Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mitka85
27. jan 2015

@motiv je mi to velmi luto.

ingrid0105
27. jan 2015

@haimi chcem sa ta spytat, ze mam pisane clostil do 6 dna a potom dva dni nic? aby som nieco potom nepototo a nechcem pisat jemu ty uz to mas za sebou. Ty si mala kt. den OPU?

speranza1
27. jan 2015

@franzziska bioparox

speranza1
27. jan 2015

@falin mame sa tak vselijak... Spinenie sa teraz cca 5 dni zhorsilo... Mna boli hlava ako kona... V noci nespim.... Takze sumar... Spinim uz cca 7 tyzdnov vkuse... V pondelok mam poradnu, som doma a len lezim a posledny tyzden neviem mysliet na nic pozitivne... Naozaj na nic... Nemyslela som si , ze este aj tehotenstvo budem mat taketo tazke ☹ 😖 😕 😨 ... Ale zrejme tak to ma byt.....
Ospravedlnujem sa vopred vsetkym za take negativne myslienky.....

franzziska
27. jan 2015

@ingrid0105 ak to mas napisane v tom harmonograme tak to mas urcite dobre...doveruj mu....sice som mala aj injekcie ale tiez clostil len par dni a 2 dni pred kontrolou uz nic z clostilu...

speranza1
27. jan 2015

@ingrid0105 ano ked stimulujes len clostilom tak uz potom nic... Ked uvidia na utz ze bude treba nieco dopichnut tak ti to povedia... Drzim velmi palce....

haimi
27. jan 2015

@evadek nie, to robia len na imunologii

haimi
27. jan 2015

@ingrid0105 ano, clostil sa berie len 5 dni.

haimi
27. jan 2015

@motiv v 12tt,nieeeee 😢 drz sa moja, posielam vela pozitivnej energie.

haimi
27. jan 2015

@speranza1 moja, drz sa. Kedy ides na ten morfo ultrazvuk? V pondelok?

speranza1
27. jan 2015

@haimi ano .. Idem v pondelok na krv a Utz... Len neviem, ci zvladnem aj cestu do MT... Musim to prekonzultovat s lekarkou alebo s Dr. stelclom...

ingrid0105
27. jan 2015

@franzziska
@speranza1 ja mu verim, len som si to potom az vsimla 🙂 no aj ja budem samej sebe drzat palce. Bol zlaty prestudoval si vsetky moje papiere, navrhol liecbu a povedal na rovinu co mozem ocakavat. Ze on mi nemoze povedat ze to inde robia zle a ze on to teraz urobi dobre, na to som mu povedala, ze ale vy to urobite inac a ja budem tehula 😀 tak sa smial 🙂

franzziska
27. jan 2015

@ingrid0105 hej oni su srandovni...je to uplne ine nez na SVK....kazdy z nich aj doktori i sestry su skvele...mne to prislo az vtierave lebo na SVK nie sme zvyknuti aby bola takato dobra zdrav. starostlivost...ale hned sa da na to zvyknut 😀 ...su odborrnici,dobre metody a pristroje,a najma skvely ludsky pristup...citit tam podporu a pozitivnu energiu 🙂 ja budem RF odporucat v kazdom pripade....

ingrid0105
27. jan 2015

@speranza1 drzim mocno placeky na pondelok 🙂 hm, a neda sa ten ultrazvuk poriesit niekde blizsie?

ingrid0105
27. jan 2015

@franzziska a kolko si mala embryjok?

falin
27. jan 2015

@speranza1 - juj Speri, to ma mrzi 😠 , namiesto toho aby si si naplno uzivala tehulkovania, tak ho sprevadzaju problemy.... V pondelok znovu uvidis drobcekov, verim ze su v poariadku. Drz sa mojko, ja viem ze je velmi tazke mysliet pozitivne, tie pochybnosti cloveka nahlodavaju. Posielam objatie a energy.

speranza1
27. jan 2015

@ingrid0105
@falin dakujem Vam dievcata a vam sa ako dari?

franzziska
27. jan 2015
ingrid0105
27. jan 2015

@franzziska urcite je to to vitazne 😀 vdaka ktoremu budes mamina 😵 😵 😵

ingrid0105
27. jan 2015

@franzziska a ked je len jedno oni robia vklad po 3 dnoch? ci ako to tam je?

franzziska
27. jan 2015

@ingrid0105 ano ..PK robia ked je viac vajok

ingrid0105
27. jan 2015

@franzziska ma dnes napadaju veci, kt. ma vcera nenapadli a mohla som sa spytat

franzziska
27. jan 2015

@ingrid0105 no preto existuje toto forum 😀

ingrid0105
27. jan 2015

@franzziska vsak este ze existuje a mozme si takto pokecat, poradit 🙂 kt. si den po vklade? a folikulov si mala kolko?

mitka85
27. jan 2015

Dievcata ja som bola trochu prekvapena ze sme mali len dva embrya a aj napriek tomu sme mali PK.Neviete preco? Pri vklade som.sa vtedy na to zabudla opytat

candour
27. jan 2015

@mitka85 bud rada ze mas pk, urcite je lepsie vkladat 5dnove embryo, mne vkladali dve trojdnove neuspesne, uz by som na vklad trojdnoveho nesla

gagirl
27. jan 2015

@motiv coze?? je mi to velmi luto:( .prajem ti velmi vela sil a podpory od najblizsich..je to velmi tazke ale musime to nejak zvladnut..posielam silne objatie..

falin
27. jan 2015

@gagirl - som tu dlhsie nebola a co to citam??? ach boze preco? Aj tebe posielam objatie, je to velmi tazke obdobie, prajem vela sil a lasky od tvojich blizkych

franzziska
27. jan 2015

dievcata aj vy ste mali taku hroznu migrenu? des...co s tym? 😒 a nehovorim ako vela akne mi vyslo? tie hormony vedia urobit na pleti paseku....

@ingrid0105 vcera bol vklad...mala som len 1 zrele

@candour ale ty patris do iného centra a temy nie? ci sa mylim?,...tam mozno robia inak....ak by boli 3dnove zle tak by to nik nerobil...myslim ze nie je vhodne plašit tu baby...to nie je pekne.....za to ze ti to nevyslo, nemusis hned vystrašit polku bab....taketo definitiva v asistovanej reprodukcii sa ani nedaju stanovit.....

ingrid0105
27. jan 2015

@franzziska ja som mal migrenu ale az 5-6ty den po a to uz som vedela ze pride ms, na 2 den prestali boliet prsia a bolo po parade. ale to nie je tvoj pripad 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre