Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kristinabianka
1. feb 2016

@katka17044 tak drzim palce aj ja si chcem v stredu spravit testik a ocakavame kolajnicky 😉 🙂

katka17044
1. feb 2016

@kristinabianka a ake embryjko ti vkladali a toto je tvoj prvy vklad?

katka17044
1. feb 2016

@kristinabianka aj ja drzim palce... musi sa nam to podarit...

katka17044
1. feb 2016

@kristinabianka aa dakujem 🙂

kristinabianka
1. feb 2016

@katka17044 neviem presne co to znamena ale vkladali 1xB/1 a bol to moj 6ivf a 1 ket som uz absolvovala v BA a prvy krat som teraz bola v Brne

katka17044
1. feb 2016

@kristinabianka fuuuha tak to mas za sebou uz hodne... ja mam dokopy 4ivf a toto je moj 9 vklad ak sa nemylim vkladali ti blastocystu jednotkovej kvality takze velmi dobre embryjko. Pozeram ze uz jedno dietatko mas tak to mas velmi dobre... ja nemam ziadne este. Aj ja toto mam prvy krat v Brne dovtedy som chodila do gf

katka17044
1. feb 2016

@kristinabianka a vkladali ti ju na 5 den?

kristinabianka
1. feb 2016

@katka17044 ano na 5den

gagirl
1. feb 2016

@kristinabianka to je super..tak sa drz..a daj vediet v stredu;)

kristinabianka
1. feb 2016

@katka17044 ano mam krasnu 8rocnu dcerku prirodzenym otehotnenim a potom sme planovali surodenca a to sa nam nedari

kristinabianka
1. feb 2016

@gagirl dam urcite a dakujem Vam kocky😀

katka17044
1. feb 2016

@kristinabianka aj ti zistili v com je problem asi?

kristinabianka
1. feb 2016

Nie vsetko od genetiky po imuno bolo citujem slova doktorov "ukazkove" a tehu neprichadzalo no velmi velku nadej davam RF

katka17044
1. feb 2016

@kristinabianka a zrasty na vajecnikoch ti kontrolovali a hematologiu mas?Ja si tvorim protilatky proti trofoblastu a spermiam teda uz si netvorim lebo v Nitre mi to vyliecili... a mam len jeden vajicovod lebo som mala na druhom sactosalpinga a ten co ostal je len ciastocne prechodny ostatne mam vsetko v poriadku. teraz sme dali prvy krat genetiku embryjok dvoch to bude o 2 tyzdne a jedno mi vlozili ktore na to nebolo vhodne hatchujuca blasto na 6 den. tak sa uvidi

sasa1983
1. feb 2016

@dancura stitna zlaza.

tapinuska
1. feb 2016

Ahojte dievčatá,
som tu nová, no rada by som sa k vám pridala, nakoľko mám za sebou 1. IVF neúspešné, z 2. IVF som mala dve embryjká, jeden ET neúspešný, KET ma ešte len čaká. Chodím do Heliosu do Martina. Chcem sa opýtať, či vy, ktoré chodíte do Brna, máte skúsenosti aj s Heliosom, a či sa vyplatilo prejsť do Reprofitu... Dosť sťažností už totiž počúvam na Martin a kamoška mi odporučila práve Reprofit...

sasa1983
1. feb 2016

@dancura az teraz som si vsimla,tak prepac. Stitnu zlazu si riesis. A nabeh na inzulinivu rezistenciu Ti nenasli?asi by aj hej,ked chodis k endokrinologovi,.si myslim. Niekedy to byva pri PCO. Ja som inak mala vsetko ok a teraz po porode sa mi este aj ta ovulka dala celkom do poriadku (ako naschval,lebo ked som bola predtym,tak neslo nikdy nic).

silvinkabb
1. feb 2016

@tapinuska dost staznosti pocuvame na vsetky centra. Zial aj na RF. Vidis v mojom okoli su velmi spoko v heliose napriek tomu mne pocitovo viac sadol iscare.otazne su aj peniazky ci pojdes ako samoplatca alebo mas vseobecnu kde to preplacaju. A tiez co konkretne ti na postupoch vadi...

tapinuska
1. feb 2016

@silvinkabb No ja mám Dôveru, takže asi ako samoplatca.. nevieš, ako to asi vychádza v reprofite ako samoplatcovi? Vadí mi hlavne to, že mi to vôbec nepríde ako individuálny prístup, skôr majú nejakú osvedčenú metódu, ktorú používajú pre všetkých... Ked som tam minulý rok prišla, povedali, že mám 90 % šancu na otehotnenie, kedže ešte nemám ani 30, po 1. IVF nič, pán doktor povedal, že môžu zmeniť stimuláciu, brala som však všetko rovnako tak ako pri prvom raze... už som bola na 3 vkladoch, podľa nich všetko v poriadku, tak uvidíme, či sa podarí na 4. krát, no bojím sa že nie...

kristinabianka
1. feb 2016

@katka17044 ufff netusim akurat stitnu som mala zvysenu co mi odhalil dr.Kozuplik a berem euthyrox 25 a hodnota sa mi znizila na pozadovu 2,5 co je dobre k tehu no zvysne co si uviedla netusim skor nie ako ano

kristinabianka
1. feb 2016

@tapinuska my sme teraz boli ako samoplatcovia

katka17044
1. feb 2016

@kristinabianka tak aj to mohla byt príčina dobre ze ti to skontroloval

matusik6
1. feb 2016

@ria191
Onkomarker 125

cheeky82
1. feb 2016

@tapinuska ja som chodila do Martina s bola som spokojná. Do reprofitu som prešla lebo helios nerobí soft stimuláciu, inak by som tam urcite ostals

gabika_83
1. feb 2016

@kristinabianka Ahoj, sme na tom podobne, aj my mame 6 rocneho syna pocateho prirodzene a bez problemov a uz asi pat rokov sa trapime so surodencom ☹ Ideme teraz do RF na prve IVF, teraz stimulujem. Drzim palce, nech vam to vyjde!

kristinabianka
1. feb 2016

@gabika_83 ufff je nas urcite vela drzim aj ja Tebe palce nech sa ti podari byt tehu

matusik6
1. feb 2016

@cheeky82 a aké máš amh z reprofitu

cheeky82
2. feb 2016

@matusik6 3,2. Keď som si volala kvôli výsledkom tak mi sestrička povedala ze norma je od 1,5 do 5. Doktor mi potom napísal do mailu ze ideál je od 2 do 4. Na SK mam 2,23 a u nás je vraj norma od 1 do 3

mitka85
2. feb 2016

@dancura no ja som mavala aj ovulacne cykly ale niektore aj bez ovulacie.K tomu slaba menstruacia.A ked mi urobil ultrazvuk tak skonstatoval pco.

mitka85
2. feb 2016

@dancura menstruaciu mávam presne nacas kazdy mesiac len slabucku.Neviem ake vyšetrenia by si si mohla vyziadat :/ mne to len na zaklade tychto veci co som ti pisala povedal Otevrel.Nebyt jeho tak to asi neviem lebo vsetci ostatni mi tvrdili.ze je to ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre