Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
9. okt 2014

baby,ako je to teraz s Utrosom?je ho uz dostatok??a kolko stoji ?ak Vam da recept tu na SK nemam sajnu ako to teraz je

diska
9. okt 2014

@bergalm plati sa plna suma okolo 7e a maju ho .

bergalm
9. okt 2014

@diska dakujem 7eur za 1krabicku?

cmudlo
9. okt 2014

@zabka1124 Supeeer! Blahozelam a prajem pevne zdravicko, nech su krasne a zdrave dvojcatka 🙂

diska
9. okt 2014

@bergalm ano tak za krabicku.

diska
9. okt 2014

@bergalm ale vela bab si teraz dava ten crinone gel ,tiez som ho raz mala a je podla mna ovela lepsi ako utrogestan ,dava sa len 1x vecer ma super aplikator a nevyteka a potom je este moznost ak zvladas pichat injekcie do svalu tak agolutin.

zabka1124
9. okt 2014

presne 7eur/ks, ale nemaju ho v kazdej lekarni.Mne ho u nas vedeli objednat len v Dr.M.., ostatne lekarne povedali, ze nie je!!!!

ivetahe
9. okt 2014

@leontinka27

Lebo tie prve stali za figu,vyhodene peniaze,potom v Martine pred IVF ,a teraz dve u Stelcla boli potrebne,a teraz kontrolna tiez u nebo po liekoch ci narastla sliznica ako mala,a ci tam bude treba este nieco robit no a za kazdu som samozrejme platila...tato kont.by mala byt vraj bezplatna ahoj

ivetahe
9. okt 2014

@bergalm

ja som ho pred mesiacom zohnala v pohode,objednali mi ho.

majba
9. okt 2014

@diska mne sa tiez stavalo, ze mi po vpichu po fraxiku aj na druhy den vytekala krv. a skoro stale to scervenelo, svrbelo a nakoniec sa spravila hrca. a teraz uz vyse mesiaca picham clexan a po nom nemam na kozi ani pamiatku. takze pre mna to bola lepsia zmena 🙂

lenka54321happy
9. okt 2014

Baby mozem sa Vas prosim Vas opytat....
V RF v Brne robia PK embryi do 6teho dna?
Niekto mi to vravel....
Robia to vzdy alebo len v niektorych pripadoch??
Ja som v UK a tu vacsinou mrazia blactocysty na 5ty den ale ze moje sa pomalsie vyvijali tak az na 6ty den rano ich zamrazili....tvrdia mi ze su ok...
Ale ja sa aj tak obavam...kedze boli pomalsie ☹
Mate prosim Vas niektora s tymto skusenosti???
Vopred velmi pekne dakujem!
Lenka X

kama2
9. okt 2014

@lenka54321happy ahoj, ET byva po PK na 5.den a mrazia na 6.den, myslim v kvalite HB, FHB, takze bud v klude 😉

lenka54321happy
9. okt 2014

@gagirl
Ahoj moja
Pytala si sa toho doktora na tu sliznicu prosim ta?
Dakujeeeeem xxx

diska
9. okt 2014

@majba dakujem za reakciu,ja uz panikarim ci niesom velmi " nariedena" ,lebo sa mi take este nestalo a uz velakrat som pichala fraxiparin.

majba
9. okt 2014

@skaredekacatko vascinou sa fraxik alebo clexan berie aj po porode. ale mne hematologicka vravela, ze ked budem mat dobre vysledky, tak mi ho vysadi, na kontrolu chodim kazdy mesiac a zatial mi ho nechava. uz som sa s tym zmierila, ze pichat budem az do konca. inak nie je to az take strasne.

skaredekacatko
9. okt 2014

@majba pytam sa preto lebo ja si inekcie nedokazem pichat aj na stimulku mi picha kamoska vzdy. Tak neviem ako to bude.

lenka54321happy
9. okt 2014

@kama2
Diky
No ale moje su len expandovane nie HB ☹

gagirl
9. okt 2014

@lenka54321happy ahoj..jaj zabudla som ti napisat..ano..pisala som doktorovi a spomenula som mu to..odpisal ze podla dlzky ms sa to neda posudit..ze zalezi od toho ake je krvacanie..ci tie dni krvacas normalne alebo len slabo az spinenie..

majba
9. okt 2014

@diska nie, nariedena asi nie. a ja ani netusim preco sa mi to robilo. ked som to u lekara spomenula, tvarili sa, ze je to v poriadku. ale casom ma zacali vpichy coraz viac svrbiet, potom aj nohy a ruky a cele telo, tak ja si myslim, ze to bola alergia. lebo teraz clexan znasam fatk uplne bezbolestne a bez nasledkov

diska
9. okt 2014

@majba mna to tiez svrbelo a doktorka vravela ,ze to bude alergicka reakcia,ze ak sa to bude zhorsovat tak mi to zameni za clexane ale akosi sa nato zabudlo 😝

majba
9. okt 2014

@skaredekacatko ja mam tiez pred ihlami respekt a na zaciatku som tiez chodila k obvodnemu a aj za kamoskou a potom to zobral manzel a odvtedy mi picha on. Ono su to take pohodovejsie ihly ako tie na stimulku urcite to nejak zvladnete 🙂

majba
9. okt 2014

@diska ja keby som vedela, ze to bude taky rozdiel v pichani, tak si clexan pytam hned od zaciatku. a ma ostre a tensie ihly. a ak mas alergiu, tak by som na zhorsovanie necakala. ja som posledny mesiac co som pichala fraxik ani poriadne nespala co som sa tak vsade skriabala.

bergalm
9. okt 2014

@diska dakujem no inj.asi nie nakolko ak bude test pozitivny tak budem pichat ine inj.tak to mi bude stacit brrrr uz len KET v klude a pozitivny test 😀 😀 😀 😀 mi chyba

gagirl
9. okt 2014

@zabka1124 som rada ze mas dobre spravy..nakoniec bude mat doktor(stelcl) pravdu s dvojickami..;)drzte sa🙂

gagirl
9. okt 2014

@pbetuskap dziim palce🙂

haimi
9. okt 2014

@ingrid0105 100eur, tak to je fakt supa. Naozaj nechapem, za co platim to zdravotne poistenie. Tebe nerobila nahodou nejaku cast imunologie Drakulova? To si mala zadara, nie?

mircalla
9. okt 2014

@skaredekacatko fraxik ti musi odporucit hematolog ako ho pichat....resp. gynekolog na zaklade vysledkov
Ja som pichala len prve 3 mesiace...ja si nemyslim, ze tie vysledky sa menia....bud je tam nejaka porucha zrazanlivosti, alebo nie...to je individualne
Tiez inak zhanam clexane

haimi
9. okt 2014

@skaredekacatko sono dopadlo dobre. Isla som v native a dnes na 9dc som mala 10mm sliznicu. Este aj folikul k tomu. Takze mi tam rovno pichli pregnyl. Som stastna, ze to takto dopadlo 😝 ket mi presunul uz na buduci stvrtok. A pytala som sa na ten reprofit na svk, ale asi to nebude take rychle. Mala som taky pocit, ze sem nema ist kto robit, alebo sa mozno nikomu nechce 😀

lienka_1
9. okt 2014

@diska @ria191 @tinkatinulka @falin @nelly3 @zibi @speranza1 Zienky, darujem 2x cetrotide. Nechavala som si ho na dalsiu stimulku, ale nebudem ho potrebovat. Expiroval v septembri, ale este zhruba pol roka sa da pouzit. Skladovany na suchom chladnom mieste. Mne ho darovala kamoska, tak ho posuvam niektorej z Vas. Kludne sa mi ohlaste aj nove zienky, budem rada, ak niekomu pomoze 😉

falin
10. okt 2014

@ria191 - veru mas pravdu Rius, neuveritelne to leti. A ked si na to spomeniem, srdiecko ma stale boli ☹
Babulky - korčulky, nastartujte sa, ja vam vsetkym budem silno drzat palciska, aj na nohach, aby vam to konecne vyslo. A potom na babätkovskom stretku moja velka slecna bude babätkam robit "chuvu", sa radostou zjasi z tolkych babeniek pokope 🙂

@pbetuskap- iba krv ti zoberu. A ohladom vysledkov,, to zalezi na dr. aky ma system. Vela bab pise, ze maju vysledky v ten den, nas dr. vzdy az dalsi den a ked to vyjde na piatok, tak tie nervy, cakat do pondelka.

@leontinka27 - tak drzim palceky aby po laparke si sa cim skor zaradila medzi tehulky a nezostala medzi korculami 😀 . Ohladom hsg veru neviem 😖

@lienka_1 - ahoj Lienocka, a ty uz dalsiu stimulku nekchystas? alebo sa ti to posuva ne neskor? Si zlata ze takto pomozes niekomu 🙂 . Ja momentalne ziadnu stimulku nechystam a neviem ci este nejaku chystat budem 😖 , viac menej vas sem chodim "smirovat" a cakam kedy vsetky otehotniete 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre