Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
8. mar 2015

@ivka3901 ja si myslim ,ze ano chces ist na KET v Native?alebo s liekmi?Ja som bola v Native bez liekov a az po sone s Utrosom

mircalla
8. mar 2015

@donatela Gratulujem ku krasnemu chlapcekovi

bergalm
8. mar 2015

@ivka3901 ale istota je keby si potom napisala dokimu do RF a on Ti urcite povie svoj nazor ci ist al.nie.Napr.mne STELCL na rovinu povedal,ze bez Clexanu by do toho nesiel a to preventivne

ivka3901
8. mar 2015

@bergalm No takto čo sa týka tej teda toho nativu radčej asi budem brať estrofem ako minule pred ET 🙂 a sliznicu som mala peknú. 🙂 no ja som mu už písala vlastne,že podla výsledkov 17 marca a on že nech mu napíšem ako dopadli a potom možme rozbehnúť KET 🙂 no já mám vlastne miesto medrolu inekcie Dexamed a miesto fraxíku anopyrin 😕

bergalm
8. mar 2015

@ivka3901 ano treba ist s tym,co pomaha.Mne hned pri sone povedal,ze v Native asi dobre sliznica 😀 😀 😀 kazdopadne Ti budem drzat palec

bergalm
8. mar 2015

Tak toto je nas najväčši poklad na svete 20tt+4

misaelka
8. mar 2015

Ked ziadam o schvalenie ivf v reprofite brne cez poistovnu ako to mam odovodnit? co im tam mam napisat? ze maju dlhorocnu skusenost s liecbou poocou darovanych vajiciek? ze maju vyssiu uspesnost ako slovenske CAR? (nemozem napisat ze ziadam o soft ivf ktore sa na slovensku nevykonava lebo nemam vlastne vajicka).
@bergalm @ivka3901 @mircalla @donatela

mircalla
8. mar 2015

@misaelka zial neporadim, my sme nesli cez poistovnu, mam uz cez 40 rokov, prvy raz som mala sice 37 rokov, ale neriesili sme to cez poistovnu...

bergalm
8. mar 2015

@misaelka neviem Ti na toto odpovedat kedze ja som tam soft IVF absolvovala po starom systeme co sa tyka poistovne ,teraz ako je to po novom neviem.

kutka
8. mar 2015

@misaelka mne teraz schvalili ziadost aj bez odovodnovania vo vseobecnej. Odvolala som sa len na prilozenu zdravotnu dokumentaciu, dokazujucu potrebu IVF a vsetky formulare, ktore pozadovali. Nic ine som tam nepisala a schvalili, teda aspoň mi to oznamila tetula do telefonu v piatok 😀 . A je to teda nase prve ivf.

stella25
8. mar 2015

Ahojte, je tu niekto kto v poslednej dobe mal darcovske vajíčka z RF?

ivka3901
8. mar 2015

@misaelka v tomto ti neporadím ja som už ako samoplatca a celé IVF sme si hradili sami ☹

ivka3901
8. mar 2015

@stella25 ja som bola síce minulý rok v oktobri ak chceš do IP 🙂

diska
8. mar 2015

ahojte dievcata,tehulky od vcera mam taky cudny pocit v brusku akoby pnutie alebo tvrdnutie ,neviem to opisat ako ked je napnuty sval a neda sa uvolnit,ale brusko nieje na dotyk tvrde ale z vnutra to citim .Na poradni som bola v utorok a bolo vsetko ok,tak teraz neviem co to je.

ingrid0105
8. mar 2015

Zienky potrebujem zaplatit FA za IVF, ako to urobit abz tam nebol nejaky brutalny poplatok? mam len predbeznu FA nebola som na vklade, poslete mi aj cislo uctu? dakujem

freyahope
8. mar 2015

@ingrid0105 a nepošlú ti faktúru mailom? Mne prišli faktúry, ktoré sme neplatili priamo v RF mailom, všetky potrebné údaje tam boli a platila som cez internet banking ako SEPA platbu úplne bez poplatku.

ingrid0105
8. mar 2015

@freyahope este nie, tak tam zajtra napisem nech mi to preposlu, dakujem 😉

diska
8. mar 2015

@ingrid0105 ahoj a ako dopadli embryjka,uz vies?

ingrid0105
8. mar 2015

@diska nie nevolala som ,cakam ci napisu 😒

diska
8. mar 2015

@ingrid0105 juj ty mas ale trpezlivost,ale ja si myslim,ze mrazaciky urcite su 🙂

ingrid0105
8. mar 2015

@diska bodaj bz si mala pravdu, dam urcite vediet 🙂

freyahope
8. mar 2015

@ingrid0105 a ako dlho si od OPU? Mne mail o mrazáčikoch prišiel až nejaký týždeň po ET spoločne s faktúrou, trošku to trvá. Verím, že ich máš 🙂

ingrid0105
8. mar 2015

@freyahope v piatok som mala mat vklad

freyahope
8. mar 2015

@ingrid0105 pár dní si teda ešte počkáš, ale správička príde. Ja som z toho čakania ani nebola nervózna, ale to bolo tým, že som nerváčila z čakania po ET. Ale vždy nám doktor povedal, či to vyzerá na mrazenie alebo nie a vždy to dopadlo tak ako povedal.

haimi
8. mar 2015

@diska aj ja mam obcas take, ale ze vraj ak to nie je caste, tak je to ok. Vacsinou si lahnem, dam magnezko a prejde to. Davas si magnezium, ci len ked tas boli brucho?

diska
8. mar 2015

@haimi nedvam si velmi ale vcera a dnes som si davala,len je to nemam neako,ze chvilkove a intenzivne ale skor od vcera mam pocit,ze je tam take pnutie,ked lezim je to lepsie ,ked chodim horsie ale nieje to intenzivna bolest len to pnutie ci co . 😕

candour
8. mar 2015

@bergalm ahoj a teda sa zadarilo ti hned?lebo ja chcem ist teraz v native na KET.a neviem sa zatial rozhodnut

santeema
8. mar 2015

@diska aj ja to niekedy mam, take napatie v brusku. ale ja si davam kalcium a magnézium kazdy den, lekar mi vravel, ze uskodit to nemoze a dokonca to posilni srdiecko malého. mne to prejde tiez ked si lahnem a oddychnem. segra ale bola na tvrdnutie bruska v nemocnici, ale vsetko dobre dopadlo. ja som teraz 23tt

haimi
8. mar 2015

@diska aha, mas to uz dlhsie, alebo len dnes?

diska
8. mar 2015

@haimi vcera sme boli dlho vonku,ja inac som len doma a lezim a ked sme sa vratili tak to zacalo.

@santeema ja uz som z toho dopetena,neviem co to je,to ked tvrdne brusko citite to aj na dotyk?a to tvrdne skor dole ci aj v oblasti zaludka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre