Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
15. jan 2014

@miscok ahoj to uz je 21tt 🙂

miscok
15. jan 2014

@sarasota Dakujem 😉 Ty mas tyzden naskok 🙂

kama2
15. jan 2014

@kako23 ahoj, ja som mala na 7 DC po clostyle na sone cystu 3,5 cm a 4 male foliky, na 10 DC stale cystu a foliky dorastli, tak som sla na odber a po odbere bolo 5 vajok a cysta vraj ziadna. a na sone som bola oba razy v brne...tak asi aj telo si robi niekedy co chce 🙂

kama2
15. jan 2014

baby, neostal vam niektorej cetrotide alebo orgalutran?

melisska
15. jan 2014

Posielame vsetkym pusinky 🙂 drzkajte sa 🙂 ako @cora???

kako23
15. jan 2014

@melisska nádherný drobček 🙂 hneď má človek lepšiu náladu. 😀

sarasota
15. jan 2014

@melisska ahojte ale rastie ako z vody @ cora ma chlapceka Eliotta 🙂

gaga83
15. jan 2014

@ludinka drzim palceky 🙂 🙂

sarasota
15. jan 2014

dakujem dobrej dusicke za srdiecko 🙂

gaga83
15. jan 2014

@melisska krasny drobcek🙂 pekne rastiete🙂 🙂 🙂

bergalm
15. jan 2014

@slniecko34 aj mne to ratal podla poslednej menstruacie

bergalm
15. jan 2014

inak dievcence konecne som nieco vybavila nakoniec sme s mm volali do Prenatalu Brno a hned mi dali na piatok termin utz. boli velmi mili napriek tomu,ze to budem 19tt inak sa robi tusim 20tt ale uz nechceme cakat a hned v Pondelok mame genetic.konzultaciu v BA mate niektora skusenost s tym morfol.utz v 19tt????????

dafy
15. jan 2014

@bergalm ahoj ja som bola na morfo 19+2 tt presne kvoli tomu ma dali skor ze som mala hraničné testy na dawno...aby ich mohli v nutnom prípade zopakovat o 2 týzdne ale netrebalo lebo vsetko bolo ok 🙂 ..neboj sa aj u teba to tak bude 😉

zlatanka30
15. jan 2014

@bergalm aj my sme boli v 19tt na morfol.ultrazvuku kvoli zlym vysledkom a nakoniec vsetko bolo ok drzim palce

bergalm
15. jan 2014

@dafy no ja budem 19ttpresne ,myslim,ze som sa neunahlila co?len keby som musela nahodou na amnio tak som chcela cim skor,aby potom nebol problem

bergalm
15. jan 2014

@zlatanka30 dakujem mooc uz nech sme tam a modlit sa aby bolo vsetko o.k

bergalm
15. jan 2014

ideme k dr Vlasin poznate ho niekto???citala som recenzie celkom su fajn 🙂

bergalm
15. jan 2014

jeej dakujem za srdiecko komu???

zlatanka30
15. jan 2014

@bergalm neboj sa bude i ja som to tazko prezivala ,ale som si povedala ze to bude dobre a bolo stravili sme tam 2,5hodiny my sme boli ale u Grochala v Mt

bubo780
15. jan 2014

dievcence, absolvovala niektora z vas vysetrenia v 1.trimestri v Myslave? mna to caka a mam neskutocny strach.. nejake referencie by sa zisli.. ani neviem, coho sa viac momentalne bojim - ci toho, ze tam mam ist, alebo vysledkov.. :((((

zlatanka30
15. jan 2014

@bergalm ♥ odo mna

miscok
15. jan 2014

Jej, komu mam dakovat za srdiecko? 🙂

zlatanka30
15. jan 2014

Uz sme taki velkiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

dafy
15. jan 2014

@bergalm troška sa musíš ukludniť...ja viem ze sa to lahko rozpráva ale nemozeš sa takto stresovat ved to este nic neznamená aj ked ti vysli zlé výsledky 😵 ..boli tu baby ktoré mali este horsie vysledky ako ty a pritom bábo bolo ok 😉 stále si opakuj ze bábätko je zdravé a hotovo lebo si len privoláš sama problémy bolesti bruška od nervov atd ...a potom si sama len uškodíš bábätku......držím palce...ale verím ze je to len planý poplach ver mi 😉 🙂

bergalm
15. jan 2014

@zlatanka30 tak pekne dakujem

bergalm
15. jan 2014

@dafy no dnes je to uz lepsie ked sa lady pohli vcera vecer ma pobolievalo brucho ale to z nervov teraz som uz taka kludnejsia dakujem Ti ved Piatok je tu coskoro 🙂

miskanr1
15. jan 2014

@ludinka No super. Inak mne to teraz oveľa rýchlejšie letí ako prvý krát 🙂 Dnes už mám 6 deň. Úplne inak to vnímam. ani sa nesledujem, len od včera ma bolí podbruško, ale to vnímam ako pozitívne 🙂 Tak si držme palce

miskanr1
15. jan 2014

@nelly3 Ahoj moja. Ja by som sa rada informovala, ale neviem kde

tinna13
15. jan 2014

@nelly3 ano je to velmi prakticke 🙂 a meno asi Olivia. Drzim palce nech tento pokus bude uspesny 🙂

nelly3
15. jan 2014

@miskanr1
neviem kde sa informovali, ale asi len na ich info linku volali si myslim 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre