Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
27. jan 2015

@ingrid0105 ozaj a bavili ste sa o tom, ze nechces et, ale az ket?

ingrid0105
27. jan 2015

@haimi hej bavili, ale to je ciste len na mne ako to chcem. aj v heliose mi to vraveli...nie si prespekulovana, len rozmyslas racionalne ako ja, hladam najlepsie riesenie. keby som to vedela 😒 tak som tehula

mitka85
27. jan 2015

@candour dakujem.za prispevok.Ja som rada ze sme mali pk aj ked nebolo uspesne.Len ma.prekvapilo ze aj doktor mi.hovoril ze pk je len ked je viac vajicok.Ale caka nas v Brne jeden mrazacik tak dufam ze bude ten pravy 🙂

monicka79
27. jan 2015

@chilli21 ja som išla rovno do Brna, skoro dva roky som sa odhodlávala, čítala zisťovala a povedala som si, že svoj pokus tu na svk nepremrhám. &môj gyn. mi tiež povedal že v Brne sú najlepší 😀 prvé dieťa nám išlo ani neviem ako a druhé štyri roky snaženia, tak to už nechcem nechať na náhodu, starnem 😉

gagirl
27. jan 2015

@falin dakujem pekne..

chilli21
27. jan 2015

@monicka79 ja som tiez povodne uvazovala ze kde by som do toho sla tak do Brna, a potom ze aspon IUI vyskusam tu a potom hormonalny profil, znizene AMH a zrazu panika ze musim to riesit hned tak som uz potom nevymyslala ze kam, ale tak teraz zvazujem ze co dalej. Aj ked si to neviem predstavit dochadzat do Brna lebo tieto posledne dni mam pocit, ze nic ine nerobim len lietam aj s partnerom po lekaroch a to vsetko len v ramci blavy a aj tak mi to zabera cele dni. Alejako si pisala keby sa to dalo vyriesit nejako v spolupraci s mojou gynekologickou ze by mi aspoň UZV robila ona a tam by som chodila len na zákroky to by sa snad este dalo.

chilli21
27. jan 2015

kocky ktore mate znizene AMH sli ste do soft stimulacie ci do plnej a jako to dopadlo? A ake hodnoty AMH ste mali? Ja som mala posledne 0,68 predtym 0,55 a stale to zvazujem a neviem sa rozhodnut. Pomohli by mi vase skusenosti.

liana75
27. jan 2015

haimi
ahoj a ako ste na to teraz ?

liana75
27. jan 2015

@zuzu1108 ahoj moja dakujem za odpoved. Boli ste spokojni s heliosom v brne ? my sme zvolili reprofit s heliosom ale v martine sme nemali velmi dobre skusenosti.

liana75
27. jan 2015

baby chcela by som sa len opýtať či niekto z Vás náhodou nemá skúsenosti s Mudr.Otevřelom . Pracuje v reprofite 🙂 ďakujem

haimi
27. jan 2015

@liana75 vdaka rf zajtra zacinam 18tt 😉

roberta31
27. jan 2015

@chilli21 ahoj.ja som si pisala s Machacom a bolu sme dohodnuti na soft stimulacii.Moje AMH bolo 0,24.Ale uz som to nestihla,otehotnela sim prirodzene 🙂.Sice po stimulacii clostilom,ale to je jedno,hlavne ze sa podarilo.drzim palce!

diska
27. jan 2015

@ingrid0105 treba asi verit Marcelovi,ja viem tak ,ze pocas stimulacie je cyklus "umely"cize asi to nemozes vemi porovnavat ako to mas v priridzenom cykle,jednoducho tie vajka pocas stimulky rastu podla toho co do seba pichame a aj sliznica tak rastie a vsetko.U mna bol ten problem,ze som mala vzdy velmi vysoku sliznicu z hormonou,tak mne stale aj odporucali bez transveru a mrazit a cakali sme na nizku v prirodzenom cykle,potom je dobre skusit aj pipelle.Ty mavas aku sliznicu?

liana75
27. jan 2015

@haimi jeeej tak to vám gratulujem 🙂 na kolky pokus Vám to vyšlo ? Nestretla si sa nahodou s mudr. Otevrelom ?

skaredekacatko
27. jan 2015

@liana75 ahoj ja ho mam

liana75
27. jan 2015

@renitr Ahoj mi sme už s ním konzultovali🙂 je celkom pohodak čo povieš ?

liana75
27. jan 2015

@skaredekacatko Ahoj a ako si s ním spokojná ? Ako ste ďaleko ?

skaredekacatko
27. jan 2015

@liana75 no on je realista a niektore veci povazuje za zbytocne ale ja si idem za svojim a basta. Momentalne chodim po vysetreniach bola som u drakulovej na hemato absolvocala som imuno uz len stanovit liecbu a vo stvrtok zhodnocujem vysledky u endokrinologa. Zatial mam len zvisene cytokyni. Uvidim co povedia na endo. Mam zasebou tri pokusy v brne po dve vajka v druhom pokuse praskli tak nic nebolo a v tretom bola len hedna hb cize tri vklady a nix. Brala som preventivne medrol pichala fraxik. Preto otevrel tvrdil ze imuno je zbytocne ale vyzera ze nie bo na tie cytokyni by mi jeden medrol denne nestacil 😀

mitka85
27. jan 2015

@liana75 ahoj.my sme u neho boli a sme spokojni.Bolo to nase prve ivf.Bol velmi mily,vsetko vysvetlil,poradil.Mali sme s nim prvu konzultaciu a aj vklad mi on robil.Dokonca mi ako prvy povedal ze mam pcos a preto sa nedari.Doteraz mi vsetci lekari tvrdili ze som ok a nic mi nie je.

lenka54321happy
27. jan 2015

@haimi
Ahoj moja!! Ja uz citim take motyliky!!! 😉

falin
28. jan 2015

@speranza1 - moja, my stále rovnako, nic nove. Mala si uziva tu trochu snehu co napadlo 🙂

speranza1
28. jan 2015

@falin dobre ranko, u nas zatial sneh nenapadal... Ale vraj uz ma nasnezit aj tu.... Ale ja velmi prehlad nemam, kedze ani nepozeram von oknom... Lebo si valam sunky v posteli 😀 😉

falin
28. jan 2015

@speranza1 - no, u nas iba trochu, ale deti sa tesia i z toho 😉
Len si valaj a oddychuj, ked sa drobci narodia, tak sa nezastavis 😀

speranza1
28. jan 2015

@falin asi tak ... Len sa modlim, nevh to dotiahneme do uspesneho konca a nech sme zdravi vsetci 😵

tinkatinulka
28. jan 2015

@speranza1 @falin ahojte kocky tu v strede snehu asi 0,3mm takže nic moc ale vzhladom na moje caste cestovanie super, len zajtra neviem neviem

speranza1
28. jan 2015

@tinkatinulka noooo tak to si davaj pozor.... V telke som videla ze v BA su dost zle cesty....

tinkatinulka
28. jan 2015

@speranza1 BA hihi tam nechodim casto a ani rada, len nutne.Idem do Trenčína takže tam si užijem a potom smer Žilina..chcelo by to daky wellness 😀

speranza1
28. jan 2015

@tinkatinulka tak davaj na seba pozor... A prajem Ti krasny pracovny dnik...

tinkatinulka
28. jan 2015

@speranza1 dakujem mooccc ty už vysivas?

speranza1
28. jan 2015

@tinkatinulka nie.. Lebo nemam k tomu "sersany"..... 😀 😀 😀 a mm to nevie kupit... Presne sme sa o tom bavili asi pred vcerom 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre