Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
12. júl 2016

@speranza1
@ria191 ahojte, ktoze sa nam to tu ukazal.Speri co chlapci? Ja som ich este ani nevidela ☹ a riuska tebe drzim palceky nech je vsetko podla tvojich predstav a zelam veeeeeeeeeeela zdravicka ked uz budes mat drobca pri sebe 🙂

chelly
12. júl 2016

@gagirl ano ma: "Ve dnech od 08. 07. do 21.07. jsem mimo kliniku."

gagirl
12. júl 2016

@chelly no pekne..Doktor si stale dovolenkuje..:(od nejakeho 20do konca juna mal tiez dovolenku..To sa s nim neda ani konzultovat..v lete je to cele zle..

chelly
12. júl 2016

@gagirl hej veru. to iste na imunologii, tiez bola uz 2x mimo. tak snad cez koordinatorku sa bude dat nieco vyriesit. nevies ako to je, kto je namiesto motalovej? alebo si ju nemala?

cheeky82
12. júl 2016

@chelly ak mozem vstupit, ja mam za koordinatorku Tinu Holcakovu.

gagirl
12. júl 2016

@chelly ja som zatial s koordinatorkou neriesila nic..vzdy len s dr.alebo na recepcii..takze ti neviem poradit..Ale tebe sono pred ket by urcite spravili v Brne,zavolaj tam a objednaj sa ba 12dc podla mna..alebo sa porad s tou koordinatorkou co ti pisali..

cheeky82
12. júl 2016

@gagirl
@chelly mne sa osvedcilo riesit s koordinatorkou, ma svoje cislo, a spravu odovzda hned doktorovi. doktor by sa mi inak ozval o 2 dni najskor. ak chcete, poslem vam cislo na tu Holcakovu

chelly
12. júl 2016

@gagirl cenovo mi to vyjde rovnako ako ten Iscare a bohuzial akurat teraz nemam vobec cas zabit cely den cestovanim. okrem toho nie som spokojna, ako mi minule urobili v RF sono, vraj tam folikul nebol, pritom tam bol. takze verim ze za tych 30E to urobia aspon poriadne. a dufam ze potom planovanie vkladu doriesim s koordinatorkou pripadne cez hotline. asi jej idem pre istotu hned napisat, aby o tom vedela.

gagirl
12. júl 2016

@cheeky82 ok..posli prosim ta..ale ked ma dr.dovolenku asi musim pockat kym pride ked chcem s nim konzultovat..

chelly
12. júl 2016

@cheeky82 poslem jej mail, cislo hadam zatial netreba. tiez som bola zvyknuta riesit vela veci s motalovou, v pohode odpisovala.

cheeky82
12. júl 2016

@chelly preco nejdes na ultrazvuk v meste bydliska bud svojmu alebo nejakemu sukromnikovi? ja som tak bola u jednej doktorky (inak ona robi v jednom centre na SK) u nej v ambulancii (moj dr mal dovolenku) a stalo ma to 10 eur 🙂 tiez by som kvoli utz nesla do Brna. drzim palce

cheeky82
12. júl 2016

@gagirl tina.holcakova@reprofit.cz
tel. +420 727 866 548 (je to mobil)

hateria
12. júl 2016

baby, ktore ste uz boli alebo ste tehu, ako prebiehala vasa prva navsteva u gynekologa? Mne v Brne uz robili sono a buduci tyzden mam ist este raz na kontrolne a dnes som sa objednala k svojmu gynekologovi 1.x a sestricka mi povedala,ze mi budu robit aj stery kvoli cytologii lebo som nemala preventivku. Je to bezpecne takto na zaciatku tehu? A dalsia vec, ten moj lekar je trosku necitlivy, obavam sa aj vaginalnej sondy. Nie je riziko v priebehu 3 tyzdnov absolvovat 3x vaginalnu sondu? ved potvrdene mam z centra,ze som tehu a je vsetko v poriadku, mozem odmietnut jeho vysetrenie?

chelly
12. júl 2016

@cheeky82 moj dr. ma ako na potvoru dovolenku. a zastupujuci ma vypoklonkoval, vraj na taketo ukony nemaju priestor, ze beru len mykozy a krvacania. prislo mi najjednoduchsie to vyriesit cez ten Iscare. ono trosku som aj dufala, ze to nebude tolko stat, ked to patri jednemu majitelovi, ale co narobim. aspon budem verit, ze to urobia poriadne na poriadnom pristroji. kaslat uz na tych "par eur" popri celej tej sume.

gagirl
12. júl 2016

@cheeky82 dakujem..a mas aj mail?

cheeky82
12. júl 2016

@hateria podla mna mozes. ultrazvuk sa robi na potvrdenie tehotenstva, co uz mas a potom tusim az okolo 12 tt. teda moj doktor skor nechce

gagirl
12. júl 2016

Dievcata este jedna otazka..moze sa pocas stimulacie na ivf ist na slnko..na dovolenku?nemate s tym skusenosti?a ako je to v pripade kortikoidov..medrol,dexamed ?dakujem

marculik
12. júl 2016

@cheeky82 ahoj tak som tam dnes volala a rozpravala som sa s Dzurilovou a nebude ziadna konzultacia ale ma este idu znovu pretestovat 🙂 a ty ako?

ssegra
12. júl 2016

@hateria ako to ze ides este na dalsie sono do brna? Mna po prvom poslali uz k svojmu

cheeky82
12. júl 2016

@marculik
Jasné, o čom bude rozprávať keď nemáš posledné výsledky.
Trochu ma pobolieva brucho ale aj vaječníky☹ viac-menej včera a dnes a o dva dni by som mala dostať MS

hateria
12. júl 2016

@ssegra neviem, tiez som zostala prekvapena. Vsetko bolo v poriadku, srdiecko bilo, vraj ucebnicove je vsetko...akurat o par dni je pozadu vraj ale ze to nie je problem, ze velkost ma dobru. To som bola podla neho v 6+0tt, podla vypoctov by som mala byt uz 6+5tt a velkost bublinky bola 6,5mm. Spytal sa ci mozeme prist este na kontrolne sono.

lily311
12. júl 2016

@gagirl Mne v IsCARE povedali, že aj mesiac - dva po stimulácii dávať pozor na slnko, tak neviem,

gagirl
12. júl 2016

@lily311 dakujem

marculik
12. júl 2016

@cheeky82 moja ale to je stale dobre 🙂

marculik
12. júl 2016

@cheeky82 moja a iste nedostanes 🙂

mimika1973
12. júl 2016

@ria191 rius, ty potvorka, vsak zachvilu je uz racik na svete! 😀 Drz sa, uz len za par!!! 😵

izzie27
13. júl 2016

Ahojte dievcata...uvazujem o Kete a neviem komu zavolat kedze moj doky tam uz nie je. A rada by som vedela na kolky den sa ide asi na UTZ a nasledne na vklad. A kolko sa plati? Dakujem

marculik
13. júl 2016

@izzie27 ahoj a ku komu si chodila k Stelcovi?ze si pisala ze uz tam neni,chodi sa na kontrolu 10-12den no najprv by si mala zavolat do Brna aby ti priradili ineho lekara a ries to dalej snim,vela stastia 🙂

nelly3
13. júl 2016

@izzie27
presne tak ako pise @marculik, KET stoji 7000czk.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre