Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gerdusha
4. apr 2011

@brita ,
ne neee...ja jedine od sestricky 🙂 ...taka frajerka nie som, aby som si pichala sama...kazde rano poctivo chodim bud k obvodacke alebo na pohotovost

cecil36
4. apr 2011

@brita ja som tiez pichala do bruska, pri vsetkych troch ivf-kach 😉
@rienok dik moc, maternicu teda obidem 😀 Skusim co najhblsie 🙂 nerobil ti nejaky problem? znasas ho v pohodke?Ja som bola z dufiku vyhadzana 😒

rienok
4. apr 2011

@cecil36 v pohode, aj ked teraz som sa trosku vyhadzala ale to u mna byva casto ☹

rienok
4. apr 2011

@gerdusha a dnes mas pichat? zavolaj na tu nonostop linku do RF tam ti povedia 😉

rienok
4. apr 2011

@rienok ja som tam volala aj pre ET, lebo som ho mala mať o 12,00 a nevedela som či si mám ráno utroš vkladať alebo nie a povedali že buď zapiť alebo až po transfere vložiť.... a nesmiali sa mi 🙂

rienok
4. apr 2011

@gerdusha toto bolo pre teba nie pre mna 😀 ja som tam volala aj pre ET, lebo som ho mala mať o 12,00 a nevedela som či si mám ráno utroš vkladať alebo nie a povedali že buď zapiť alebo až po transfere vložiť.... a nesmiali sa mi

luly3
4. apr 2011

@gerdusha ja som tiež pichala do brucha 😉 sestrička ti povie
ak ti má kto pichnút pichni do zadku do svalu a ak nie pichni si sama
do brucha podkožne 😉 to povedala mne presne takto 😀
@rienok ako sa mame moja dnes?????

rebeka33
4. apr 2011

ahojte dievčatá, tu stále pribudne toľko strán,že to nevládzem dočítať. Zle sa mi sedí pri PC , lebo som veľmi stlstla. Musím prestať jesť toľko sladké. 😀
@cecil36 6vajíčok je super výsledok ,držím palce na zajtra ,nech má Macháč pravdu. Oni majú skoro vždy pravdu. 😵
@monca303 Ke naozaj neodporúčam ,absolvovala som viackrát a veľmi slabá kvalita a vedomosti. Nie je rozdiel v cene veľký,ale v kvalite a hlavne vedomostiach je obrovská. Jednoznačne ,ja som fanúšik RF. 😵
@gerdusha keď chodíš pichať, tak radšej do svalu. Ale dá sa do bruška, čiže pod kožu. Držím palce na opu.
@rienok ,@gabikaa myslím na vás a držím palce. Kedy plánujete testiť? Neviem presne ktorý ste deň, ale nech máme ďalšie //. 😵 ak by niekto mohol aktualizovať tabuľku. 😉
Prajem pekný večer.

rienok
4. apr 2011

@luly3, @rebeka33 no necítim nič 😕 , testovať budem asi až niekedy cez víkend alebo možno až toho 13.04 ako mám napísané v papieroch 😀

ninockaskv
4. apr 2011

@rienok ty mas nervy zo zeleza 😀 😀 ja uz som viac nerovzna ako ty, v kazdom pripade dufam, ze aspon jednej sa to podari, samozrejme ak by sa vam trom naraz i gabinke a cecil.. tak to by bola aka supa 😀 nemusis citit nic, ja som tiez nic necitila .. zjavne budes bezprinakova tehula 😉
@cecil36 mne utros nikdy nic nerobil... 😕 dokonca ked sme boli na IVF tak chlap povedal, ze som bola taka kludna a zrelaxovana, ze tie hormony bude do mna rvat castejsie 😉

@rebeka33 bozinku, krasne ti tie tt naskakuju..

rienok
4. apr 2011

@ninockaskv 😀 sama neviem ako to robím ...ale je mi dobre tak to zatiaľ neriešim . ale keď budem testovať tak sa mi budú triasť ruky a nebudem môcť dýchať ... 😀

ninockaskv
4. apr 2011

@rienok fuj testovanie je des.. hlavne ja z toho uz mam paniku, pre mna to stale neznamenalo, ze mame vyhrane, my sme vlastne zo 4 razov mali 3 pozitivne ... a vidis ako sme na tom..
no nic, hlavne klud, nohy mas v teple?????
😀 😀

martini
4. apr 2011

@gerdusha je to jedno, picha sa aj do svalu, ale aj do brucha. v RF kážu do brucha.
@rienok ja som pri predošlých transferoch mala bolesti celý čas, síce slabé, ale boli a nič. a teraz naposledy som necítila nič až do 7meho či 8meho dňa po ET...a výsledok poznáš...a keďže máme veľa spoločného, tak aj toto a basta 🙂

martini
4. apr 2011

@ninockaskv ako rekonštrukcia? postúpili ste? maliar dostal amnestiu či hľadáš druhého? Tak rýchlo ukonči rekonštrukčné práce a šup do stimulky 🙂 veď do Tokia už tohto roku nepôjdete na dovolenku 😉

ninockaskv
4. apr 2011

@martini chlap mu dal amnestiu.. ja by som ich skoncila jedna radost, len moj chlap si zakazdym zmysli nieco nove.. teraz maliar este aj wecko musi robit.. takze to je plus dalsi den..a tento tyzden mali prist ti parketari, ale kedze nam to robia za kamaratsku cenu, tak sa im musime prisposobovat

inak zajtra mam dovolenku, v blazenej nevedomosti, ked som si minuly tyzden myslela, ze maliar tu uz nebude som si zobrala.. a to som teda fakt zvedava, co budeme ja a maliar robit spolu doma 😖

martini
4. apr 2011

@ninockaskv no to je dobry program...môžeš aspoň kontrolovať. aby si zasa rebra nebuchol 😉

ninockaskv
4. apr 2011

@martini ak pride 😉
hadam bude aspon pekne, skocim so psom von, na jogu ... a pocitam nejaku knihu 😝

rienok
4. apr 2011

@ninockaskv no vidíš, aký pekný program máš na zajtra 🙂 prajem Ti krásny dník
@martini no ja stále verím 😵 no a ešte keď to dáš príkazom 😀

luly3
5. apr 2011

dobré ráno 🙂

kajka39
5. apr 2011

dobre ranko vsetkym, kde ste s dobrymi spravickami?... som zvedava, akosi nestiham citat dozadu,tak ani neviem co je nove 😉 @rienok, @gabunkaa....ale cakam len na dobre spravy!! 🙂 🙂
@luly3 -gratulujem a drzim palceky 🙂 🙂 🙂

martini
5. apr 2011

@rienok ale to nebol príkaz voči tebe (to by som si teda nedovolila), ale malým deťom trolinku rozkazovať môžem 😀 , takže to smerovalo k tvojím potomkom, že sa majú snažiť ťa otehotnieť 😀 😀

luly3
5. apr 2011

@kajka39 ďakujem veľmi pekne 😉 no ešte mám dlhú cestu pred sebou
@rienok ako moja dnes????a gabika čo dnes ta prstíky nepálili urobiť si testík 😅

kajka39
5. apr 2011

@luly ja viem, ze si este na zaciatku, ale uvidis ako rychlo to zbehne. Vianoce budu krááááásne 🙂 🙂 🙂

cecil36
5. apr 2011

Dobre ranko vsetkym 🙂 Tak ja som vcera o 18.00 zalomila a zobudila som sa pred pol hodinou 😀 😀 😀 To este asi ta narkoza 😀
@rienok tak ako dnes? co priznaky? kolky si dnes den od ET?
@ninockaskv a nemala si z utrosa taky biely vytok? Ja ho mam a neviem ci je to ok alebo som si ho zaviedla zle 😠

luly3
5. apr 2011

@cecil36 je to oki aj ja ho mám to ti vyteká a mne vo veľkom 😠 mosím mať slipky 😠 😠 😠
a nenávidím ich.
@kajka39 hej hej na začiatku a dúfam že budú tie najkrajšie vianoce 😀

cecil36
5. apr 2011

@luly3 dik si ma ukludnila, ja som myslela, ze som ho zaviedla moc blizko a preto vyteka 😉
Dnes o 13.00 mame volat kolko vajok sa oplodnilo, uz teraz mam scvrknuty zaludok 😝
Baby, kedy vam v RF povedali vysledky spermiogramu?

luly3
5. apr 2011

@cecil36 to budeš mat napísane ked pojdeš na transfer a daju ti správu tak tam 🙂
nie nie to vyteká skus ležať potom cca pol hodinku a bude menej vytekať

vrabcek24
5. apr 2011

@gerdusha ahoj, pregnyl sa môže pichať do bruška alebo do zadnice, ale do bruška aj laik, do zadnice doktor alebo zdravotná sestra. 😉

cecil36
5. apr 2011

Spermio bol zly, 95% morfologia, 0% progresivne pohyblivych 😒 Tak o hodku a pol sa dozviem, ci sa nejake embryjko vyvija. Bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😖

luly3
5. apr 2011

@cecil36 nebooooj 😉 moc moc držím palečky
inak ta progresivita sa mení mi sme v january mali tiež 0 a teraz v
marci sme mali 13 a morfologiu 8 😉 a ja ani neviem či je to dobre abo zle 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre