Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

maticap.
18. jún 2011

@naveen no to je teda sila..... 😠 tak aspon toho ducha... ale totok?!? 😔 je mi to luto. 😔

callex
18. jún 2011

@naveen a kolky si den? skus este na ten 14dc..

cecil36
18. jún 2011

ahojte, baby moc dakujem za vcerajsie rady. Tak uhlie, coko, cierny caj a dietka zabrala 🙂 A dnes som si este pre istotku dala pohar pepsi 😉
@martini dakujem, aj ja si zacinam mysliet, ze to bola nejaka haluz s tym PAPP testom. Uvidime co v utorok...

miminkad
18. jún 2011

@cecil36 tak to je super,ze ti je uz lepsie 😉

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulu10
19. jún 2011

....dnes tusim caka leamax utz, myslim na nu nech to dobre dopadne, ak budete mat niekto spravicku podelte sa 😉 a prajem peknu nedelu vsetkyyyyym 😵

rebeka33
19. jún 2011

@naveen 😢 , 😢 dúfam,že ťa to neodradí, a budeš bojovať dalej. mi ti ako novej v této téme radi pomôžeme. 😉
@leamax držím všetky palce a čakáme na srdiečko. Kto sa vie spojiť. Ach až mám strach. 🤐

miminkad
19. jún 2011

@lulu10 uz som jej skusala volat,aj pisala,ale neozyva sa....dufam,ze to neni zle...

tonytony
19. jún 2011

Taky nakukuju, jak to vypadá u Leamax☹ Snad to bude v pořádku, moc držím palce a myslím na ni!

callex
19. jún 2011

ziadne spravicky od leamax?to nem dobre. 😒
@cecil36 super ze to preslo...ja ti zelam nech uz mas len bezproblemove tehu..nech je od utorka vsetklo ako ma byt pekne na poriadku.

miminkad
19. jún 2011

@callex veru,nic sa neozyva,tiez uz mam zly pocit,neviem,ci jej este skusit zazvonit....

callex
19. jún 2011

@miminkad nechaj ju tak..ona sa ozve ked bude moct a ked bude mat silu.

miminkad
19. jún 2011

@callex tiez si myslim....ale asi dobre spravy nema....

callex
19. jún 2011

@miminkad tak ci onak toho natahovania a stresov uz bolo dost...uz si zasluzi rozuzlenie

miminkad
19. jún 2011

pisala leamax.zajtra ju caka kyret,dutinka je prazdna 😢

lulu10
19. jún 2011

@miminkad ak budes mat nove spravy daj vediet, od rana na nu myslim 😔 ozaj vies ze v PE zatvorili aj gynekologiu aj porodnicu? 😠

lulu10
19. jún 2011

@miminkad do kelu!!!!! 😢

miminkad
19. jún 2011

@callex tiez sa desim tej stredy.ten doktor ma totalne vydesil a bojim sa,ci tie dva foliky nepraskli.a ani ma netlaci brucho,tak ako tlacilo.... ☹ zeby to robil ten cetrotide?

miminkad
19. jún 2011

@lulu10 to neviem,musim sa opytat

lulu10
19. jún 2011

@miminkad vcera mi to vravela sestricka co tam robi na porodnici ze uz dostali vsetci vypovede, ze to tam cele konci a vsetko z PE sa presmeruje do BN, ako sa pri IVF moze stat anembryomola??? 😠

miminkad
19. jún 2011

@lulu10 rano som sa rozpravala s kamoskou,co tam robi a toto som nepocula,teda nespominala mi to.tak asi budeme musiet do BN.tiez nechapem tomu,ako moze byt pri IVF anembryola.ale nejak je ich v poslednej dobe vela...je mi to luto,co sa jej stalo

lulu10
19. jún 2011

@miminkad ja som to pocula aj na radiu expres ze sa to tam zatvara... aj mne je leamax velmi velmi luto ☹ je to o nervy, ja som to mala tiez v prvom tehu... ale som myslela ze pri IVF sa to stat nemoze a predsa 😖 chuda uz aby bola rychlo doma, a to ju to najhorsie este len zajtra caka...do prdele s takou nespravodlivostou!!!

miminkad
19. jún 2011

@lulu10 veru,je ten svet nespravodlivy...

mima263
19. jún 2011

@miminkad tak to je smola teda. Mne takto klesla sliznica po ET približne v rovnakom čase ako leamax. A už čakám ďalšiu ms. A ona sa musela takto vytrápiť 😖

miminkad
19. jún 2011

@mima263 veru,potrebuje teraz vela sil...

maticap.
19. jún 2011

@miminkad ojoj, to mi je luto.... ☹ nech sa dievca drzi....

tonytony
19. jún 2011

@miminkad Ach ne, to je mi fakt moc líto, ksakru, jak je to při IVF vůbec možné??? Chudák, ale aspoň má v sobě ten pocit, že tomu dala max. šanci...

rebeka33
19. jún 2011

@miminkad do frasa, je mi jej strašne ľúto, tak som jej držala palce. od rána som mala zlý pocit. a dnes je hnusný deň. 😢

rebeka33
19. jún 2011

@miminkad mne tiež prešlo brucho po tých udržiavačoch a mala som 10 vajíčok. Bude dobre 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre