Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

takyna
27. mar 2010

Cavik a vsetko najlepsie vasej krasnej umelinke 🙂 🙂 🙂

cavik
27. mar 2010

Ďakujem Taky....za odpoveď, aj za Miška 🙂

studenô je pekný názov.... 🙂 🙂 🙂 .......my tiež pochádzame z írečitého kraja a aj na chalupu sa tam chystáme 🙂 🙂

pre ostatné....studenô je huspenina 😉

tanitta
27. mar 2010

ahojky..
cavik.. no pekne si zareagovala na tgen clostil 😉 utros som si v cz recept vzala a tu na sk som si za plnu uhradu vybrala...ale skus si vybrat v cz za evri mozno vyjde lacnejsie... 😉....ak ma sochotneho gyn tu tak ti moze aj on... u nas to nebol problem ale mne sa nechcelo tam cakat cely den 😝.. thuj thu vela stastia a pusku drobcekovi 😉
pekny dnik kockiy

mircalla
27. mar 2010

ahoj cavik...ja som si utros vybrala na recept v ceskej lekarni, teraz je lekaren priamo v CAR...neviem, kde to vyjde lacnejsie, skus sa najprv opytat u nas v lekarni, kolko to vyjde bez poistovne.....a nasla som jednu krabicku ceskeho, je to 199.80 czk...ak ti to pomoze...darovala by som, ale este tam mame 2 mrazakov, tak chcem este skusit dakedy o rok a pol az dva, ked sa budem citit🙂
mne sa nechcelo tiez zakazdym trepat gyndosovi...kedze som mala dost vysoku spotrebu 2X2X2,

lahhel
autor
27. mar 2010

Ahojte babulky, konecne som sa dostala na konika, aj to som musela nasu temicku dlho hladat, az som ju vygoooglila v takej spatnej kategorii...no fuj... 😝

Ja som sa bola objednat na tu laparku, no najskorsi termin bol koniec maja (akurat mi vychadza mrcha, takze nic), v juni ideme na dovcu, takze mam termin na laparku az 19. jula....Ja som si nejak naivne myslela, ze v aprili uz budem mat po tom, ale taaaak maju plno, ze som bola aź prekvapena...Tak zatial budeme snazilkovat prirodzene a v auguste po laparke idem na dalsiu stimulku..takyto planik mame....

Idem vas poprecitavat, elbo som trosku pozadu..v kazdom pripade vas vsetky vsetucke pozdravujem....tanitku, lenku, mircallu, takynku, bobjanik, labusik, zuzlik..nase maminky avusku, miridnik, julietku....a vsetky nove reprofitacky a vsetky na ktore som nedopatrenim zabudla 😉

saxana
27. mar 2010

Ahojte kocky, rada by som sa k Vam pridala ako uspesna reprofitacka. Ja uz som Vas teda dlhsi cas sledovala este ked sme len zacali uvazovat o Reprofite po nasom prvom neuspesnom ivf-ku. Pocas stimulacie som vsak nemala velmi pristup na net a vlastne som aj chcela trochu vypnut a spravila som si zo stimulacie dvojtyzdnovu dovolenku. Kedze uz som vedela do coho idem, nemala som z toho taky stres a vcelku sa mi darilo relaxovat.
Vo stvrtok som bola na ultrazvuku, kde nam potvrdili, ze cakame dvojcatka 🙂 a tiez ze im uz krasne biju srdiecka.

rebeka33
27. mar 2010

Ahojte.
cavik budem ti držať palce a čakať na dobré správy.
saxana urobila si mi radosť, je to až neuveriteľné ,koľko je tu tehuliek. Tak dúfam,že nebudem výnimka. 😵 Ten marec sa tak ťahá, nech už je 8.4 a ja skúsim Reprofit. 😀
Všetkým tehuľkám a mamičkám veľa zdravia a málo plaču ich vysnívaných detí.
Pekný večer. 🙂

cavik
28. mar 2010

Dobré ránko

tak, my už máme po oslave, dieťa dostalo Puky ( bicyklík bez pedálov ) a ešte z neho asi ani nezliezol....sa tu s prilbou na hlave premáva 😀

rebeka....tak sa hádam dočkáme dobrých správ 😉 🙂
včera ma doo dosť mrchovsky bolelo brucho a poo ani dnes už nič...dúfam, že je všetko v poriadku, že nič nepopraskalo skôr ako malo 😖 .....dnes večer si musím pichnúť ešte 4 injekcie, tak sa chcem opýtať.....Pregnyl ste si kam pichli ? Mal by sa do svalu, nie ? No neviem, neviem....či budem mať odvahu pichnúť si ho niekde do stehna 😨

takyna
28. mar 2010

Ahojte kočandy 🙂
Cavik do bruška si pregnyl pichni, presne ako ostatne inekcie 🙂

Gratulujem Saxanka zacina sa rozbiehat tehu vlna 😉 , drzim palce vsetkym nasim stimulantkam 😵

Lahel ahojky, bodaj by sa vam aj na dovolenke zadarilo, drzim palce 😵

rebeka33
28. mar 2010

cavik môžeš si to pichnúť do zadku ,ale je dosť o ohybnosti. 😀 alebo nech ti to pichne mm, niektoré baby šli na pohotovosť a tam ti to pichne sestrička. pekný zbytok víkendu všetkým. 🙂

kanhwa
28. mar 2010

Cavik, do bruska uplne vsetko - aj v repraku ti tak povedia, je to najjednoduchsie a mozes si to sama. ma to uplne rovnaku ucinnost.
Pozdravujem vsetucky babenky aj deticky 🙂 🙂 🙂

cavik
28. mar 2010

saxana....gratulujem k super správam 🙂 🙂

rebeka....ja keď som chodila do CAR tu na SR ( 3 IVF, dokopy 8 prenosov ), tak som mala stále výmenný lístok na pohotovosť, nech mi to pichnú...teraz ho nemám, tak dumám....ale ak môžem aj do brucha, tak nech 🙂 🙂 ...bude do brucha 🙂 🙂 .....

Ďakujem za radu....aký som po toľkých pokusoch nevzdelanec 😀 😀

mircalla...ďakujem za ponuku, mám aj ja nejaké zvyšky, tak mi moc nebude treba a spotrebu budem mat takú ako Ty 😉

mne je len podozrivé, že ma nič nebolí....dúfam, že v tom bruchu voľačo súce vypestované mám 😠

cavik
28. mar 2010

a môj muž už len keď vidí, že si vyberám ampulku a chcem z nej nasať tekutinu, tak bledne a omdlieva 😅 😅 .....a ťahá aj naše zvedavé dieťa rýchlo preč..... jemu sa to páči, len som zvedavá, kedy o tom začne rozprávať v škôlke 😨 😉 🙂

olympia
28. mar 2010

cavik, kludne pichni Pregnyl do brucha, ja som sa tiež cudovala a aj som sa nato vyslovene pýtala, je to tak ok. A včera som si ho presne tam pichla! 😉
Držte palce reprofitacky, vsetky vas zdravim. 😵

mircalla
28. mar 2010

jasne brucho, niet co riesit....pregnyl je uplne jednoducha injekcia.

maciatko31
28. mar 2010

Cafte, hlasim sa po odmlke a hlasim, ze uz stimulujeeeeeem. Beriem len Clostil a zajtra idem na 1. kontrolu, dufam, ze folikov nebude moc malo ani moc vela, troska sa bojim.
Vsetky pozdravujem 😅

rebeka33
28. mar 2010

pekný večer,
jéj vy už ste tri stimulantky . super držím palčeky a dúfam, že sa na ďalšiu mrchu pridám.
Vidím,že každý stimuluje ináš, v mojom predošlom centre to bolo všetko rovnako. Aj ja som mala na vlas rovnaké stimulácie. Tak som zvedavá čo na mňa "kouďák" vymyslí. 😵 .
prajem pekné predveľkonočné bláznenie.

staza
28. mar 2010

Ahojte.Dievčatá viete mi napísať aktuálny cenník za ivf soft,icsi a Pk?neviem nájsť na nete stránku reprofite aby som tam pozrela.Chceli by sme ísť na konzultáciu možno v apríli aby sme sa už dohodli že kedy začať stimuláciu sýce ešte musím mať pauzu po neúspešnom ivf ale už by sme sa dohodli na postupe a hlavne na liekoch čo by som mala brať aby som si do vtedy pozháňala.Ako tu čítam tak začínate clostilom a potom ešte injekcie a po prenose sa berie duphaston,utrogestan aj estrimax?

mircalla
28. mar 2010

staza www.reprofit.cz, je tam aj cennik

po prenose sa beri eutrogestan a estrofem (alebo estrimax). duphasol je len slabsi verzia utrogestanu, tak to nie. dohodnes si ci chces clostyl a dopichavas injekciami, alebo ci chces ine lieky, ktore su podstatne drahsie
stimulantky drzim palce, dajte vediet ako ste dopadli

staza
28. mar 2010

Díky pekne.

lenka20
29. mar 2010

ahojte babule, jejdy, baby, vy uz mate v sebe aj pregnyl, ty brdo to je rychlost 😵 cavik ja som mavala presne ako ty, ku koncu stimulky mrskovske bolesti a potom to zrazu prestalo a vzdy pred OPU som sa bala, ze ci uz nahodou nepraskli foliky ked ma to neboli, ale bolo to vzdy ok, tak aj u teba to urcite bude fajn 😉 olympik - no thuj thuj thuj nech je co najviac vajok 😉
saxana - velka gratulacia, som rada, ze dalsia tehulka z repraku pribudla 😵 😵 😵 😵
mircallka no co, uz si nieco nakupila nejake vecicky pre miminko 😉
u mna nic nove, cakam stale kedy koudy uz posle termin, ale nechcem ho nahanat... a inak vsetko ok, az na moju neskutocnu nadchu co ma chytila v piatok, spotreba vreckoviek je nenormalna...
pozdravujem vsetky 😵 😵

kanhwa
29. mar 2010

Drzim palce vestkym stimulantkam 🙂 🙂 🙂

lahhel
autor
29. mar 2010

Ahojte babulky, aj ja sa pripajam a drzim palceky vsetkym stimulantkam....nech im to tentokrat urcite vyjde 🙂

Ja som sa vratial akurat od obvodnej dokktorky, dala som si robit vysetrenia z krvi na chlamydie a mycoplazmy, dnes som si bola pre vysledky a samozrejme mi nasli plucnu chlamydiu, tak som vyzbrojena na 3 tyzdne antibiotikami Azibiot, nemame sa privelmi snazilkovat, lebo by nebolo dobre otehotneniet, ze vraj...Tak ked uz ocakavam koniec mrchy a tesim sa na snazilkovanie, nieco musi zasa do toho dojst..takze tak...ale radsej to preliecime, nech nemam v tele ziadnych votrelcov...

Pozdravujem vas vsetky a prajem krasny slnecny dnik 🙂

tanitta
29. mar 2010

ahojky..
takze thuj thuj k urodickam a dobrym vystelkam 😉 ...
lahel.. bolo by dobre keby aj mangel mal atb ... je dolezite aby sa obaja partneri liecili sucasne bez ohladu na to ci ma alebo nema mangel taktiez chlamydki...a ziadny styk..a ked tak len s kondomom 😔 ...ale najlepsie ziadny...styk...
🤐 😉
saxana.. viatj tehulka a gratulujeme 😉
leni.. poriadne to vysmrkaj 😉 nech si coskoro fit 🙂
pozdravujem,,,,kocky

mircalla
29. mar 2010

lahhel a tieto plucne maju aj dake priznaky? ci vobec nic?

tanitta
29. mar 2010

aha.. plucne 😉 ... mne infektologicka vravela vraj su bezpriznakove... a vela ludi ich ma beztoho aby o nich vedeli...

mircalla
29. mar 2010

presne to som pocula aj ja..

saxana
29. mar 2010

Ahojte kocky, dakujem za gratulacie.
Rebeka urcite vyjde, aj Tebe aj ostatnym. Brno je skutocne dobra volba, boli sme velmi spokojni a vsetko prebiehalo od zaciatku profesionalne.
Drzim moc palce. Neskor prilozim fotky z ultrazvuku. 🙂

lenka20
29. mar 2010

baby ved ja som mala tie plucne, vybrala som ATB a doky v car (este v heliku) sa tym vobec nezaoberal, ze ked plucne tak to nevadi... a bolo to total bezpriznakove, zistili mi to len tak, ze som si dala robit kadejake infekto odbery a omylom mi namiesto gyn.chlamydie otestovali plucnu.. gyn bola negativ a plucna pozitiv.. ale nik z toho nerobil cirkus.. tak sa tym netrap lahhelik a po atb kludne snazilkujte o dusu 😉 😵

bobjan
29. mar 2010

Ahojte 😉

Saxana, gratulujem 🙂

Lahlelik, pekne sa prelieč a dúfam, že do laparky budú // 😉

Leni, ty takisto, chorobu zažeň a hurá do akcie, držím palce 😵

Stimulantky, držím mooooc palce 😵

Pekný začatý nový týždeň prajem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre