Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mia_15
14. jún 2011

Ahojte baby, hlasim,ze test bol s jednym ciariskom ☹ ja som to vedela.... ja uz som vysadila aj utros a nepojdem ani na krv,na co.... volala som Stelclovi a dalsiu stimulku navrhol za mesiac,tak si urobime trosku pauzicku 🙂

miminkad
14. jún 2011

@mia_15 to mi je luto.ale druhe urcite vyjde 😉

mia_15
14. jún 2011

@ninockaskv inak aj ja som testovala uz na 8 den 😀 to cakanie je hrozne,ze? ja uz sa tesim na dalsiu stimulku 🙂 vy ste uz kolko IVF zmakli?

mia_15
14. jún 2011

@miminkad nooo dufam 🙂 aj tebe velmi drzim palceky. Ako zatial zvladas stimulku?v pohode? ja som terz na kazdeho taka zla.... uz nech dostanem tu hnusnu mrchu. dufam, ze cim skorej doleze 🙂

mia_15
14. jún 2011

@miminkad ty si bola aj na odbere HCG z krvi?

miminkad
14. jún 2011

@mia_15 a ja ze to som len ja bola taka nervna po vysadeni utrosu 😀 by som vrazdila aj ked mi niekto povedal dobre rano.zatial ok.sa mi zda tato stimulka ina,tak uvidim.je to asi aj tym,ze sme zacinali skor stimulovat ako predtym.ale v piatok sono....tak cink damy,idem na to cervene 😝

miminkad
14. jún 2011

@mia_15 ano,ja som bola.brali mi dvakrat.a dnes som zabudla volat o vysledok 😕

mia_15
14. jún 2011

@miminkad ja som bola dnes po 2 tyz.v robote a myslela som si, ze to tam rozbijem,taka som bola zla 🙂 cisty ancikrist sa zo mna stava 🙂 a v com je tato stimulka ina? inak sa citis? a si doma ci chodis do robotky?

mia_15
14. jún 2011

@miminkad tusim som mala ist aj ja... 😕

miminkad
14. jún 2011

@mia_15 no aj ja som bola taka ista.uz je to v pohode.sa mi zda,ze teraz mam to brucho take ine ako pri prvej,ale to som stimulovala az od stvrteho dna a to mi brucho neskutocne rychlo rastlo a vsetko tlacilo.aj teraz tlaci,ale menej.som doma.v robote by to bolo riskantne.na to hcg radsej pre istotu chod.vitouskova mi kazala vysadit utros az ked bude hcg z krvi negat

mia_15
14. jún 2011

@miminkad a ja som si utros uz rano nedala 😕 tak zajtra na to HCG skocim. Ja som pri stimulke nic necitila,ani brucho mi neraslo 🙂 ja som uz do roboty musela,ale aj som to obanovala.... mala som zostat eate doma,bo cisty blazninec a ja zla,zla jak cert....

miminkad
14. jún 2011

@mia_15 si si mohla este oddychnut.aj idete teraz niekam na dovolenku?takze v auguste zacinas stimulovat...

mia_15
14. jún 2011

@miminkad na dovolenku sa chystame,len neviem kedy a kam 😎. A vy? ja urcite chcem niekam vypadnut,aspon na tyzden. Aj ked teraz mam taku naladu,ze by som najradsej zdrhla niekam daleko okamzite tarz.... som taka smutna,ale aj to beriem tak,ze hadam sa nam to raz podari, a uz sa tesim na dalsiu stimulku. No ja dufam,ze zacneme s dalsou stimulicou uz v juli.... hadam to tak Stelcl myslel ked povedal,ze mesiac pauza 😨

miminkad
14. jún 2011

@mia_15 my mame ist na dovolenku,ale asi nepojdeme,kedze som pn...hej,on myslel jul.ja som sa pomylila v mesiaci 😅

mia_15
14. jún 2011

@miminkad bola som vonku so psikom... a si vypisana od tvojho lekara ci gyndosa? ved tak uvidis ako ti dopadne tato stimulka (pocitam,ze pozitivos) a pak uvidite,ci? planujes dlhodobo byt doma? Ja ked som bola doma,tak som stale len nad tym rozmyslala, a to je hruza.... taka som bola zla na muza aj vsetkych 🙂

miminkad
14. jún 2011

@mia_15 som od gyndosa.no skor som chcela byt dlhodobo doma.lebo pn budem mat urcite do konca jula,potom sa uvidi a my mame dovolenku zrovna pocas pn.

mia_15
14. jún 2011

@miminkad urcite si to zariad tak,aby ste mohli ist na dovolenku,urcite vam dobre padne.... idem dat sprchu a spat. Tak zatial pa a stimulkuj 🙂

miminkad
14. jún 2011

@mia_15 uvidime,ako to dopadne s dovolenkou.najlepsi variant zrusit,kedze som pn

gabinkaa
14. jún 2011

@rebeka33 vo štvrtok idem na UTZ, len sa cítim nejako divne, mám pocit nafúknutého bruška a taký pocit ako keby som si pichala hormóny, cez víkend ma pichali vaječníky, tak neviem či je to všetko v poriadku, mám zo štvrtka strach

gabinkaa
14. jún 2011

@pikha veru to bolo týždeň, ale už to neriešim, na UTZ idem vo štvrtok, objednali sme sa do Brna, som dala požiadavku, aby ho urobil lekár ku ktorému chodíme, tak uvidím či sa to podarí, môj gyn chce aj nejaké výsledky z Brna, len neviem či tie pocity čo mám sú správne

gabinkaa
14. jún 2011

@miminkad už stimulkuješ? a si aj stále PN?

miminkad
14. jún 2011

@gabinkaa ano moja,teraz som nafuknuta ako ty 😀 este som pn.kedy idete na sono?my ideme v piatok.tak snad bude dost folikov a dost velkych.a neboj,podla mna je vsetko dobre,vsetko ako ma byt 😉

gabinkaa
14. jún 2011

@miminkad my ideme vo štvrtok, je to viac ako na 10 deň, ale kvôli práci to takto vyšlo, len ten zvláštny pocit neviem čo znamená ako keby mi vadilo, že som nedostala mrchu
držím palce aby bolo veľa folikov a potom z toho krásnych kvalitných vajíčok 😉 😉 😉

miminkad
14. jún 2011

@gabinkaa to uz mozno bude aj srdiecko vidiet.pytaj si foto,uz sa tesim 😉 stale mam pred ocami tvoj vyraz,ked dosiel stelcl a vidis,ten chlap mal pravdu a podarilo sa to 😵 a teraz sa priprav asi na vela zvlastnych pocitov,co ta cakaju 😉 dakujeme za palce 😉

gabinkaa
14. jún 2011

@miminkad určite si budem pýtať foto, veď pre nás je to zážitok, ten výraz bol aký? ja som sa nevidela 😀 vyzerala som asi hrozne ☹

rebeka33
14. jún 2011

@gabinkaa to sa ti len zväčšuje maternica a tehotnieš 😵 držím palce.

cecil36
15. jún 2011

Dobre ranko 🙂
Baby jedli ste niektora utrogestan a bolo vam z neho zle? Mne je uplne na grcku a som schopna po nom prespat 24 hodin. Zvazujem ci ho zas nevkladat, ale bojim ci sa nespusti zas krvacanie 😠
@gabinkaa ja som mala rovnake priznaky na zaciatku tehu, bola som nafuknuta ako balon a popichavalo ma vo vajecnikoch. Neboj, je to len roztahovanie maternice 😉 Vsetko bude na uzv ok 😉
@miminkad ahojky, tak nakoniec som si aj tak musela dat ten paralen, nezaberalo vobec nic. Na druhy den som sa dozvedela, ze som nebola jedina, kamoskin muz mal tiez bolesti hlavy a kolegyna tiez. Tak to bolo asi zmenou tlaku 😒

rebeka33
15. jún 2011

@cecil36 to sú nežiaduce účinky utroš po zjedení, v tedy ide priamo cez pečeň a takto sa to prejavý, ak je to veľmi zlé tak vkladaj,no už by si aj tak mala končiť.Už by ich malom byť menej a opatrne zasúvaj, bude to o.k.
Ináč v týchto tt aj mňa bolievala hlava až do migrány. Asi to má niečo s tým,že organizmus začína byť tehu už sám. 😵 Je to taký zvlášny pocit ,vysadiť utroš,prednison a všetko čo to tehu doteraz udržiavalo. Ale bude to o.k 🙂 .

cecil36
15. jún 2011

@rebeka33 dik moc, tak asi radsej opatrne vlozim, lebo inak si ustvem manzela 😀 Vari, perie, zehli, upratuje s dcerou sa uci a ja si spim a spim 😀 Horsie je to vsak s tym zaludkom, je mi z utrosu fakt velmi neprijemne 😒 Pisala som Machacovi a on odpisal, ze zatial by nevysadzal, vraj az do 14tt mozem. Ale znizovat davku by som uz asi mohla, ci? Teraz mam 2-2-2.

lulu10
15. jún 2011

@miminkad ahoj nemas nove spravy od leamax? dnes by jej mali robit utz nie? pozdrav ju a ze drzime palce, aj ides dnes na to cvicenie mojzisky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre