Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
30. apr 2015

@fatma1 dakujem 😉 je v Martine a vyšetruje ovarialnu zásobu vajok vo vaječníkoch a povie ti presne akú máte šancu so svojimi vajkami alebo už len dárkyňu,tak pred dalším pokusom si to chcem dať vyšetriť,aby sme zase zbytočne nevyhodili peniaze 😉

diska
30. apr 2015

@silvia545 ja by som tam nesla,vysetrenie je vysetrenie a priroda je priroda,pozri na lienku ona verila svojim vajkam a uz to niekto aj spominal,ze mu tam povedali,ze ma menopauzu a neviem co a bolo to inac.Mojej segre tiez tak povedali a po tej akoze menopauze sa jej narodilo dievcatko a otehotnela prirodzene. 🙂

silvia545
30. apr 2015

@diska ked ja neviem moja fakt teda čo mám spraviť,,chcela som teda vedieť či máme nejakú šancu 😒 aj mm to chce skúsiť s mojimi,,Macháč mi napísal,že som sa správne rozhodla pre to vyšetrenie ,no mozog mi pracuje na plné obrátky čo spraviť 😖 dúfam,že aj my sa raz dočkáme toho zázraku ako lienka 🙂

diska
30. apr 2015

@silvia545 ja ta uplne chapem ale tak aby ta to vysetrenie zbytocne nezneistilo,ja by som to skusila so svojimi vajkami,ja uz som stara korcula a tiez som skusala moje vajka a nebola to ziadna slava,lebo mne nechceli ani rast a ked uz aj tak ich bolo vela ale nekvalitne a potom do toho zle spermosky ale tak tiez sme skusali do zblaznenia 😝

candour
30. apr 2015

@diska ako si dosla na to ze boli nekvalitne ked si ich mala vela? ze sa netvorili embrya ci ako?

mircalla
30. apr 2015

@silvia545 a ake mas FSH?

silvia545
30. apr 2015

@diska ved to moja,že ja dám na vaše rady,zatial som sa ešte neobjednala lebo ms nikde 😒 len neviem,ako by som aspoň trochu zlepšila kvalitku vajok,lebo inofolic a macu barť nemôžem 😖 tak neviem,čo by som ešte vyskúšala,či melatonín,mater.kašičku 😉

silvia545
30. apr 2015

@mircalla v papieroch mám 10,89 ak je to ono,tak neviem či je to dobré alebo zlé 😉 LH mám 4,92 😉

mircalla
30. apr 2015

@silvia545 no to neni vela. co je dobre, ja som mala podstatne vyssie. rozmyslam, ci to nechces este trebars skonzultovat aj s inym lekarom - mozno marcel?
to fsh mas celkom fajn...

silvia545
30. apr 2015

@mircalla dakujem moja a čo mu mám napísať teda Marcelovi? 😉

lienka_1
30. apr 2015

Baby, hcg je 1080,0 IU/l Nie je to nejako vela??? 😕

tinkatinulka
30. apr 2015

@tlucka kde si???

mircalla
30. apr 2015

@silvia545 ja by som sa opytala na nazor ci vlastne alebo darcovske - strucne zrekapitulovala vase pokusy, a ak mas vysledky - poslana nascanovane
ja si narozdiel od bab myslim, ze nema mozno za kazdu cenu tlacit na vlastne vajka - to je individualne, preto by som si nechala poradit od lekara, dokonca viacerych lekarov.....
ja som mala uz zjazvene vajecniky, vyssie fsh, v 37 este soft s peknym embryjokom a potom v 39 predcasna menopauza - samozrejme netvrdim, ze toto je tvoj pripad.....mohla som este aj ja vtedy 1-2 pokusy skusit, ale priznam sa, uz som na to nemale enerigu a hlavne ma uz dost tlacil aj cas....pisem svoj nazor

mircalla
30. apr 2015

@lienka_1 tak to su dvojky a aj podla toho testu ta ciarka bola riadna

margaretka4
30. apr 2015

@lienka_1 to je perfektná hodnota, ja som mala na 14 deň len 161 a vieš ako to dopadlo ☹, keby som ja vtedy takú mala....

candour
30. apr 2015

@lienka_1 dvojicky🙂

tlucka
30. apr 2015

@tinkatinulka Už som tu 🙂

tinkatinulka
30. apr 2015

@tlucka a?

mimika1973
30. apr 2015

@lienka_1 dvojky? 😀 😀 HB sa mohla kludne rozdelit na dve babenka, vsak uvidis potom na sono! 😵
Kolky den si dnes po ET?

mimika1973
30. apr 2015

@tlucka kolko dnes? 😉

mimika1973
30. apr 2015

@lienka_1 inac dobre, ze si si nedala mrazit a rozhodli ste sa vlozit teraz cerstve, lebo takto si uz tehula! 😉 Ziskala si na case aj, hi hi....pekne tehulkovanie prajem, a setri sa. 😵

tlucka
30. apr 2015

@lienka_1
@tinkatinulka Ahojky lienka, tak tvoja hodnota je parádna 🙂 To si isto dvojičky 🙂 🙂
Takže ja som mala na 12 deň 152 a dnes na 14 deň 374. Takže rastie 🙂 Tak dúfam, že to bude v poriadku 🙂

lienka_1
30. apr 2015

@mircalla ale vkladali sme iba jedno
@candour
@mimika1973 ja mam jednorohu maternicu, netrenovanu k tomu, dvojky by bola ozaj velka zataz......ved uvidime, v rodine dvojicky mame 🙂

gagirl
30. apr 2015

@lienka_1 krasne hcg..tesim sa s vami..nemusia byt dve,,uz mali kocky taketo vysoke hcg a len jedno dietatko bolo..ale aj to je mozne ze sa rozdelilo na dve..bude prekvapenie..drzkajte sa.🙂

tinka9075
30. apr 2015

@lienka_1 no super krásne hcg ja som mala 18 deň po iui 980 a gynekolog mi povedal že krásne jedno bábo a vidíš mám dvojičky 🙂 🙂

silvia545
30. apr 2015

@mircalla dakujem moja 😉 skúsim mu napísať čo by mi teda navrhol a dám ti vedieť 🙂

silvia545
30. apr 2015

@lienka_1 prekrásne čísielko 😵 😵 držkaj sa moja 🙂

silvia545
30. apr 2015

@tlucka bude rásť a bude to v poriadku 🙂 😉

bergalm
30. apr 2015

@lienka_1 ja som mala na 12den po Ket 610 a cakam jednu lasku

tlucka
30. apr 2015

@mimika1973 Hodnota pekne rastie, 374. Ale v porovnani s @lienka_1 mám teda nízke číslo 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre