Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tanitta
27. okt 2011

@gabinkaa maly sa zasekol v porodnych cestach a sekcia uz nebola mozna

leamax
27. okt 2011

@martini tak nech vam to aj tak vyjde ako ste si naplanovali. ktora z nas by to tak nechcela, ze jo 🙂
@tanitta fuuuu, tak to muselo byt hrozne. to nase zdravotnictvo - niekedy sa cloveku az rozum pozastavuje 🙄

tinna13
27. okt 2011

@leamax dame vediet ci plany vysli 🙂

leamax
27. okt 2011

@tinna13 jaj, uz nech to je 😵

lulu10
27. okt 2011

@leamax @miminkad sa neozvala? sak som jak na trnoch 😅

leamax
27. okt 2011

@lulu10 nie, este nie. mi hovor, ved hypmotizujem aj mobil 😕

naveen
27. okt 2011

@tanitta tak to teda sa kvoli vam pohlo nebo aj zem.. 😕 ale aspon ze to dobre dopadlo 😉

lulu10
27. okt 2011

@leamax vyratala som ze tak asi o 17.00 by mohli byt doma 😀 asi budeme musiet vydrzat

jada1
27. okt 2011

@martini zvládnete to určite tak, ako píšeš 😉. Tak nech ti to teda vyjde na toho 1.11. 🙂 .
@leamax
@martini máme sa dobre. Zatiaľ neboli žiadne komplikácie, tak dúfam, že to vydržíme aspoň do toho 36tt. Cítim sa fajn, bruško mám vraj malé (každý mi to hovorí), ale malá je ok. Aj pri prvom tehu som ho mala tiež malé a malý sa narodil s váhou 3850g 🙂. Som akurát pomalá ako slimáčik, rýchlo sa zadýcham (popritom som pribrala zatiaľ len 1,5kg), ale inak si to aj ja užívam 😵

leamax
27. okt 2011

@lulu10 😀 tak dovtedy mozem ist do obchodu, to stiham 😀
@jada1 jeeej, to je asi sen kazdej mamicky, ze doteraz si pribrala len 1,5kg 🙂 hlavne, ze sa dobre citis a ze je vsetko ako ma byt 😵

martini
27. okt 2011

@jada1 tak ja priberám aj za teba 🙂 ked porodím, pošlem ti pár kíl 🙂 už teraz mám vyše 20 😉

jada1
27. okt 2011

@leamax
@martini no baby, ešte uvídime do konca tehu, možno to celé v poslednom trimestri dobehnem 😀. Ja jem málo a často, lebo keď sa veľa najem, nerobí mi to dobre. Nejako mám pocit, že mi to jedlo stojí v krku.
@martini neboj, pri maličkom kilá pôjdu dole 😉

callex
27. okt 2011

ahojte.podavam spravy od luly3.
o 9rano sa narodil maly Simonko.1844g a 44cm.je zdravucky takze vsetko dopadlo dobre.nechala som ju od vas vsetkych pozdravovat a ze srdecne gratulujeme.

leamax
27. okt 2011

@callex jeeej, to je teda sprava 😵 😵 😵
@luly3 z celeho srdiecka gratulujeme a prajeme vam obom hlavne vela zdravicka, vela mliecka a Simonkovi do zivote len to najlepsie 😵 😵 😵

tinna13
27. okt 2011

@luly3-Gratulujem k Simonkovi, prajem vela zdravia obom, vela mliecka a skory navrat domov

lenka_21
27. okt 2011

@luly3 Supeeer, blahozelam ... tak uz mame prekvapko tu a vola sa Simonko!!!

@lulu10 Mimi sa ti neozvala???

miminkad
27. okt 2011

ahojte babule,prave sme dosli.takze verdikt takyto:sancu mame 30%.hematom je velky 38x25mm,nad nim je gestacny vacok o priemere 5 mm,ovaria v regresii po stimulacii.dala mi ten agolutin kazdy treti den,kludovy rezim.dnes mam povinne vypit 1dcl cerveneho vina,hcg dnes bolo 1296,aj ten hormon e2 bol v poriadku.v stredu kontrola,lebo strvrtok ide prec.pri tazkostiach hned.hovorila,ze videla aj vacsie,dokonca aj jej sesternica mala vacsi a ma trojrocne dievcatko.mame len verit

tinna13
27. okt 2011

@miminkad uff tak len verit, hcg krasne rastie, ked videla 1 vacok tak sa uchytilo iba 1 mimi?
nie je to taka zla prognoza, ty to zvladnes 🙂

naveen
27. okt 2011

@lulu3 aj tu blahozelam 😀 😀

@miminkad tak mozem ist domov.. nohy hore a v klude .. drzim palce 😉

lenka_21
27. okt 2011

@miminkad No to su supeer spravicky ... vidis nasli aj gestacny vak a tu by ta uz odpisali a poslali na kyret 😠 😠 😠 HCG mas ukazkove a som si ista, ze to bude dobre ... kontrola vo stvrtok je super, lebo uz mozno budete mat srdiecko ... a aby si nebola prekvapena ked hned dve 🙂 😉 🙂 No nesmierne sa tesim a teraz si uz oficialne tehulka 😀

leamax
27. okt 2011

@miminkad tak aj tu sa pripajam k ostatnym babam - perfektna sprava. hlavne, ze nasla gestacny vacok a tesim sa ako nam stvrtok nahlasis srdiecko (a mozno aj dve) 😵 verime, ze to bude dobre 😵
uz si tehulkaaaaa 😵 😵 😵

lenka_21
27. okt 2011

@leamax @miminkad V tej rychlosti zle citam ... Ok tak v stredu 😀

leamax
27. okt 2011

@lenka_21 a ja som to od teba tusim odkukala 😀 jasne, v stredu nam @miminkad nahlasi srdiecko 😵

callex
27. okt 2011

@miminkad super spravicka...takze nozky hore a pozerat len rozpravky. 😀

callex
27. okt 2011

@jada1 aj ty mas krasne tt..my bojujeme so vselicim...od tehu cukrovky po krcove zily a tak.ale inak ok.

martini
27. okt 2011

@callex @luly3 jéé...tak blahoželám aj ja a nech teraz pekne rastúdo krásy, teda do zdravia 🙂
@miminkad teda...tak veríme bojovníkovi a ty nohy vylož a nechaj sa veeeľa obskakovať...a nič nepeč a neupratuj...

dalida
27. okt 2011

@miminkad velmi sa tesim. 🙂 Hcg krasne rastie a pokial krvacanie ustalo... tak mimi ma velku sancu sa aj udrzat 🙂 Len tak dalej, moja 🙂

miminkad
27. okt 2011

@lenka_21 nastastie vitouskova videla vsetko pekne.je zlata

miminkad
27. okt 2011

@tinna13 hovorila,ze nevie povedat,ci su dvojky,ze to je skoro.
@naveen dakujem,aj ja tebe
@luly3 gratulujem k Simonkovi,hlavne nech ste zdravy 🙂
@lenka_21 ja sa este bojim radovat.ale som si povedala,ze dalsi krocik mame za sebou.
@callex ako vies,ze som drobcom vcera pustila mrazika 😀
@martini nic nerobim.dokonca prideme domov a svokrusa nam poupratovala.fakt sa moc stara
@dalida dakujem.

este ma napada,ze tehu je ok,len ten hematom je problem...

linda81
27. okt 2011

@miminkad ahoj...tesim sa , ze zatial to vsetko dobre bezi s vami 🙂...hematom sa vstrebe a bude to ok 🙂, HCG rastie mas fakt krasne...velmi drzim palce...ako aj ostatne kocky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre