Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
8. júl 2015

Kočeny, ktoré ste mali potrat, zmenil sa vám potom nejako cyklus? Ja som vždy mávala 31-33 dňový, a teraz po potrate som už dva cykly mala presne 28 dňové. Žeby sa mi po sto rokoch tými hormonálnymi zmenami upravil cyklus?

mimika1973
8. júl 2015

@tlucka ach tie hormony!
Ja zas po porode 25dnove cykly, co predtym byvalo cca 29-34 dni, no urcite to sposobuje zmeny v tele. ale zas lepsie ak 28dnove mavas, presna ako svajciarske hodinky 😀
Urcite sa dobre rozhodnes moja, ano po konzultaciach si vyberies podla feelingu si myslim a aj co odporucaju odborne a tak....Ja som Marcelovi velmi verila, po mojich tunajsich neuspechoch vo FR a 8 rokoch, a pri druhom IVF v Brne hop bolo to tu konecne! 😉 Vlastne to bola moja posledna sanca RF, a na darcovske som este moc nechcela, a manzel uz totalne nie, nebol za....
Tak raz to uz musi vyjst, ked kuk inym dievcatam tu, ako lienka napriklad, bojovala dalej aj napriek vsetkym negativam, a uz je tehula! 🙂
Aj Ty budes moja, budes!!!! 😵

tlucka
8. júl 2015

@mimika1973 ďakujem moja. Aj ja tomu verím, že budem tehula 😉 Ešte nie som taká stará a pár rôčkov sa môžem ešte snažiť 😉 Ja verím, že keď konečne prišli na príčinu neúspechu, tak že sa aj nabudúce zadarí. Ja som tiež vždy Marcelovi verila, ale 5 vkladov som mala u neho neúspešných. A posledný vklad mi robil Macháč, a povedal mi, že určite otehotniem a aj tak bolo 😉 Takže pre mňa je top on 😉 😉
Ja som teraz rozhodnutá skúsiť iba nativ. Nechcem si do seba pchať tie svinské stimulačné injekcie, pokiaľ ovulujem pravidelne a mám svoje vajíčka, tak skúsim vyskúšať iba nativ.
Raz sa všetky dočkáme vytúžených bábätiek 😉

gennara
8. júl 2015

@tlucka Ja som pred rokom prisla o dietatko v 24. tyzdni, bol to uz porod, ale tiez som myslela, ze sa vsetko upravilo, zrazu asi pol roka som mala presne 28 dnovy cyklus, ale teraz sa vracia uz do normalu, 31 az 33 dni.

mimika1973
8. júl 2015

@tlucka jasnacka, preco nie ten nativ? 😉 aspon sa vytvori kvalitnejsie prirodzenejsie vajicko 🙂 Ked sa pcha vela hormonov, vajok je vela ale nie zrelych zasa a preto asi aj ten dalsi vyvoj to brzdi potom...a nativ je aj ovela lacnejsi, takze skusit treba, ak je ovulka oki 🙂 a oni potom napichnu tou metodou icsi spermijku dobru vybratu a priroda potom zaveli! 😵

gagirl
8. júl 2015

Tak dievcata dnes rano som spravila test 9den po Et..a biely..neverim ze to uz bude dobre..v pondelok na krv..ms este neprisla..nadej ze to vyslo podla mna uz nie je:(

candour
8. júl 2015

@gagirl to mi je luto, ale este to nevzdavaj, pockaj do krv. testu. a hlavne ver, lebo najma ty musis veris svojmu embryjku aby to vyslo 😉

matusik6
8. júl 2015

@gagirl
Este to nevzdavaj!

gagirl
8. júl 2015

@candour
@matusik6 dakujem vam...

mimika1973
8. júl 2015

@gagirl 😒
urob este na 12.den pre istotu! akej znacky si robila test? 10-tkovy ci iny?

gagirl
8. júl 2015

@mimika1973 pepino..10tkovy..pockam ci pride ms..v pondelok mam spravit test podla Rf..tak uvidime..ja viem ze kym nepride ms a neviem ake je hcg z krvi nie je este koniec..moja blba povaha to ale uz vzdala..:(Ja si zato mozem asi..malo verim..a taky je koniec:(

lienkae
8. júl 2015

@amstelko ahoj,ja som cakala na konzultaciu ku Koudelkovi mesiac

lenka54321happy
8. júl 2015

@bergalm
Nadherna je! Tak velmi som stastna, si sa dockala moja, musite byt s muzikom nezveritelne radi....jaj, pusinky posielam!!!!😘😘😘

amstelko
8. júl 2015

A teraz si sa niekedy objednavala?
@lienkae

lienkae
8. júl 2015

@amstelko ano,objednavala som nas v maji a v juni sme sli

lienkae
8. júl 2015

@bergalm gratulujem k malej princeznej a prajem vela zdravia a radosti 🙂

lienkae
8. júl 2015

@amstelko pokial mam spravne info,tak je teraz na dovolenke. Ale skus tam zavolat, oni ti iste povedia,su velmi mili a ochotni

zwalsh
8. júl 2015

@gagirl prosim nestracaj nadej, ja som robila test 12 den a biely a 14 den na krvi mi vyslo hcg pozitivne. Drz sa pozitivnych myslienok ved 9 den je velmi skooooro.

amstelko
8. júl 2015

@lienkae musim si vybrať druhého lekara miesto Machaca,tak neviem koho,dik

vlasatica
8. júl 2015

Ma niektora z vas vysetrenie z endokrinologie? Ak ano ake testy robili.dakujem

lienka_1
8. júl 2015

@tlucka Luci, ty tehulka urcite budes. Mam kamosku, co otehu po ivf u Koudaka a potom MA a za 3 mesiace zamiesili prirodzene. Vela-krat po potrate ako keby pohnojili a maternica je potom v dobrej kondicii. Ja zastavam nazor, ze ak sa zene podarilo raz otehu, urcite casom donosi krasne babatko 😉
@gagirl Este to nevzdavaj! Ja testom neverim. @gombicka mala po krasnych testoch zrazu uplne slaby a pritom hcg bolo krasne. A kolko stresu okolo toho zazila. A dalsia kamoska mala tehu potvrdene z krvi a testy biele. Viem, ze je to tazke, ale este chvilku ver!

gagirl
8. júl 2015

@zwalsh
@lienka_1 dakujem kocky za vasu podporu..ste zlate..budem sa snazit ..

santeema
8. júl 2015

@gagirl mrzi ma to, ale mozno to este nie je stratene, viem ta pochopit....aj skusite nejake dalsie ivf, ak by nic nebolo teraz?

santeema
8. júl 2015

inak kocky tehulky...cakatelky , ktora je na rade s babom? dorotka, alebo lemoni sa mi zda....nie som si ista🙂

dorotka66
8. júl 2015

@bergalm blahoželám 🙂) taký malý zázrak...čo veľký? ako sa cítiš? neviem či sa ti už dá písať. zaujíma ma kedy sa ti podarí postaviť na nohy. Lekárka mi povedala, že mám vstať najskôr na druhý deň. Všade však čítam, že čim skôr vstaneš, tým skôr budeš fit. Držím obom palce 😉

dorotka66
8. júl 2015

@santeema no neviem ako santeema , ale ja mám plánovanú SC na 10., takže zajtra večer nastupujem do nemocky 😉 ale malá kope ostošesť a tak ešte uvidíme, kedy vyskočí 🙂 baby držte palce
@gagirl moja skús ešte veriť, na ktorý deň si ho robila? náš prvý test bol taký slabučký (asi 11.d), že sme na druhé ráno robili kontrolný 😉

gagirl
8. júl 2015

@dorotka66 dakujem moja..skusim..ale neviem ci to ma velky vyznam este dufat v zazrak..dnes som skusila na 9den po pk na 5den vlozene..takze neviem..podla mna aspon slaba ciarka by uz mala byt:(Je mi z celeho smutno..a o to viac ze som aj ja mala kazdu chvilu rodit..:((Vam drzim palce moja..drzte sa..)

dorotka66
8. júl 2015

@gagirl jój netráp sa ☹ je tak ako malo byť moja. ale teraz si vážne nespomínam, no keby si videla ten môj test, tak by si ani nepovedala, že som tehotka. neprestávaj veriť!!!!!!

gagirl
8. júl 2015

@dorotka66 dakujem moja..

dorotka66
8. júl 2015

@gagirl gag teraz ma napadlo, že to vidíš v mojom albume a bol to 11. deň 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre