Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ninockaskv
17. jún 2011

@pikha alternativne sposoby riesenia su momentalne zakazane 😒 chlap sa tym odmieta zaoberat

pikha
17. jún 2011

@ninockaskv nemyslim adopciu a taketo veci, asi som to blbo napisala- ale ci si neuvazovala niekedy ..no, nehovorim rovno hypnozu, ale nejake taketo prieniky do hlbin duse 🤐

pikha
17. jún 2011

@lenka_21 teraz som si az vsimla 🙂 prijemnu a krasnu dovolenku zelam, kamosi sa zrovna minuly tyzden vratili zo Sardinie a skvele fotky maju odtial, urcite aj vam bude super. Stastnu cestu a uzite si to 😎

ninockaskv
17. jún 2011

@pikha jaj tieto? tak tieto mame davno za sebou 😀 😀 a hypnozu eee to sa bojim

pikha
17. jún 2011

@ninockaskv no jasne, hypnoza uz nie je sranda. A ak sa smiem spytat, co mas absolvovane v tej prienikovej sfere 🙂 mna trocha tieto veci zaujimaju. Inak ale, koniec koncov, aj kocky tu pisu, 10.den este nie je smerodajny ked si mala 8 a 10 bunkacikov 😉

gabinkaa
17. jún 2011

@lenka_21 ďakujeme, Tebe krásnu dovolenku plnú oddychu, nádherných zážitkov, aby si načerpapa veľa veľa síl, 😉

tonytony
17. jún 2011

@naduska Ano, jsou to dva uličníci-díky PGD to taky víme🙂 Jediní 2 byli zdraví🙂

gabinkaa
17. jún 2011

@lulu10 ďakujem moc, fakt je to neuveriteľné, bojím sa, aby som sa nezobudila z nejakého sna, ale veľmi sa teším

gabinkaa
17. jún 2011

@mirinda10 ďakujem, dúfam, že všetko dobre dopadne a prídeme do vytúženého konca, pozerala som fotečky, malá Emmka je už veľká slečna 😉

gabinkaa
17. jún 2011

@miminkad tak ako si dopadla na kontrole?

gabinkaa
17. jún 2011

@vrabcek24 ďakujem, veru už by som najradšej posunula čas na budúci rok, dnes som bola u môjho dokiho zasa predpísať lieky, tak vraj za 3 týždne na kontrolu a potom bude aj tehu knižka 😵 😵 😵

gabinkaa
17. jún 2011

@callex moc ďakujem, snáď bude len a len dobre

gabinkaa
17. jún 2011

@pikha ďakujem moja, nádherný pocit a aj pohľad na fotečku, Tebe sa to už kráti, Dominička zatiaľ poslúška? 😉 😉 😉

pikha
17. jún 2011

@gabinkaa som velmi rada, ze sa vam to podarilo 🙂 🙂 no veru, uz sa to krati, termin sekcie mame cca 7alebo 8 jula, presne sa dozviem buduci tyzden. Dominicka je partacka 🙂 😎 aj ked jej vykopy do mojich rebier su niekedy dost drsna vec 😀 ale vseobecne poslucha a pekne si nazivame. Dost intentzivne ma vedie k zdravej zivotosprave, krmi ma spaldou, tofu a kvantom zeleniny a dnes ma donutila upiect svoje prve celozrnne pecivo v zivote 😀 Pevne verim, ze to dobojujete do stastneho finale a ze o par mesiackov budes pisat nieco podobne 🙂 kedy ti vychadza termin?

gabinkaa
17. jún 2011

@pikha ja som tiež rada, že sme sa až sem dostali a dúfam, že vydržíme, včera mi doktor povedal, že 75 % je naklonených na našu stranu, tak nechcem myslieť na tých 25%, Dominička teda pekne rozkazuje, no ja sa zeleninou a všelijakými receptami kŕmim od Veľkej noci, bola to taká očistná kúra, že nejakých liekov, len zmena stravy, myslím, že aj to sa podpísalo k terajšiemu úspechu, tak v tom pokračujem aj keď nie tak intenzívne, lebo musí byť aj prestávka, termín zatiaľ nemám, nemám ani tehu knižku, zastavila som sa len u gyn kvôli liekom, lebo na celý víkend nebbudem mať utroš, tak mi dal 3 balenia a potom sa mám ukázať a dá mi aj tehu knižku, teraz to vraj vychádza na 5-6 týždeň a do 10. mám brať v plných dávkach a potom pomaly vysadzovať

ninockaskv
17. jún 2011

@pikha jeden cas som chodila na rodinne konstelacie.. psychosku neratam 🙂 ale casom som prestala ..

lulu10
17. jún 2011

@gabinkaa 75% sanca na uspech je krasne ciselko, len sa ho drz 😵 ja som sa srdiecka nikdy nedockala ale verim ze je to zazitok, mam z vas radost 😉

naveen
17. jún 2011

ahojte reprofitaci, takze od dnes sa k vam takto pridavam 😉

jada1
17. jún 2011

@naveen Ahoj, ahoj , vítame ťa tu 😉

vrabcek24
17. jún 2011

@naveen ahoj, vitaj 😉

pikha
17. jún 2011

@gabinkaa takze to ti vychadza maly..vodnarik? 🙂 jaaaj tesim sa fakt. Jasne ze vydrzite 😉 pekne si to uzivaj a neries ziadne percenta.
@ninockaskv prvykrat v zivote pocujem o rodinnych konstelaciach 😕 pozerala som to na nete, take..no, neobvykle 🙂
@naveen vitaj medzi nami 🙂 vela plodnych diskusii prajem.. a nielen diskusii 😉

ninockaskv
17. jún 2011

@pikha xixixi jooo, je to celkom zvlastne .. take vselijake energie vedela ta zena vytvorit .. a raz sme tam mali aj mimco a to seriozne reagovalo.. kym sa to cele riesilo, tak bolo take neposedne, vrtelo sa a potom ako sa to vyriesilo, uzatvorilo.. tak mimco normalne zalomilo a o 10 minut bolo hore.. mozno to bola nahoda, ale ona nam na zaciatku povedala,ze vsimnite si mimco, ze ked bude poriesene tak sa ukludni 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nuz bola to skusenost .. 😉 😝

cecil36
17. jún 2011

Ahojte baby 🙂 Ja mam zas problems 😠 Pls radu na hnacku si mozem dat radsej cierne uhlie alebo probiotika. Mam aj smectu ale tej ako pozeram vyprsala expiracia, tak som ju hodim do kosa.
Spinenie dnes prestalo tuk tuk tuk, radila som sa s jednou znamou dr. a povedala, ze telo sa spinenim cisti od hematomu. Co vsak neschvalovala, bol postup mojho dr. k screeningu. No, ale my ideme Cundovi, tak uz sa tym netrapim.
@ninockaskv dik za IP 😉
@pikha pozeram, ze s domcou to uz mate za par 😵 Drzkajte sa 😉

vrabcek24
17. jún 2011

@cecil36 mne na zastavenie hnačky doteraz vždy pomohlo čierne uhlie, probiotika by som brala skôr ako preventívu
no hádam tie tvoje trampoty už prestanú a začneš si užívať tehu 🙂

cecil36
17. jún 2011

@vrabcek24 dakujem, tak skusim supnut to uhlie. Joj, zavidim vsetkym bezprobelove tehu, ja by som si to uz tiez rada uzila. Ale zas beriem, nemozem mat asi vsetky tehu paradne. Pri dcere som ani nevedela, ze som tehu, dokonca sme s mm chodili obcas na diskoteky 😀 A teraz......no uz len nech to dobojujeme do uspesneho konca 😎

ninockaskv
17. jún 2011

@cecil36 a moze sa uhlie v tehu? 😕

baby aha, nie je to cool? 😀 😀 😝 😝

http://www.cas.sk/clanok/200432/ruska-vedkyna-n...

cecil36
17. jún 2011

@ninockaskv kuk som aj pribalovy a nie je tam napisane, ze sa v tehu nesmie, ale chcela som sa radsej poradit s vami 😉 Tie obrazky su uzasne 🙂

callex
17. jún 2011

@cecil36 pozor na to cierne uhlie...myslim ze sa v tehu nemoze..este vraj aj cierny caj je dobry na zastavenie.
@naveen vitaj do klubu..aj nam co to prezradis o sebe..v akej faze sa nachadzas?
@gabinkaa presne chapem tvoje pocity ..tu radost ale aj tu neistotu..a obavy..ale zvykaj si..odteraz budes cakat na kazdu dalsiu kontrolu ako kura na zrno.ja sa tak nevien dockat pondelka..a dufam ze drobcek je ok..ze budu rucicky nozicky a vsetko tak ako ma byt..a potom uz naozaj uverim a aj vytrubim do sveta. 😀
@ninockaskv myslim ze to co pise pikha ma nieco do seba..potrebujes dat zo seba von to zle..oslobodit sa od toho...odpustit sebe a inym a byt po vsetkych strankach pripravena na dalsie babetko.a ked niekto alebo nieco tam hore bude vidiet ze si pripravena tak to babetko pride. 😉 a ja verim ze si na veelmi dobrej ceste .
@pikha...jasne mas povolene spat pod stromom....neboj ja ta zachranim. 😀

cecil36
17. jún 2011

@callex no ja neviem, je tam napisane, ze dva dni ho mozu uzivat i tehule, potom ak by to pretrvavalo, treba lekara. Cierny caj mi nezabral, tak preto som hladala aj nejake lieky.....

callex
17. jún 2011

@cecil36 tak si ho daj...ja si pametam ze mne raz stacila prva davka..a uz bolo dobre.zelam ti nech je to aj u teba tak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre