Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cecil36
4. máj 2011

@leamax ahoooj super super super 😵 😵 😵 😵 to vyzera, ze sa prida dalsia tehulka 🙂 Velmi drzkam palce 🙂

leamax
4. máj 2011

@miminkad ahoj moja. no veru necakala a ocividne to necakal nikto ano kurecova 😀 no veru, uz sa len modlit aby z nich boli krasne embryjka 🙂 tak nepocitam ani, ze by boli zo vsetkych, ved budme realisti, ze. tak ale pri takomto mnozstve je dost velka sanca, nie 😉
@cecil36 dakujem, bodaj by si mala pravdu

miminkad
4. máj 2011

@leamax budem drzat palce,nech ich je co najviac 😉

rienok
4. máj 2011

@naduska no to si ma ukludnila, ale asi to nebudem počítať za prvý deň lebo zatiaľ mi stačí slimka 😅
@callex no nie nemala som žiadny výtok len zrazu takéto krvavohlienové. máš pravdu, začnem až od piatku .. v každom prípade zajtra ráno zavolám že teda ako to mám počítať 😀 budú mať radosť že koza stará a ani nevie či už má mrchu 😀
@mimikad ale určite niekoho zoženieš aj mimo plánu 😉 no čo už ... ale ja si dnes tiež skočím kúpiť fajne vínko šak mám dôvod a snáď sa mi aj tá mrcha normálne spustí
@leamax tak nech máš veľa embryjok 😵 😵 😵
no ja som už zažila aj babu čo veeeľmi nadávala to bola zábava 😀 ... ale to bolo ešte tu na SVK

leamax
4. máj 2011

@miminkad dakujem, zajtra volam, tak potom dam vediet 😉

miminkad
4. máj 2011

@leamax tak to sa potom budem vecer o to viac tesit domov,hned budem pozerat 😉
@rienok no u nas je to dost zlozite s tymto.prinajhorsom pojdem po nocnej a manzel bude pocuvat,co hovoria,ked tam budem spat 😀 a z toho vina ma uz boli hlava,tolko,co som od vcera vypila,tak to som nevypila hadam poslednych pat rokov 😅

leamax
4. máj 2011

@miminkad jeeej, si zlata 🙂
inak - ja by som si to takto nemohla planovat, ja mam mrchu asi tak ako ty, ze ked nie tento tyzden, tak asi buduci a druha vec - mne muzik chodi prec robit, tak uz len s tym to skorigovat, bolo umenie 😉
@rienok dakujeeeem 🙂

miminkad
4. máj 2011

@leamax no ja mavam tak 27-29 dni cyklus,len u nas v robote staci aj jeden den,aby to vsetko komplet naburalo.asi si vies predstavit,co myslim.takze je to umenie tiez skorigovat.esteze manzel momentalne relativne sa moze lahko prisposobit.

miminkad
4. máj 2011

ked mam ist na 8DC na hsg a mam volno napisene na buduci tyzden piatok,tak este teoreticky mozem dostat aj v piatok,ze?dobre to ratam?uz mi z toho ratania asi preskakuje 😒

naduska
4. máj 2011

@rienok ak tam neni cerstva krv tak to este neni

leamax
4. máj 2011

@miminkad ano, este v piatok keby dostanes, tak to mas akurat.
no vidim, ze kazda asi mame s tym korigovanim nieco 😀

shandy
4. máj 2011

ahojte
@leamax velke gratulacie mojka k tolkemu poctu vajok, si riadna nosnica 😀 😀 , tak to by bylo aby to tentokrat nevyslo 😉 . Zajtra cakam na spravicky, ze kolko sa oplodnilo, verim, ze budete mat minimalne futbalovu jedenastku 😀 . Odpisujem takto lebo na sms potrebujem dve ruky a mam len jednu, lebo moje dieta mi visi na prsniku uz od druhej striedavo s malymi prestavkami. ma reflux, tak si takto ulavuje...
@rebeka33 ahoj moja, ako sa mate? ty jo, ze 26tt, dobraaa, len tak dalej moja 🙂. ja mam desne fofry a to mam doma len jedneho, si neviem predstavit, co by som robila s oboma a jeden by mal reflux...bez pomoci by to asi neslo. uz teraz sa tesim, ze vecer pride muzik, tak mu hned odovzdavam balicek - stafetu 😀 . vsetky vas pozdravujem, s 😀 pecialne aj @callex, ktorej som tiez nestihla odpisat...ako si na tom? crta sa tu tehotenstvo? som to tak pochopila z tych par poslednych stranok, co som preletela. ak je to tak, siiiilno drzim palce, nech mas o devat mesiacov v naruci taku malu pijavicku ako ja 😀

miminkad
4. máj 2011

@leamax ani nehovor,uz som z toho obcas na prasky 😀

leamax
4. máj 2011

@shandy jeeee, ahoj micka 🙂 dakujem, zajtra ti dam isto vediet, ci si mala pravdu s tou futbalovou jedenastkou 😀 moje malinke, aspon, ze vie ako si ulavit 😉 inak vsetko ok? som ta tu nabonzovala, ze su uz chlapci na svete 😀 snad ma nezabijes cez net 😀 😀 😀 posielam im obom boztek 😉
@miminkad viem si predstavit 😀

maticap.
4. máj 2011

@callex ahoj callex, co to citam? To je super sprava!!! Gragulujem! 😵 😵 😵 To hcg hovori za vsetko - ved vies, ze u mna na 28.DC test negativny a na 31.DC bolo hcg 1007 jednotiek a dubacik je u mna pekne v teplucku 😀 . len tak dalej, vsetko bude OK.

Nestiham vas vsetky precitat, bola som trocha mimo posledne dni a vikend (doma mm oslavoval narodky, potom pracovne mimo bydliska a vcera skolenie v Tatrach) a dnes som bola opat 3 hodinky v cakarni na tehotensku poradnu. No ale povedala som si , ze v poradni tohto druhu ako tehotna rada pockam a tak som dokazala vytrpiet aj jednu trosku ukecanu starsiu tehulu...ktora nakoniec vytiahla strikovanie a tym ma uplne odrovnala 😀 Tym ale nechcem povedat, ze mam nieco proti strikovaniu, ale bola to taka ceresnicka po vsetkych tych reciach a otazkach.
Inak sa mame dobre - na sone sme tak krasne hybali vsetkymi koncatinami, ze dr. mala problem urobit fotku 😵 . Nepacilo sa jej, ze ma bolela kostrc, vraj to mozu byt nejake presaky ci co, ale inak sme vraj v poriadku. Zajtra pridam do fotoalbumu fotecku zo sona. Krv na genetiku mi budu brat az o 26.5., teraz mi zobrali na infekcne choroby (rubeola atd.), krvny obraz a krv. skupina a ine. Baby, ja som pri tom sone slzila ako .. ako neviem co 🙂 to bolo take krasne... no ale uz vas tu nebudem otravovat tehotenskymi vylevmi.

tehulky @luly3 @martini @tinna13 ako sa mate? Dufam, ze fajn 😉 .

maticap.
4. máj 2011

@shandy jeeej, shandyyy, ahooooj! Az dnes som zistila, ze si uz maminou! Gratulujem! 😉

miminkad
4. máj 2011

@maticap. tak to je super,som rada,ze sa mate dobre.28DC si robila aky test?

leamax
4. máj 2011

@maticap. to sme rady, ze ste ok 🙂 si si musela uzit v tej cakarni 😀 😀

callex
4. máj 2011

@miminkad vidim ze neprestavas hladat pozitivne testy 🙂
@maticap. dakujem...ja som este stale taky neveraci tomas..a navyse opatrny.takze zajtra uz hadam budem mat jasnejsie.ja keby som sa nehanbila tak si beriem do cakarne vysivanie. 😎 inak to riesim citanim.tak to cakanie stalo zato..zavidim ti ten zazitok.a tesime sa na fotecku.

miminkad
4. máj 2011

@callex snad mi nepredali len same kazove 😀 😀 😀 😀 ved pokym neprisla,nadej este je 😀 😀 😀 😀

maticap.
4. máj 2011

@leamax si pis! 😀 a ked som zistila, ze mi kuka do papierov a rovno sa ma pyta, ze kde robim, kedze vidi, ze aj ja mam titul... no skoro ma z nej trafilo. 😠 Inak, proti rucnym pracam nic nemam (teda, ja osobne mam proti rucnym pracam dve nesikovne ruky 😀 ) @callex, takze sa nehanbi za to vysivanie - ved je to krasne, ked niekto take nieco dokaze. Ved nebyt tych vlezlych reci, tak by som si to strikovanie ani nevsimla. 😉
@miminkad ahoj, tusim to bol nejaky "Barbara test" - citlivost 25 jednotiek...uz si to nepamatam. A vtedy som bola na seba taka nastvana, ze som si ho robila. lebo ja som bola skalopevne presvedcena, ze to vyslo (ved napokon aj ano), no tento test ma uplne vykolajil a zneistil a veru aj ja som odvtedy ako neveriaci tomas - keby som to nase male dnes nevidela na sone, tak si asi spravim test (ale urcite nie ten barbara, ci co to bolo), nech mam "rukolapny dokaz", ze je to fakt pravda. 😎

miminkad
4. máj 2011

@maticap. tak to ti verim,uz nikdy ziadna barbara test 😉

rienok
4. máj 2011

@miminkad nádej zomiera posledná 😉 choď si zajtra kúpiť inú farbu 😀 inak ja som mala doma len tie kazové ale už mám tie správne nachystané 😎
@shandy aj ja sa pripájam ku gratulácii 😵 😵
@maticap. aká si ty akčná tehuľka 😅
@naduska no je tam čerstvá krv ale nie je to ako som zvyknutá, tak si dám večer vínko a zajtra uvidím ale v pondelok ked som bola v RF tak mi Štelcl pozeral aj vaječníky aj maternicu a všetko OK ( žiadna cysta ani nič podobné, takže asi len kratší cyklus) nevadí ak to bude od zajtra

miminkad
4. máj 2011

@rienok mam doma aj modre a bielo fialove,ale asi to nepomoze.manzelika uz pre istotu napchavam dalsimi vitaminmi,tak uvidime,ci sa nestane majovy zazrak.asi by som mala tiez ist kupit tie spravne,nech ich mozme spolu tento mesiac vitazne pouzit 😵

rienok
4. máj 2011

@callex to vyšívanie si kľudne do čakárne zober ... mňa by to ukľudňovalo sa na to dívať 🙂 lebo inak patrím do skupiny s @maticap. 😀

leamax
4. máj 2011

@maticap. 😀 no teta bola nejaka extremne zvedava 😀

callex
4. máj 2011

@rienok tak ak je tam cervena krv tak mas riadnu regularnu mrchu..
@miminkad ani barbara ani RF test ani Rapid clear...len mamatest kupuj.

maticap.
4. máj 2011

@rienok snazim sa 😀, ale vazne, dufam, ze toto bolo posledne hekticke obdobie. Ved ja by som najradsej bola doma, nohy vylozene (iba netusim kto mi konecne umyje okna...), v teplucku, dobra knizocka - cize tazky veget. mozno aj dubak by sa potom tolko netrepal na sone 😵 .

leamax
4. máj 2011

@callex mne dokonca spravne ukazal aj pepino test z dm 😉
hlavne, ze ja teraz nemam doma ziadny 😀 kde predavaju tie spravne?

callex
4. máj 2011

@rienok tak budem do cakarne bravat aj teba aj vysivanie. 😀 ..ale tak zase mate ruky prave na nieco na co ich ja mam lave. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre