Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

winka225
9. apr 2011

@winka225
@rienok malo to byt tebe ale to je jedno

rienok
9. apr 2011

@tinna13 nemôžem to inak brať ....človek zažíva chvíle šťastia a chvíle sklamania, preto je život krásny. Ak by pozostával len zo šťastia bol by nudný 🙂 netvrdím, že mi nie je ťažko a ľúto, ale nechcem sa v tom pitvať trápiť sa, radšej otočím list a užijem si to šťastie ktoré sa mi teraz ponúka 😉

rienok
9. apr 2011

@winka225 nie, nieje to jedno ...nezobrazil sa mi ten príspevok . Máš aj nejaké zamrazené?

tinna13
9. apr 2011

@winka225 mas toho za sebou . uz vela a je mi luto, ze ani tentokrat to nevyslo. nerozumiem tomu, preco to niekomu vychadza v podstate na 1 sup a inym ani po x-krat nie. ale zrejme to nevedia ani lekari 🙂 ale veda ide rychlo dopredu tak dufam, ze na to rychlo pridu, kde je ten pes zakopany. mala si peknu urodicku. mas aj mrazacikov?

winka225
9. apr 2011

@rienok zatial mi ete nic nenapisali z RF mali sa mi ozvat do konca tohto tyzdna a nic tak im musim zavolat na buduci tyzden neake tam ostali ale neboli jednotkove

tinna13
9. apr 2011

@rienok si podobna povaha ako ja, aj ja to tak beriem, som v zivote dost velky optimista a ak sa mi v zivote nieco nedari tak sa sustredim na ine veci, ktore mi vychadzaju a tesim sa z nich.

winka225
9. apr 2011

@rienok takze som mala 8 vajicok a z toho sa mi aj oplodnili a vkladali mi az na 5 den moruly

tinna13
9. apr 2011

@winka225 tak im zavolaj, ani mne nedali nic vediet tak som im volala a mame aj mrazacikov ale do dnesneho dna mi neposlali ziadnu fakturu a uz som to 2 krat urgovala. tak neviem kde je problem.

winka225
9. apr 2011

@tinna13 naozaj neviem preco sa nechce uchytit nechapem to ale uz to beriem z rezervou zo zaciatku mi to bolo hrozne luto ale musim ist dalej

winka225
9. apr 2011

@tinna13 zavolam urcite

tinna13
9. apr 2011

@winka225 treba to tak brat inak by sa clovek z toho zblaznil. mojej znamej sa podarilo az 8 IVF.

rienok
9. apr 2011

@tinna13 😉 život je potom krajší, nechce sa mi ním prejsť so zaslzenými očami, mohla by som niečo prehliadnuť .... juj čo to , sa mi zapálilo filozofické črevo abo čo 🙂
vieš toto bolo moje 5.IVF takže viem, že nič neni vyhrate ....možno sa budem zdať tvrdá, ale ja verím, že to raz vyjde tak sa nebudem vysilovať smútkom, že to teraz nevyšlo ....aj keď je pravda ešte v stredu tam môže byť iný výsledok, ale to by museli moji anjeli strážni začať poriadne makať ....a oni teraz idú na svoj bežný výkon 😉

@winka225 hmm divné, lebo mne v pondelok prišla správa, že kultivácia bola pozastavená a nemám nič vhodné na mrazenie ale to som vedela už pri transfere lebo bolo to posledné dokonca 3jkovej kvality 😝

winka225
9. apr 2011

@tinna13 a tebe kolko zamrazili a kolko ti vkladali

cecil36
9. apr 2011

Dobre ranko babule 😉
@bobjan gratulujem k dcerke 🙂
@callex ved to mas pekne, drzim palce nech to vyjde 😉
@rienok vazne nic???? ani duch??? ja si myslim, ze treba este testnut o dva dni. Ak sa drobci zahniezdia na 10 den, este by bol testik negat. Ak ti este ostali testiky, skus este neskor ako vravri @tinna13 😉 A ak nie, bojujeme dalej 😉

winka225
9. apr 2011

@rienok tak ani ja nechapem lebo Stelc mi vravel ze tam mame este 2x dvojkove a 2x trojkove musim zavolat

tinna13
9. apr 2011

@winka225 mne vlozili 2 hatchujuce blastocysty, 1 sa uchytilo, a 3 su vraj zamrazene.

winka225
9. apr 2011

@tinna13 tak to mas krasne vysledky

tinna13
9. apr 2011

@rienok budeme verit tym anjelom, ze ta iba skusaju aka si silna a v stredu budeme milo prekvapene 🙂

cecil36
9. apr 2011

@winka225 ahoj pozeram, ze aj ty mas toho vela za sebou 😒 Drzim palce nech sa nieco podarilo mrazit 😉

kajka39
9. apr 2011

@rienok - ☹ ☹ ☹ nechce sa mi ani verit , ze to nie je tam, je mi to strasne luto. Ja som verila ze ti to tentoraz vyjde, ozaj ... 😉 😉 😉

rienok
9. apr 2011

@winka225 na to ti ani doktori nedajú odpoveď, môžeš ešte skúsiť hematológiu alebo neviem čo, ja tiež neviem kde moze byt problem ešte.

rienok
9. apr 2011

@cecil36, @kajka39 ničovaté nič na tom teste nebolo okrem tej jednej čiarky 😅

cecil36
9. apr 2011

@rienok este to nevzdavaj, skus este o tie dva dni 😉 Ja necitim nic, len tu spavost, ale to je urco z utrosu, tak sa mi to tiez nepaci 😠
@winka225 mne sa tiez po dvoch ivf vobec neuchytilo, nechapem preco a ziadny lekar mi na to nevedel odpovedat, preco sa neuhniezduje 😠

rienok
9. apr 2011

@cecil36 jasne, že nevzdávam 😉 ale v tomto pokuse si už veľkú nádej nerobím 😅

cecil36
9. apr 2011

@rienok a keby to nevyslo, pojdete na dalsi pokus? Ja ak by sme nemrazili (na KET by som samozrejme isla), tak uz do dalsieho kola nejdem, takze v podstate toto je nase posledne ivf 😝

rienok
9. apr 2011

@cecil36 ano pojdeme ďalej ... kým sa bude dať 🙂 finančne je to v pohode a psychicky som nastavená dosť dobre. Vieš nechcem aby to znelo kruto, ale predsa len ty máš už 1 dieťa, ja nemám žiadne a ani mrazáčikov (tých som nemala ani raz ) takže mňa to len tak neprejde

rienok
9. apr 2011

@winka225, @cecil36 no vieš, najprv skúsia odstrániť všetky možné príčiny no a potom Ti povedia že nevedia, je to medzi nebom a zemou . Ja verím, že nejaké tie dušičky prídu aj k nám 😵

gerdusha
9. apr 2011

@rienok ,
mrzi ma to, ale tesi ma, ze to beries s potrebnym nadhladom. rano som si hned na teba zmyslela a zapla PC, aby som zistila co a ako.

v tom, co si hore napisala cecil36 sme UPLNE rovnake...len v stredu som mala OPU, ktora dopadla ako dopadla a uz teraz sa tesim na dalsiu stimulaciu. proste to nevzdavam. predsalen uz nie sme mlade pipenky, ktore si myslia, ze vsetko a vsetkym pojde lahko a rychlo...vypestujeme si trpezlivost na tie nase deturence... 😉

drz sa

cecil36
9. apr 2011

@rienok presne tak, mne koudelka povedal, ze spravili maximum a teraz je to medzi nebom a zemou 😉 U mna je problem s tym, ze viac hormonov si zo zdravotneho hladiska nemozem dovolit, tak preto by som uz do dalsieho kola nesla.
@rienok @gerdusha joj baby moc vam drzim palce a fakt obdivujem to s akou odhodlanostou sa pustate do dalsieho boja. Uzasne!!!! 😵 😵 😵

rienok
9. apr 2011

@gerdusha ďakujem 😉 a tutok jeden skvelý citát "Keď bežíš, môžeš prehrať. Keď nebežíš, je isté, že prehráš."
Jackson, Jesse

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre