Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martini
26. máj 2011

@cecil36 hlavne nech pichanie prestane...ja viem, že napr. v košickom CARe tiež dávajú súčasne aj utrogestan aj duphaston, len vtedy nie je utrogestanu 4-0-4, ale menej... ale radšej fakt zavolal do RF. Držte sa a opatrujte sa.

leamax
26. máj 2011

@cecil36 no veru pekne ich mas 😵 😵 😵 kolky den po ET si testovala?

cecil36
26. máj 2011

@martini dakujem, napisala som M. tak uvidim, co mi napise. Bez odkonzultovania nebudem nasadzovat nic 😉

cecil36
26. máj 2011

@leamax ten najtmavsi je myslim 13 od ET🙂

leamax
26. máj 2011

@cecil36 takze su vlastne take ako moje, ja som prvy robila az na 16.den. ci nie? inak kurecova hovorila, ze ona by vysadila uz lieky, ale moj doky chce este pockat do buduceho tyzdna. co vy na to?
pockaj, ten najtmavsi? aha, tak to mas potom asi lepsie ako ja. no mam dobre nervy z toho vsetkeho☹

gabinkaa
26. máj 2011

@callex dúfam, že to tak bude, že si zoberiem z Teba príklad 😀

gabinkaa
26. máj 2011

@martini to bolo fakt krásne HCG, tak skúsim mamatest, aby som si zasa zbytočne neuškodila, ja som nemala PK a som sa zabudla opýtať, že kedy ženy lepšie otehotnejú, či po PK alebo nie, preberali sme PK, ale na túto otázku som pri tom všetkom úplne zabudla, mali sme so Štelclom super rozhovor, mala som tam dať aj túto otázku, určite majú nejaké štatistiky a skúsenosti

gabinkaa
26. máj 2011

@miminkad mne kázali 4.6. podbruško pobolieva, ale už tuším vaječník nepichá, ale kríže ma nebolia a ani prsia, tak neviem neviem ako dopadneme, možno aj PK čo si mala je základ úspechu

cecil36
26. máj 2011

@leamax ja by som tiez pockala a brala lieky dalej 😉 Nadej je stale 🙂 Ja viem, ze je to tazke, ale mysli pozitivne. Z nicoho nic by nestuplo hcg o tolko 🙂

leamax
26. máj 2011

@cecil36 ano, aj ja som sa rozhodla, ze budem pokracovat. aj som to povedala kurecovej a ona, ze potom sa asi kyretu nebudem vediet vyhnut ☹ preco mi to stale hovori 😠 a budem sa snazit mysliet pozitivne 😵
@gabinkaa, @miminkad mate este dost casu, uzivajte si oddych, nesledujte sa. viem, ze to je tazke, ale lepsie vam to ubehne 😉

cecil36
26. máj 2011

@leamax a este spinis? nechapem preco to hovori.... 😠

leamax
26. máj 2011

@cecil36 doobeda trosku ano, teraz som bola na wecku a nic. ved to - mam pocit, ze je mimo, ked sa niekto vymyka tabulkam 😠 ale teda to si nevie uvedomit, ze na pohode mi tym urcite neprida?ako si to ty mala s tym hcg?

tonytony
26. máj 2011

@leamax A kolikátý jdi dnes den po ET akolikadenní kultivaci?

cecil36
26. máj 2011

@leamax ja som tiez nebola tabulkova 😀 A s drobcom ani nie sme tabulkovi, lebo on je o tyzden mensi, ale viem preco 😉 Ale vcera som videla ako hybe ruckami a nozkami a to bol super pocit 🙂 S tym hcg si to uz presne nepamätam, ale prve som mala 39, potom 81 a potom okolo 135. Viem, ze ked som mala nad 5000, malo byt vidiet zltkovy vak (ten vraj vidiet nad 3000j), tak ma moj dr. volal na uzv lazdy tyzden az kym nevidel malinkemu srdiecko 🙂 Inak fakt neviem preco mu stale hovorim v chlapcenskom rode, ked este neviem co to bude 😀

leamax
26. máj 2011

@tonytony dnes 17.den po ET a bola PK 5dni
@cecil36 este sa ta opytam - medzi tym 39 a 81 a potom 135 bolo kolko dni?
ano, to je nadherny pohlad, ked vidis ako sa mimko v tebe hybe 😵 a mozno to tvoje podvedomie vie uz teraz, ze to bude chlapcek 😉

cecil36
26. máj 2011

@leamax to bolo vsetko kazdy druhy den 😉 Asi moje podvedomie fakt nieco tusi 😉

callex
26. máj 2011

@leamax by som povedala ze Kurecova je realistka..ale samozrejme ti zelam aby si jej vytrela zrak a o 9mesiacov porodila krasne mimi.
@cecil36 tak dobre ze ste isli na pohotovost..pekne lezkaj a dufam ze bude vsetko ok.
@gabinkaa myslim ze rienok sa ho pytala na tehu po PK..ale povedali ze nemaju statistiku kedy presne zeny otehotnia.ze PK nie je zaruka uspechu.ja som tiez pri prvom IVF mala PK a nic ani duch.potom boli IUI a boli aj //.takze skus na to nemysliet hladkaj brusko a bude dobre.
@miminkad nic si vonavkou nepokazila..budes tehu a basta..zmier sa s tym. 🙂

callex
26. máj 2011

@cecil36 jej tak to ked si videla ruky nohy tak to ja urcite v pondelok uvidim srdiecko. 😉

leamax
26. máj 2011

@callex hmmmm, ale stacilo by to aj raz povedat...ale dakujem

ninockaskv
26. máj 2011

@leamax a ty chodis k tej kurecovej? ci preco stale s nou komunikujes? preco ti to poriadne nevysvetli? ze ake su za a proti?

leamax
26. máj 2011

@ninockaskv ano, chodim k nej. neviem, utorok povedala, ze urcite hcg klesne a potom mam vysadit lieky. dnes, ked som jej povedala, ze stuplo, tak bola ocividne sokovana a aj tak povedala, ze ona by lieky vysadila. a ked som jej povedala, ze moj doky navrhuje este pockat, povedala, ze mozem, ale hned na to vyrukovala tym kyretom. to je vsetko, co mi k tomu povedala 😠

mircalla
26. máj 2011
mircalla
26. máj 2011

@leamax aha vidim, ja by som pokracovala s liekmi a v pondelok opat na krv

leamax
26. máj 2011

@mircalla ano, rozhodla som sa pokracovat tiez

tonytony
26. máj 2011

@leamax Já minule těch 21 měla 12.den po ET( 6denní kultivace) a ještě mi malou naději dávali- na testech byla pořád čárka docela hezká, žádný duch- a na 25kových, ale pak už to klesalo...

tonytony
26. máj 2011

@leamax Já bych taky ještě počkala do pondělí, taky bych si to pak asi vyčítala, co kdyby...

leamax
26. máj 2011

@tonytony no ved uvidime ake bude zase buduci tyzden. a ked sa mozem opytat - kedy to potom skoncilo?
ano, ved preto este radsej budem pokracovat, chcem pre to urobit maximum

tonytony
26. máj 2011

@leamax já pak za 2 dny šla na krev a už bylo jen 7- už jsem to tušila, čárky nesílily na testech, tak jsemměla vysadit léky☹ a konec...

leamax
26. máj 2011

@tonytony ☹ ja som cakala uz dnes, ze bude klesat. tak som zvedava, co bude pondelok

gabinkaa
26. máj 2011

@leamax to ešte máme viac ako týždeň, ale tú pohodu treba hlavne teraz pre Teba, je to fakt na nervy, tak sa veľmi nestresuj a aj niečím zamestnaj, aby si na to nemyslela, ale myslím, že je dobré že hcg stúplo, 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre