Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
18. máj 2011

@leamax bodaj by boli tvoje slova pravdive 🙂

leamax
18. máj 2011

@miminkad su, su, tomu ver 🙂

callex
18. máj 2011

@leamax tak v spalni urcite..inde by sa to nemalo prehanat.inak feng shui je fajn aj v tom ze ak uz mas nieco v dome zle tak vzdy maju finticku ako to napravit a vyrovnat nerovnovahu.to su napr.tie zvonkohry,cinske mince,sosky korytnaciek a mnohe ine...
jaj a este k tomu hematologovi...ja som bola v nemocnici u primara a teda neprisiel mi ako nejake terno..mala som pocit ze ani nevie ake odbery ma porobit..proste nejake porobil ale ake ani ma neinformoval..a pri vysledkoch len ze je to ok.a tak som si sama tie skratky davala do googlu a hladala co mi vlastne robil.

inak s tymi lekarmi sa asi pomaly dostavame na UK uroven.predvcerom si jedna mala z rodiny sposobila triestivu zlomeninu lakta pri pade na inlinoch..a v raj mali problem zohnat lekara ktory by posudil snimky.keby nemali znamost tak by maklu hadam ani neoperovali len zasadrovali.sila.

inak zajtra bude sranda..do Brna berieme aj nasu sefku. 😀 v ktorom tt sa oznamuje tehotenstvo? 🙂 ju vysadiem v olympii a potom neskor sa pridame.

leamax
18. máj 2011

@callex no tak ich idem odtial uz aj niekde inde premisetnit. som tusila, ze to neni dobre, ze su tam 😖
no sila s tou malou, uplne uzasne. chudiatko.
ja myslim, ze ked ta nejak neobmedzuje v praci, ze si tehulka, tak to kludne mozes oznamit aj po tom 12tt. ale ak by si trebars chcela ostat doma, tak asi co najskor. alebo hodit na mesiac - 2 PN s niecim inym a az potom sa priznat. neviem.

miminkad
18. máj 2011

@leamax uz popijam vodu z dzbanku 😉

leamax
18. máj 2011

@miminkad ja som ju uz vypila 😀 na zdravie, len si daj

miminkad
18. máj 2011

@leamax ja som musela pockat,kym prideme domov

leamax
18. máj 2011

@miminkad ved jasne 😉 ja som to pomaly popijala cely den a uz som stiahla cely dzban 😀

miminkad
18. máj 2011

@leamax ja neviem,ci to zvladnem vypit

rienok
18. máj 2011

@mimikad krásny výsledok...na zajtra držím pästičky 😵 😵 😵
@martini no ja verím morulke a tomu 8-bunkovému čo vlastne už malo 10 😵
@leamax ja som si do sektoru detí dala naše fotky z detstva 😉

rienok
18. máj 2011

@miminkad to si si koľko litrový džbán postavila?

ninockaskv
18. máj 2011

@miminkand bude ich viac ako dost.. drzim palec

@callex aj kontrolne sono? cool ..treba sa na to pytat? ci moze vkracat so mnou do ambulancie?
tehu nie si povinna zo zakona oznamit, ale hned ako to pisomne oznamis, tak sa na teba vztahuju nejake ochranne paragrafy

@rienok xixi aby ich nebolo viac

inak ja nam chcem dat svadobnu fotografiu do spalne.. na dobru energiu

miminkad
18. máj 2011

@rienok tusim 1,5l dzban.dakujem za pasticky.
@ninockaskv uz len nech sa uchytia...manzel je stale plny optimizmu

miminkad
18. máj 2011

@ninockaskv @callex my mame svadobne foto v spalni.este tu tusim nemaju byt ziadne zrkadla.a mala by som vyhodit susene kvety

leamax
18. máj 2011

@miminkad ved kolko si si toho dala 😀 ja nieco vyse litra
@rienok len im ver 😵 joj, uz sa tesim, ked nam oznamis // 😵
@ninockaskv netreba sa pytat, oni ti to sami navrhnu. teda aspon nam to hned navrhli 😵

miminkad
18. máj 2011

@leamax tak to mame narovnako 😉

leamax
18. máj 2011

@miminkad no mali sme 😀 ja uz nemam nic 😀 ty len pickaj moja

miminkad
18. máj 2011

@leamax ja uz len deci

leamax
18. máj 2011

@miminkad to si tak rychlo do seba naliala 😀

miminkad
18. máj 2011

@leamax vyrovnavam hladinu tlaku

leamax
18. máj 2011

@miminkad esteze si napisala, ze tlaku 😀

rienok
18. máj 2011

@gabinkaa tak ako? čakáme na správy 😵

rienok
18. máj 2011

@ninockaskv nestraš to by bola naozaj veľká komplikácia ... 2 nám stačia 😵 😵 😵

cecil36
18. máj 2011

@rienok ahoj, ako sa citis?
@miminkad drzim palce, pekna urodicka 😉

rienok
18. máj 2011

@cecil36 normalka, dnes sa mi nechcelo ísť´do práce... tak som ostala doma prečítala knihu 😵
a čo Ty a drobec? ešte sa hrá na schovku?

cecil36
18. máj 2011

@rienok zajtra sa snad uz ukaze 🙂 zajtra idem gyndosovi, tak hadam uz bude srdiecko ako zvon. Pekne oddychuj, robota neutecie 😀 Tak tie nase Benatky tento rok nehrozia, lebo mi byva dost zle, ale to neva 🙂

miminkad
18. máj 2011

@cecil36 dakujem,zajtra sa tesime na foto malickeho 🙂

maticap.
18. máj 2011

@miminkad ahoj, krasny vysledok! Gratulujem 🙂 . Vidis, a tak si sa bala 😉 .

cecil36
18. máj 2011

@miminkad ak uz nebude robit drahoty, tak foto urcite pridam 🙂

miminkad
18. máj 2011

@maticap. teraz uz len pockat na dalsie vysledky.ako sa mate s dubacikom?este si chora?
@cecil36 uz sa moc tesim.vecer sem hned utekam sa pozriet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre