Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
26. jan 2015

@franzziska drziiiim palce🙂

balance
26. jan 2015

@evadek ja som mala na 3.den 1-10bunkove,1-9bunkove a 1-8bunkove a co mi dr.povedala pred vkladom,ked som sa spytala na toho 9bunk.ze ako sa vyvijal,tak pozrela do papierov a uz večer bol z toho 9bunkaca 10bunkac,takze nezufaj....nakoniec vsetky tri to dotiahli na krasne HB

haimi
26. jan 2015

@franzziska drzim palce,co ti vkladali, 8 bunkaca?

evadek
26. jan 2015

@balance a spemiogram ste mali dobry???..lebo ten moze vraj za ubytok po tretom dni..

franzziska
26. jan 2015

@evadek
@haimi dakujem vam...ano 8

balance
26. jan 2015

@evadek my sme mali 100% uspesnost v embrijach,na zaciatku 3 oocyty a na konci 2HB/1 a 1FHB/2. Spermiogram sme na slovensku mali ok,ale v RF nam vyslo len 1% tvarovo spravnych spermii.

ingrid0105
26. jan 2015

Takze babenky Stelcl bol super, no fesak je to velky 😵 no a teraz k veci. Zacinam od najblizsej ms soft. Medrol od opu a ostatne je niekde tam hore. Som mu povedala ze chcem byt tehotna tak sa smial od ucha k uchu 🙂

franzziska
26. jan 2015

@ingrid0105 hej je fesak 😀

waw
26. jan 2015

Mám menopur,clostyl,orgalutran.ostatne v IP

ingrid0105
26. jan 2015

@franzziska drzim ti palceky mamina 😵

franzziska
26. jan 2015

@ingrid0105 som ho tiez dnes videla 😀 som sa nanho skerila...mne robil odber 😀 kedy si tam bola?

evadek
26. jan 2015

@balance to mame asi aj my..teda naposledy sme tak nejak mali....skoda,ze sa tam neda volat 4 den...ved ja som strasne zvedava😀...

ingrid0105
26. jan 2015

@franzziska my sme mali konzultaciu o tretej

silvia545
26. jan 2015

@ingrid0105 som rada,že si spokojná a ešte len budeš,ked zostaneš tehu 😉

monicka79
26. jan 2015

@chilli21 ahoj, ja som bola v decembri na konzultaciu. Volala som tam prvykrat, sestricka sa spytala ci ideme prvykrat a ci chem ist konkretnemu lekarovi, Povedala som ze mi je to jedno, tak mi dala termin dr. Kurecovej. Bola strasne mila, prisli sme asi pat minut pred dohodnutym terminom, na recepcii sedelo okrem nas este par ludi, dali nam vypisat papiere, potom sme isli k dr do ambulancie, dohodli sme co a ako, vsetko vysvetlila, urobila mi sono, manzelovi urobili potom o poschodie vyssie spermiogram. Je to tam uplne v pohode 🙂

balance
26. jan 2015

@evadek ja som na ne myslela stale,ze ako sa maju a bala som sa,ci nam zostane aspon 1,ked ich bolo tak malo....musis verit a dopadne to ok 🙂 držim palce!!!

haimi
26. jan 2015

@ingrid0105 super, dufam ze si sa dozvedela vsetko co si chcela. Aj sa vyjadroval k tym konskym davkam, co si mala? Soft ti navrhol on? Dal aj nejake ine varianty? Ake ti dal lieky?

ingrid0105
26. jan 2015

@haimi dal mi na vyber ci soft ci klasika ivf ze u mna by to skusil este.ja nechcem klasiku cely rok na liekoch a injekcie.ak by toto nevyslo dam sa na posledne ivf.klasika clostil do 6.dna 8 den kontrola a povie co dalej. U mna uz nic nevymysli len skusat kym ako on povedal clovek nevyhori psychicky a financne.ale proste povie pravdu nech je akakolvek

haimi
26. jan 2015

@ingrid0105 ved jasne, treba vyskusat. Ten prvy pokus je vzdy test a v brne skusaju soft aj kvoli telu aj kvoli tomu, aby ti usetrili prachy. Kedy by si mala zacat?

evadek
26. jan 2015

@balance aj ja na ne stale myslim..som citala ,ze najtazsie su pre ne 4 a 5 den....tak bojim bojim..dufam,ze tam bode aj ten jeden bojovnik🙂
ty si nemala chut 4 den volat?..viem,ze nema..ani nebudem..len ta zvedavost...😀

chilli21
26. jan 2015

@monicka79 dakujem za odpoved, ja som sa prave bala ze ci tam nebudu take davy ludi ako v Gyn five comu som sa chcela vyhnut... a potom vlastne vsetky konzultacie absolvujes s tym lekarom ktoreho si vyberies alebo ktoreho ti pridelia na zaciatku?

haimi
26. jan 2015

@evadek uz si rozmyslal kolko budes vkladat ? Jedno, alebo dve?

evadek
26. jan 2015

@haimi jedno🙂 ....nejak som nad tym nerozmyslala..mam v tom jasno od zaciatku...)

ingrid0105
26. jan 2015

@haimi no dnes som uz bohuzial 5DC takze za mesiac uz len, ale stale trvam na KETe. Som zvedva co zo mna dostanu. urobil mi ultrazvuk a pre neho nie su smerodatne vysledky, fajn ze ich mame ale zvysene NK bunky mozu a nemusia suvisiet s uhniezdenim, v tomto ani lekati nemaju jasno 😒 kedze nevytvaram protilatky tak preto len medrol pred OPU. a ty ako?

franzziska
26. jan 2015

baby a ked mi dojde utros...lebo v centre mi nedali tolko baleni, co dalej? moj gynekolog mi predpise další? pripadne podobne lieky tomu?

monicka79
26. jan 2015

@chilli21 ja som teraz riesila vsetko vlastne uz iba cez mail, potom ked mi schvali alebo neschvali poistovna ziadost sa dohodneme na stimulacii, zacnem brat lieky, ale potom uz nikto nezaruci ci odber a vklad budes mat jedneho doktora, lebo to sa striedaju a stale tam nemozu byt vsetci. Nemala som napr. spraveny HP, ked som tam isla, tak sme sa dohodli ze si ho urobim u svojho gyn a poslala som vysledky mailom a ona zase poslala mailom vysledky spermiogramu. aby sme sa za vsetko nemuseli trepat do Brna 😀

nelly3
26. jan 2015

@franzziska
ak neplanujes ist do RF tak aj tvoj gynekolog ti predpise utros, uz si ho cely sama hradis - 1balenie cca do 7€.
nahrada je aj ten crinone gel . na sk stoji raz tolko ako v CR zial.

franzziska
26. jan 2015

@nelly3 aj teraz si ho cely hradim sama....

nelly3
26. jan 2015

@franzziska
ano hradi sa cely, kedysi si len doplacala, zial uz nie 😠

evadek
26. jan 2015

dievcata taka intimna otazka?..mozem mat teraz dva dni pred vkladom sex?...konecne sa citim dobre...nic ma neboliiii...taaaak? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre