Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

naduska
7. feb 2011

ok dik moc a co mas orgalutran alebo cetrotide_

gerdusha
7. feb 2011

@naduska ,

cetrotide

tamaja
7. feb 2011

@rienok aaa, prepac, to som nevedela 😅 no jasne, ze sa im to podari 🙂
@gerdusha ja sa tiez trochu clostylu obavam, no ale co sa da robit

rienok
7. feb 2011

no neuverite, akurat mi pisal Stelcl, ze ci mam v plane prist alebo ci som si to rozmyslela 😀 ... bola som v oktobri na konzultacii a vyzeralo to na december alebo januar... zlatý je
@callex tebe este nikto nepisal ze ci prides, alebo si s nimi v kontakte?
@tamaja nevadi ja vsetkym hovorim ... som absolutne zdrava len nemam vajcovody 😀 no a teraz mam aj RVF az hyperRVF

gabinkaa
7. feb 2011

@rienok ja som objednaná na konzultáciu k Štelclovi, mala som ísť 16.2, ale asi bude mrcha, tak som to o týždeň posunula, uvidím aký bude 😀 to je starostlivosť fakt, už sa Ťa nemôže dočkať.....

rienok
7. feb 2011

@gabinkaa no je strašne zlatý a pohodový, a ked tam budeš tak sa pýtaj na všetko čomu nerozumieš alebo máš obavy, pochybnosti, choď aj s manželom a uvidíš úplne inam sa posuniete, inak sa bude aj manžel na to pozerať. Ja som tam za asi za 1,5 hodiny dostala viac informácií ako tu v GF za 2 roky 😝 . Vôbec sa neponáhľal a trpezlivo, veselo odpovedal na všetko, a že ho manžel obracal 😀

mia_15
7. feb 2011

Ahojte baby, dlho som tu nebola a chcem sa vam podakovat za rady 🙂 tak trosku si to tu citam a velmi sa tesim, ze nie som sama..... okolo mna sú hadam vsatci tehotni len ja nie ☹ a potom ked som z toho smutn, tak si uz pripadam ako magor.... aj manzel ma uz zo mna nervi, ale ja si myslim, ze to je normalna reakcia... 4 roky je uz dost dlho... ale to pochopia len ti co vedia o com hovorim... my ideme do Brna 27.2. k tomu Stelclovi... uz sa tam tesim 🙂 vsetkym drzim palce..... ahojte

bayley
7. feb 2011

@naduska mne v RF povedali, že orgalutran treba mať v chladničke - dnes som ho pichala....

callex
7. feb 2011

@gabinkaa vyfasovala som 7ampuliek. 😝
@ninockaskv super ze to tak dopadlo s malym kristofom..ze ju neposlali domov ze jej nic nie je.
@luly3 to ma mrzi..tak som dufala ze budes prva tehula a vsetky nas poplujes tehu virusmi.oddychni si ale urcite to nevzdavaj..rok je na zaciatku a treba mu dat sancu.
@rienok..to je velmi mile taka starostlivost.a pri tom mnozstve pacientiek..klobuk dolu,mna este nenahanaju..dostali sme cas na rozmyslenie kvoli mm operacii.teraz mi uz konci mrska..takze marec to isti.
@mia_15 tvoj smutok je normalny a prirodzeny.takze si z toho nevesaj hlavu.proste sme raz hore a raz dole.a Stelc nadchne aj tvojho manzela.a tento rok bude plodny.

rebeka33
7. feb 2011

@naduska aj mne povdali ,že orgalutran je ladnička. Malo by to byť na ňom napísané.
@mia15 dúfam,že RF aŠtelc ti pomôžu ako mne. 😵 Aj keď je to stále len začiatok.
Baby neviete urobiť prehladnú tabuľku, ja už neviem komu mám držať palce a posielať tehu vírusy. Tak vám ich držím všetkým a posielam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

gabinkaa
7. feb 2011

@rebeka33 tak pekne užívaj, my sa už trápime, včera sme boli v aquaparku v Senci a obedné som nachystala, môj si myslel, že mi šibe 😀 už sme sa objednali na konzultáciu do RF k Dr Štelclovi, som zvedavá čo povie

gabinkaa
7. feb 2011

@rienok určite sa ho budem pýtať lebo som veľmi zvedavá a v GF som odpovede nedostala.....mám pocit, že nás odpisovali, hlavne, že peniaze dostali, kedy začínaš?

gabikasz
7. feb 2011

Výsledok dnešneho dňa je 8vajok z toho 5zrelých,zajtra uvidíme ako sa skamarátili s chlapcami 🙂 🙂 🙂

callex
7. feb 2011

@gabikasz krasny vysledok.nech sa plavcici posnazia a ulozia sa vsetci na krasnej plazi. 😀

bayley
7. feb 2011

@gabikasz gratulujem 🙂 ako sa cítiš? Mňa to čaká v stredu 😕

gabinkaa
7. feb 2011

@gabikasz gratulujem ku krásnemu výsledku.......držím palčeky 😉 😉 😉

jada1
7. feb 2011

@rienok ja som taký podobný exot ako ty, maternica RVF a vajcovody nemám 🙂 .
@gabinkaa my ideme v stredu do RF na prvú konzultáciu k Stelclovi, či ako sa volá. Už sa aj teším, že sa hádam posunieme o krok dopredu.

gabikasz
7. feb 2011

@bayley v pohode ,ked som sa prebrala bolelo ma trochu brucho ,ale je to už lepšie a krvácam trošku

bayley
7. feb 2011

@gabikasz zajtra už ideš do práce? Ja vôbec netuším, či si vziať voľno na deň po, alebo budem úplne fit.....

gabikasz
7. feb 2011

@bayley záleží od teba,odporúča sa den oddychu ,ja som doma celý mesiac,nemám služby a robím pri tom doma.

gabinkaa
7. feb 2011

@jada1 my ideme 23. mali sme ísť bud. týždeň, ale ja by som mala mať mrchu a to je zbytočné tam v tom čase ísť, tak som to dnes preobjednala a taktiež ideme k Dr. Štelclovi, dúfam, že bude mať šťastnú ruku, držím palce, aby to všetko dobre dopadlo a aby si bola spokojná, kedy by si chcela začať so stmulkou?

bayley
7. feb 2011

@gabikasz no uvidím ako sa budem cítiť v stredu po..... Držím palce, nech skamarátenie s chlapcami prebehne čo najlepšie 🙂

jada1
7. feb 2011

@gabinkaa ja by som chcela so stimulkou začať už teraz. 14.2 mám dostať MS. Uvidím ako sa dohodneme so Stelnclom. My sme chodili tu na Slovensku do ISCARE, lekár mi už predpísal aj clostyl, nosím ho v kabelke, ale čo som si tu poprečitovala, tak by som to najradšej začala v Brne. Tam ale asi treba nejaké vyšetrenia, čo spomínala Mircalla ako HIV, hepatitída a samozrejme predoperačné, ak by som sa dostala do štádia, že by som vyprodukovala nejaké vajká (mám zvýšené FSH), tak neviem, či to stihnem, Ale teoreticky by sa to dalo postíhať do 2 týždňov. Ja som už taká z toho, že ani spávať nemôžem, stále nad tým rozmýšľam. Zatiaľ som len behala po vyšetreniach a stimuláciu som ešte nepodstúpila žiadnu, takže ja som v tomto úplný nováčik 🙂 . No a samozrejme nás tlačí vek, my sme na tom podobne ako vy, ja 40 mm 46 🙂

martuska00
8. feb 2011

@tina1 tak ako si dopadla v pondelok,mne sa neoplodnilo ani jedno ☹

martuska00
8. feb 2011

baby ak mate niektora menopur alebo merional alebo festimon napiste ☹ chcem ist na 6IVF

ninockaskv
8. feb 2011

@gabikasz tak drzim vsetky palce

@rienok normalne sa do toho brna zacinam tesit,ako pekne o tom vsetky rozpravate.. ja uz si pisem otazky na papier, ako som zvyknuta pri tej mojej v GF 😠

tamaja
8. feb 2011

@ninockaskv ja som uz tiez zvedava, aky pocit budem mat z konzultacie, ale trochu sa obavam, aby som nemala privelke ocakavania 😒

ninockaskv
8. feb 2011

@tamaja no, aj ja dufam... 😉

jeeeeeziiiis, presadzali nas na druhe poschodie a rovno za mnou sedi nejaka tehotnaaa 😅 😅 😅 a debatuju cele dni o pohyboch, ako sa citi, co ma nove.. no to je riadny zabijak 😠

martini
8. feb 2011

@naduska mne včera v RF povedali, že orgalutran do chladničky...

gerdusha
8. feb 2011

baby, k tomu stelclovi takto:

on nebyva velmi zhovorcivy sam od seba...jeho sa musite pytat...ja som to na uvodnej konzultacii nerobila a boli sme za 10 min vybaveni u neho...takze PYTAJTE SA...on odpovie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre