Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

pupa_obtecta
29. júl 2016

@pinguinka 🙄😞 ja neviem, ja by som na tvojom mieste brala este lieky do vysledkov tej krvi. ja som sice mala len iui, ale brala som, aj ked som krvacala. az ked krv bola neg, tak som vysadila. alebo este zavolaj raz do centra a to co sa pytas nas sa opytaj ich, ze jak sa mas z toho vysomarit. ☹️

cheeky82
29. júl 2016

@pinguinka hold, ani Reprofit neni dokonale centrum. Aj mne povedali ze lieky vysadiť až po krvi, ale ked sa mu pustila MS, tak som ich vysadila hneď.

cheeky82
29. júl 2016

@ssegra no mne v Reprofite povedali ze na SK sa uz nedá zohnať

cheeky82
29. júl 2016

@marculik cytokiny su súčasťou komplexného imuno vyšetrenia. Dzurillova ti to urcite robila

marculik
29. júl 2016

@cheeky82 jaj ked podrobnejsie som mala popisane iba prvy krat a vtych dalsich som mala mif spermie a cudzie a vitD .asom jej pisala ze beriem swanson lebo vo vysledkoch mi napiaala hyper

marculik
29. júl 2016

@cheeky82 no nasla som spravu z 10 mesiaca mam iba v prvej takto rozpisane, ale iba leukocyty,lymfocyty,trombocyty,ale cytocyty nevidim hruza

marculik
29. júl 2016

@evadek no berie sa do 12 tt ja ho uz beriem od decembra a mala som uz dobre vysledkya ket nevysiel tak ma znovu pretesyovali a cele zle ,mala mif spermie uz predtym34 a teraz mala som zase okolo 16 ☹

lubica1979
29. júl 2016

Baby chcem Vás poprosiť o radu, čakám na schválenie žiadosti na preplatenie IVF, ale treba mi potvrdenie od klinického pracoviska. Bola niektorá z Vás si dať ju potvrdiť v Martine? Stačí ju tam poslať poštou alebo je potrebné tam ísť osobne. Ešte Vás chcem poprosiť dávali ste si žiadosť potvrdzovať aj obvodnému gynekológovi a dával Vám aj nejaké papiere o liečbe? Ďakujem Vám veľmi pekne.

cheeky82
29. júl 2016

@marculik ale to sa tuším nevolá cytokiny, v testoch to ma ine skratky 😀Ale neviem aké

ssegra
29. júl 2016

@lubica1979 pocula som ze v martine nechcu potvrdzovat tie papiere a baby si to radsej posielaju do BA. Mala som aj od obvodneho gynekologa ake kedze som kratko predtym menila lekara dal mi k tomu len spravu z preventivky

lubica1979
29. júl 2016

@ssegra Ďakujem, a do BA to stačí postať poštou?

ssegra
29. júl 2016

@lubica1979 si tam radsej zavolaj a dohodni sa..na Antolskej to robia

lubica1979
29. júl 2016

@ssegra Ďakujem

vivik22
29. júl 2016

@lubica1979 áno, stačí poslať poštou. Ja som priložila aj obálku s adresou kam to majú poslať späť. Cca do dvoch týždňov mi to zaslali späť.

lubica1979
29. júl 2016

@vivik22 ďakujem

pupa_obtecta
30. júl 2016

@ssegra @vivik22 baby a kam na antolsku sa to posiela resp. treba ist? dikes. ;)

vivik22
30. júl 2016

@pupa_obtecta ja som tam napísala gynekologicko-porodnicka klinika s centrom reprodukcnej mediciny

ssegra
30. júl 2016

@pupa_obtecta na piate poschodie pri automate su dvere a tam je tiez centrum asistovanej reprodukcie...tusim doktor Petrenko to robi

vivik22
30. júl 2016

@ssegra áno, doktor Petrenko

lubica1979
30. júl 2016

@vivik22
@ssegra baby aj ste písali tam nejaký sprievodný list, či ste posielali iba tie všetky papiere.

ssegra
30. júl 2016

@lubica1979 ziadny sprievodny list som nepisala len som prelepila co mi tam moj gynekolog napisal, ze liecba sa da absolvovat aj na slovensku a napisala som tam vlastnymi slovami ze uz mam jeden cyklus ivf na slovensku za sebou a jeden ket ktore boli neuspesne a kedze ceske centrum ma viac skusenosti a lepsie vysledky tak chcem ist tam. A bolo

vivik22
30. júl 2016

@lubica1979 iba papiere a obálku som priložila, ako som ti uz písala. Pred tým som im tam volala a takto mi to kázali poslať. Do dvoch týždňov som to mala aj späť.

vivik22
30. júl 2016

@ssegra prosím ta, kolko trvalo poisťovni kým ti to schválili? Ja už čakám skoro mesiac a žiadna odpoveď zatiaľ.

lubica1979
30. júl 2016

@ssegra
@vivik22 ďakujem Vám veľmi pekne.

ssegra
30. júl 2016

@vivik22 presne dva tyzdne kym nam prisla odpoved a necele dva mesiace kym nam to preplatili

ssegra
30. júl 2016

@lubica1979 za malicko ked viem poradim...aj mne tak radili 🙂

vivik22
30. júl 2016

@ssegra diky. Dúfam, že im to trva toľko iba kvôli dovolenkam.

ssegra
30. júl 2016

@vivik22 podla mna hej..my sme to davali v januari

marverka
31. júl 2016

Ahojte. Dlhšie som tu nebola, neviete niekto čo sa stalo s diskusiou Mám nemám lieky...Dík

lola911
31. júl 2016

@marverka ahoj, bola zrusena adminom, niekto tam predaval lieky 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre