarat trosku o seba! 😝 😀 😀 😀
Spermose su zmrazene, tak on nemusi do RF znovu chodit, zvladnem to teda teraz aj sama, a dufam, ze pozitivne tentokrat, vsak ako aj inac, no nie? 😅 😀 😀

dafy
30. aug 2013

@mimika1973 jasné ja vám zatial spravím miestečko pekne zhrniem do jednej kopky bruchaté 😀 😀 😀 bo sa roztahuju v tom vlaku a potom ze preco sa nemestíme 😀 😀 ale hovorím ja som sa vtrela a teraz je tam miesta habadej 😉 😉 😉 😉 tak šup šup

bubo780
30. aug 2013

@sarasota vdaka za info.. toto vysetrene este nemam.. ani mi to nenapadlo..

amali
31. aug 2013

@dafy gratulujem......z celého srdiečka 😉

gaga83
31. aug 2013

@dafy jasne ze si tehuuu , take pekne ciarocky;);) Drzim palce a sprav poriadne miestecka v tom tehu vlaciku aby sme sa tam aj ostatne potom pomestili 😀😀😀

sarasota
31. aug 2013

@dafy dakujem ja uz cvicim rozbeh aby som dobre naskocila do tehu.vlaku a nerozbila si drzku zase 😀 Drzim palceky na pondelok budes vidiet bublinku

gaga83
31. aug 2013

@sarasota ahoj, sa mi zdá že ty užívaš predison? Kedy si ho dám potom po opu keď sa nesmie piť?Ja ho užívam ráno.

nomxxx
31. aug 2013

babenky, stále mi nedorazila mrcha 😲 mala som konské dávky Utrogestanu, ale už od stredy ho neužívam. Pri predchádzajúcich ET mi napriek utrošu mrcha prišla, a teraz ani na 5 deň po termíne??? Poradíte mi niečo na spustenie? Teda okrem červeného vínka 😀 to už som si naordinovala 🙂

dafy
31. aug 2013

@amali dakujem ja este stále tomu nemozem uveriť 😀 😀 je to také čudné 😎 😎 😎

lubicaligocka
31. aug 2013

@yanka1 Inak citala som of tom OHSS a ,ze sa to prejavuje okolo 6-8 dna po ukonceni liecby. Tak neviem ci to mysleli po vklade alebo po injekciach. Ale ak to bolo po vklade tak by to sedelo.

@mimika1973 Vcera som si naozaj dala zalezat na piti vody. Aj v noci som 0.5l vypila a rano ....ziadne bolesti v oblast pupka.len take normalne znesitelne sem tam v podbrusku ;))

dafy
31. aug 2013

@gaga83 neboj uz som narobila poriadky tam 😀 😀 😀
@sarasota že držku som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀 😀

lubicaligocka
31. aug 2013

@nomxxx a naozaj nie si tehu? Bola si aj na krv?
Ze vraj pomaha aj horuci kupel. Horuci aky len mozes.

mimika1973
31. aug 2013

@nomxxx ani nespinis ani nic? brusko ta pobolieva ako pred ci ani nie? a este daky ten test neurobis?
niekedy to trva ked sa spusti, ja som vysadila a na druhy den prisla rano hned ked som si robila aj ten ich test zaroven

melisska
31. aug 2013

@dafy a potom je to stale take cudné🙂)) 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre