Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
10. apr 2011

@cecil36 no vidiš tak to už asi bude tehu 😉

cecil36
10. apr 2011

@mima263 takze ta 5000j by uz mala byt z tela fuc? 😕

cecil36
10. apr 2011

@rienok no mne sa to zda skoro aby testik nieco ukazoval, ale mozno sa mylim. A keby to bol pregnyl tak sa mozes poohliadnut po tych mojich Benatkach 😀

mima263
10. apr 2011

@cecil36 dnes som si čítala príbalový leták k pregnylu a bolo tam uvedené, že sa môže objaviť na teste do 10 dní. Ja som mala slabého dúšika na teste na 4. deň po ET a o 2 dni tam už nebolo nič

rienok
10. apr 2011

@cecil36 no veď, ešte je priskoro na akékoľvek závery 😉

cecil36
10. apr 2011

@mima263 dik tak testujem az v stredu 😵 😵 😵 To uz by nemal byt na teste pregnyl 😉

rienok
10. apr 2011

@cecil36 budem držať palčeky 😵

callex
10. apr 2011

@cecil36 po tyzdni by uz pregnyl mal byt prec z tela.takze drzim prsteky.

moj vikend taka klasika ..v sobotu upratovat, potom som varila,relaxovala..dnes zehlila a oslavovala mm meniny.a cele dva dni mnou trieskali hormony.nervozna a kazde drobne odvravanie a uz som bola sfucana. 🙂
a dnes pri pichani som chytila nervy a riadny stres. mala som pichnut 150jednotiek..mali v ampulke aj byt..a pero sa zastavilo na 100..cize tam bolo uz len 50. 😕 a teraz som nevedela co robit ci pichnut z gonalu a nacat tak pero ktore uz potom nevyuzijem alebo pichnut fostimon.ktory uz mam po expiracii ale je este v lehote kedy sa moze pouzit.z gonalu som nevedela nastavit 100jednotiek a pod tym stresom s tym perom vobec manipulovat tak som pichla 150 jednotiek fostimonu.dufam ze ma machac nezdube.cize som napokon pichla 200jednotiek a dufam ze moje foliky to preziju,.ani neviem ci vobec zaspim ci som daco nepokazila.

rienok
10. apr 2011

@callex neboj, dobre bude... kedy mas kontrolu? tak sa nepriznaj ze si nechcela nacinat pero 🙂

callex
10. apr 2011

@rienok zajtra o 12.45 mam kontrolu.no machacovi som uz napisala co som popachala..ja som to pero aj tak nevedela pouzit. 😕 takze lepsie fostimon ako nic.

rienok
10. apr 2011

@callex no tak už bude nachystaný a určite niečo vymyslí 😉 držím palčeky aby všetko bolo ako má byť 😵 😵 😵

callex
10. apr 2011

@rienok neviem ci tam bude..Koudelka ma objednaval do nejakej tabulky tak neviem ci ma supol k sebe alebo len tak vseobecne. ale na recepcii sa popytam ci tam machac je.dakujem za palceky.

callex
10. apr 2011

@rienok odpisal mi ze som nic nepokazila a mozem byt kludna.uff mozem spat.

cecil36
11. apr 2011

Dobre ranko
Tak dnes rano je pregnylovska ciarka o kusok silnejsia ako vcera poobede. 😕
@callex machac tam v pondelky byva, tak neboj 😉 A inak drzim moc moc palce na dnesnej kontrole 🙂
@rienok dakujem 😵

tinna13
11. apr 2011

@cecil36 dnes si znova testovala? moja tak ak je silnejsia tak to si tehotna, nie? pregnyl to uz nemoze byt

cecil36
11. apr 2011

@tinna13 tinka ja furt cakam, ze sa odbura, aby som mohla cez vikend testovat na tehu 😀 Ona ta ciarocka je len o kusocek silnejsia. A navyse nemam ziadne priznaky na tehu, teda ak neratam obcas- hlavne rano mrchovske bolesti.

tinna13
11. apr 2011

@cecil36 podla mna 5000 j uz nemozes v tele mat. dnes si uz 10 dni od pregnylu.a uz vobec nie ze ciarocka silnie. myslim, ze to uz bude tehotenstvo 🙂
testni aj zajtra rano

tinna13
11. apr 2011

@cecil36 a mrchovske bolesti su ok, tie som mala aj ja, na ostatne priznaky je este skro 🙂 u teba to uz musi vyjst
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cecil36
11. apr 2011

@tinna13 tinka joj keby mas pravdu 😵 Testnem teda aj zajtra a uvidim co sa bude diat 😉 Zeby som fakt rozbehla tehuvlnu u reprofitaciek 😝 😀

tinna13
11. apr 2011

@cecil36 nevies odfotit ten test pred ET a ten dnesny? ved uz by sa aj patrilo, nech to niekto prelomi 🙂
ak to bude naozaj tehotenstvo, tak to budu urcite 2-icky mozno aj 3-icky. dnes si 4 den po ET? 😀

cecil36
11. apr 2011

@tinna13 skusim odfotit, len je to este slabucke tak uvidim ako sa mi to zadari 😉 Ano som 4 od ET 😉

cecil36
11. apr 2011

@tinna13 odfotila som, ale nie je to dobre vidiet, na zivo je to ine. Spodny je den pred ET a vrchny dnes rano

tinna13
11. apr 2011

@cecil36 je to zle vidiet, ale ducha tam vidim, no zajtra snad budeme mudrejsie, drzim palce aby bol zajtra testik jasne pozitivny

cecil36
11. apr 2011

@tinna13 skoda, ze to nejde lepsie nafotit, ale na zivo tam rozdiel vidim spred tych piatich dni. Ale jasne uvidi sa zajtra- pozajtra ci bude silniet alebo nie. 😉

tinna13
11. apr 2011

@cecil36 jasne nazivo to je ine, ked to tam vidis, tak to tam je 🙂 🙂 🙂

maticap.
11. apr 2011

@rienok ahoj rienok, co to tu citam? ☹ Takze nic? Negat.? 😢 to ma mrzi....

ninockaskv
11. apr 2011

ahojte zeny, vy ste toho teda zase popisali 😉
rebeka33 ty sa opatruj... nech to dotiahnete do konca 😵 😵 😵 velmi na vas myslim.. ziadnu neplechu

@brita.. jemine ani u teba nic? co je toto za mesiac??

@bobjan zo srdca blahozelam, je to kasny priklad toho, ze raz sa to musi podarit .. prajem vela zdravia a stastia

@callex neboj, dobre bude, ,nepanikar 😝 a moc san nenamahaj, aby ti nepopraskalai

@kajka39 suhlasim .. s tou mojziskou, nieco to do seba ma..ja ked som to prvykrat cvicila, hned pri prvom ivf som bola tehu a to som cvicila nejaky mesiac alebo kolko, teraz hned ako dostavame sa na to zase chystam.. nech aspon nieco do leta odcvicim ...a blizsie nikto nie? napr v brne je este jedna pani, ktora sa ucila u mojzisove, nevies o nej? pocty opakovani podla fazy cyklu? fuuu.. tak to je pre mna nove
@pikha v dobrom veeelmi zavidim, aj ja by som chcela brusko 😅

ninockaskv
11. apr 2011

@rienok... akoze nic? 😅 ja som cez vikend aj chcela pozriet co pises, ale nedalo sa mi pripojit.. zase dalsi pokus?? co my sme v tom minulom zivote spachali, ked sa takto musime trapit? 🙄

inak moj chlap vcera prisiel domov a hovori, ze znamy su zase tehotni, cakaju druhe.. taky bol nasraty, fakt povedal,z e ho to uz serie, ze oni uz druhe a my nic .. 😀 hovorim mu, ze vitaj v klube
ani som nevedela, ze aj on ma take pocity, len ich dobre maskuje 😅

luly3
11. apr 2011

ahojte @callex a čo sa stalo že sa to zastavilo na 100 hm???dobre si si to davkovala????
mnooo hlavne že je všetko v poriadku 😉 držím ti palce na dnes nech máš krásne foliky
@cecil36 ahoooj tak ty testíkuješ 😀 dnes si kolký deň ????ja som mala ducha na 6 deň 😉
ale pravda je že ked maš ducha s pregnylu tak za 2 dni tam nieje ani nic 😉 a ty tam máš
takže každým dňom by mal silnieť 😉 ja som testovala každý deň a vždy bola o čosi tmavšia 🙂

mnooo ja som si bola pre výsledky zo štítnej a mám ju zvyšenu 😠 tak mi zdvojnásobila
lieky a o 5 tt znova kontrola. dúfam že mi to neublíži

cecil36
11. apr 2011

@luly3 ahooj ja som dnes 4-5 den od ET, takto pred tyzdnom v pondelok som mala OPU 😉 Ja som sa tiez rozhodla testikovat denne nech viem ako to postupuje. Ja sa nadejam, ze ak by bola pregnylova ciarka tak rano by nebola tmavsia ako vecer alebo z 5 dni dozadu. Ale nic este nie je iste tak uvidim 😉.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre