Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martini
9. mar 2011

@maticap. rodíš týždeň po mne 🙂 malého či malú škorpiónku 🙂

lianka7
9. mar 2011

@maticap. WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,to je suppeeeer!!!vidis,ja som hovorila ze treba 10-tkovy testik,citlivejsi!!!!!bozeee,to je supeeer,mam obrovsku radost a naladu vylepsenu o 100%!!!!Zo srdca blahozelam!!!!!

lianka7
9. mar 2011

@maticap.ozaj a manzel ma tiez zly spg?

mandre
9. mar 2011

@naduska ahoj, prosím tě a to PICSI 3000,- v RF je za kolik kousků 😲 ?

pikha
9. mar 2011

ahojte babule 🙂krasny slnieckovy dnicek vsetkym 🙂 tak my mame uspesne absolvovane morfo, vsetko je oka a vyzera to tak, ze budeme mat herecku 🙂 Vsetkym drzim palceky, nech jarne slniecko prebudi k zivotu dalsich novych malych ludi 🙂
@maticap. GRATULUJEM!!!! 🙂 😵 tfuj tfuj do dalsich tyzdnov, super!

maticap.
9. mar 2011

@lianka7 diky! My sme obaja s mm zdravi ako repa... u mna sa na zaciatku hladanie priciny zistila hyperfunkcia stitnej zlazy, ale to sa nam podarilo dat rychlo do poriadku. Spermiogram bol viac menej v poriadku, takze dvaja mladi jedinci, ktorym sa skratka nedarilo. Vsak ved ja som si hovorila, ze cely problem bude u mna v hlave, no ale ked hlavu len tak lahko neodlozis, lebo by Ti inak naprsalo do krku 😵 .
Myslis, ze skorpion? Mne sa zda, ze je to uz strelec? totiz, po strelcovi som odjakziva tuzila kedze aj ja som .... strelena 😔 .

@pikha dakujeeeem! Takze budete mat babulku? To je super. 😉

martini
9. mar 2011

@maticap. no ak dnes si 31 DC, tak si mala 1. DC 07.02, teda predpokladaný termín porodu 14.11., teda škorpion...ale podľa tvojho HCG by to mohli byť aj dvaja škorpioni, či? Ale ak porodíš o 3 dni skôr a ja budem 4 dni prenášať, tak porodíme 11.11.2011 🙂))))) to budú plnééé pôrodnice v ten deň.

gerdusha
9. mar 2011

kedze mi nikto neodpovedal, pytam sa radsej znova: pichate vsetky merional do zadku alebo sa moze aj do brucha?

callex
9. mar 2011

@gerdusha nemam s nim skusenosti ale na letaku je napisane ze moze ist aj do svalu aj pod kozu...cize si mozes vybrat.ja mam radsej injekcie do zadku..nic nevidim a vzdy sa postavim tak aby som neutiekla 🙂
@martini ze aky termin..11.11.2011...tak to uz nestiham.
@pikha gratulujem k herecke.

martini
9. mar 2011

@gerdusha ja som mala menopur a tiež som bola v strese, lebo mi povedali, že do brucha a v letáku bolo, že do svalu...ale potom som predsa pichala do brucha, lebo je to jednoduchšie. Je pravda, že do zadku je to menej nepríjemné a nevidíme to, ale brucho je fakt jednoduchšie. takže je to na tebe.

gerdusha
9. mar 2011

dik

lianka7
9. mar 2011

@stela75 No vidis,ja sa tiez chystam po velkej noci 26.aprila...mozno sa stretneme 🙂

lianka7
9. mar 2011

@pikha Blahozelaaaaam!

naduska
9. mar 2011

@mandre no neviem za kolko kuskov ale dnes ked som sa opytala kolko stoji PCSI tak povedala ze 3000ks,ja si myslim ze 3000ks je total cena za ten vykon ,ze skontroluju tie spermie.no neviem presne, ale skusime :}

ninockaskv
9. mar 2011

@pikha takze dievcatko ??? 😵 😵 😵 😵

rienok
9. mar 2011

@maticap. úžasné, skvelé, waw 😵 😵 😵 tak sa teším spolu s Tebou že to ani popísať neviem . pekne sa opatrujte a nezabudni @martini vam predpisala termin porodu 😀

@pikha tak budete mať doma princezničku 🙂 hlavne že je všetko v poriadku

@gabinkaa aha akú som dostala odpoveď od Štelcla: to jste se zeptala toho pravého – ohledně výživových doplňků a vitaminových přípravků, jsem snad ten největší skeptik na světě :o). Takže podle mého názoru je v této fázi kyselina listová úplně dostačující.
tak mám vystarané
😀

stela75
9. mar 2011

@lianka7 Ja dufam na 2 maja. Nie je u nas vtedy sviatok? Musim to cele neako naplanovat. Svokra cestuje s nami na slovensko, tak mame trochu zviazane ruky co sa tyka datumu. 😒
kolkokrat tam treba zajst? je najskor konzultacia, alebo hned robia aj vysetrenia? Ako dlho to trva?

gabinkaa
9. mar 2011

@maticap. no supéééééér, blahoželám k výsledku, dobrá správička 😵 😵 😵

gabinkaa
9. mar 2011

@rienok no tééééda, nie je zástanca nejakých doplnkov, tak musím nabehnúť kúpiť tú kyselinu listovú vzlášť, dá sa to? teraz to mám spolu s inými prípravkami, žeby som zvýšila dávky? je aj nejaké odporúčanie dávok na denné prijatie?

martini
9. mar 2011

@rieno to tu organizujem ;) ;) sa nesmej ty budeš rodiť na Vianoce 🙂

gabinkaa
9. mar 2011

@pikha gratulejem k malej herečky, super, že je všetko OK, tak sa pekne vytešuj, takže bude Veronika alebo Dominika? 😀

martini
9. mar 2011

@rienok este k tomu odporucaniu od Stelca- cely on. Som sa zasmiala pri čítaní jeho odpovede, som si ho pritom predstavila... Žeby jednoduché riešenie bolo to pravé ? 🙂

rienok
9. mar 2011

@martini no šak pod stromček . Dám si večeru a šup ho po darček do pôrodnice 😀
a áno, Štelclova odpoveď ma ani v najmenšom neprekvapila 😎
@gabinkaa ja užívam jamieson tento http://www.jamiesonvitamins.sk/produkty/doplnky... ( dúfam že mi nedajú po paprči, že sem dávam odkaz) inak to s tou kyselinou listovou som ho naviedla, lebo som mu pisala, že ju užívam .... materskú kašičku som zatajila 😅

lianka7
9. mar 2011

Ahojte kočky,prave som sa vratila od svoj gyn. Neviete ako dlho trvaju vysledky horm.profilu?Kazal mi prist v piatok 21DC...ale ja som zabudla ze mame poradu a nestiham to!Chcela som krv presunut na dalsi cyklus,v aprili,len chcem aby sa to stihlo kym pojdem do Repraku. Pytala som sa ho na Reprofit,tak ho ospevoval,ze su lidri v UO,ze ich uznava a ze sme si skvele vybrali.Prekopcil mi vsetky doterajsie vysledky,objednal ma na preventivku,aby som im dala aj vysledky z nej.Velmi zlaty bol a vsetko mi do podrobna vysvetlil 🙂
@stela75 Nie,ziadny sviatok nie je vtedy...a vysledky chcu len tie co mas z centier...ked budu este potrebovat,urobia ti uz tam

lianka7
9. mar 2011

@rienok Ten Stelcl nema chybu 😀 😀 😀

yeliel
9. mar 2011

ahojte babule 🙂 tak uz mame doma papiere na to vysetrnie do tkanivovej banky v Ke..uz to len dam potvrdit mojj gyndoske..som strasne zvedava co nam povedia ako su na tom nase nezbedne spermose 😅

olympia
9. mar 2011

@maticap. gratulujem a prajem všetko dobré, nech máš krásne tehotenstvo a na jeho konci ešte krajšie bábätko v náručí. 😵

k tým vitamínom: ja som brala Femibion celé tehotenstvo a ešte aj kúsok po pôrode.

callex
9. mar 2011

@lianka7 vysledky HP by mali byt do tyzdna.len aby si v aprili to nemala zase na velku noc.super ze mas takeh dokyho..to je dnes priam zazrak.
@martini aj ja si prosim termin. 😀
@stela75 do RF ides na konzultaciu a ked nic netreba tak od 2dc zacinas stimulovat.niektore kocky chodia na kontrolu tam niektore doma u svojich gynekologov a vysledky pisu meilom.ak je nieco surne je aj emergency linka ktora funguje nonstop.potom sa ide na odber folikulov...pod lahkou narkozou na ktoru netreba ziadne predoperacne.no a potom je o par dni vklad.a to je vsetko.takze cca 3 az 4navstevy.svokru zoberte so sebou do Brna..vraj centrum je pekne,historicke.ked budes vediet kedy pridete tak si to naplanuj.ale napriklad nas velky piatok co je u nas volno tak v cechach sa normalne robi,..takze ak ste tu na velku noc tak si bookni konzultaciu navtedy.

rienok
9. mar 2011

uf dievčatá, čo pomáha na "stratený hlas" ... ten môj sa ešte úplne nestratil ale odchádza 😝 ako budem cez víkend povzbudzovať bez hlasu 😖

lianka7
9. mar 2011

@yeliel No som zvedava ako dopadnete,drzim prsteky,aby dobre... 🙂
@callex vidiiis,to si idem vyratat...len som bola prekvapena tym 21DC,lebo vy ste tu pisali ze na HP sa chodi 1-3DC...
Ja mam ozaj skveleho a ludskeho lekara-odbornika.Maximalne mu doverujem.Je to taky "Kalman" resp.Gregor 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre