Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
12. nov 2014

@dalida veru tak to vyzera ze pomaly nas tu bude viac tehuliek ako cakateliek 🙂

gagirl
12. nov 2014

@dalida dakujem moja..aj ja z teba,,pekne cislo hcg..len tak dalej..🙂

speranza1
12. nov 2014

@dalida 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ingrid0105
12. nov 2014

@bergalm gratulujem, vas anjelik vypocul vase prosby 🙂 davaj na seba velky pozor a aj na bublinku 🙂

ingrid0105
12. nov 2014

@dalida velka gratulka aj tebe, sa to tu nejak rozbehlo 🙂

bergalm
12. nov 2014

@bambulka2015 ano ten je RF a robeny dnes rano,ako kazal Marcelko

bergalm
12. nov 2014

@dalida gratulujem k peknemu HCG len tak dalej

motiv
12. nov 2014

@bambulka2015 ja nic nevysadzam, asi si sa pomylila

melisska
12. nov 2014

supeeeeeeeeeeeer, držíme všetkým palčeky 🙂))) 😵 😵 😵 😵 😵

bambulka2015
12. nov 2014

@motiv sorry ja som myslela len karinaz. Asi si sa mi tam nejak presmykla 😀 😀 😀 😀 😀

cmudlo
12. nov 2014

@gagirl veľmi sa teším! Blahoželám!

mimika1973
12. nov 2014

@karinaz aka znacka testu to bola? 10 ci 20tkovy? a na kolky den si si ho robila?
Ak tam ciarka je, viditelna, tak to hcg tam bude teda...len to este treba preverit dalsim testom a pozriet si vysledok do 10 min radsej, ak nie tak ta krvicka na potvrdenie, ci hcg pekne stupa 😉
Drzim moc palce aby to tak bolo! 😉 😵

dorotka66
12. nov 2014

@bergalm jéj, krásny test, taký chcem zažiť aspoň raz v živote a s úspešným koncom 😉

gagirl
12. nov 2014

@cmudlo dakujem pekne..🙂

mimika1973
12. nov 2014

@ludinka jeeej super, dalsi chalan reprofitak!!! 😵 😀 😉 🙂
V ktorom tt si uz?

karinaz
12. nov 2014

@mimika1973 20 je ten test. Čiarka je tam, takže snád....

speranza1
12. nov 2014

... no zeny... tak vlak s tehulkami uz skoro cely obsadeny....a my stale nic... ta to co?????? 😲 😲 😲 😲 😲 Dokedy tu budeme obsmrdat???? 😀 😀 😀 😀 😀
@tinkatinulka
@ria191
@nelly3
@lienka_1
@falin

ria191
12. nov 2014

@speranza1 no miláčku pokiaľ nezdvihneš tú malú riťku, tak na tom nástupišti budeš prestupovať ešte véééééééééľmi dlho veď vieš, že bociany už deti nenosia 😝 😝 😝. Ja sa snažím, ale osud mi bohužiaľ nepraje takže ja mám stopku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tá borelióza sa potvrdila nie akútna ale prekonaná, tak ešte neviem čo bude ďalej. Zajtra pošlem výsledky Marčelinovi a uvidím čo on na to. No každopádne niektoré korčule sú odsunuté na rok 2015 ja sa do toho vlaku aj natlačím ja sedieť nepotrebujem aj o jednej nôžke tam budem stáť 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
12. nov 2014

@ria191 ROZKAZ VEDUCA!!! mala ritka zdvihnutáááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
12. nov 2014

@ria191 a este mi vysvetli ako ti zistili, ze si mala boreliozu... hej viem...zrejme z krvi... jasan.... ale mala si podozrenie???? ci?

ria191
12. nov 2014

@speranza1 kašleš na nás kočko a potom nevieš čumni stránku 3131 😕 😕 😕 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹

ria191
12. nov 2014

@speranza1 malé pivo malá riťka nie??? 😀 😀 😀

skaredekacatko
12. nov 2014

@speranza1 aj ja sa pridavam do cakateliek zufaliek plne optimizmu.

haimi
12. nov 2014

Kocky, nemate nejaky odskusany recept, co pomaha na nevolnosti ? Strasne ma napina, uz by som sa aj vyvracala a nic. Ale asi ked sa vyvraciam, tiez to nepomoze, bude sa mi chciet aj zajtra, pozajtra....

speranza1
12. nov 2014

@ria191 😲 😲 😲 😲 😲 😲 tak toto som videla naozaj az teraz..... ajajaj... poviem ti... vyzeralo to nechutne 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
12. nov 2014

@haimi hovoria o zazvore ze pomaha... skus cajik, alebo zazvorove lizanky...

speranza1
12. nov 2014

@skaredekacatko ... no tak OK...si nasa 😀 😀 😀 😀 😀 (len si z nas neber priiiklad...no hlavne zo mna) 😀 😀 😀 😀 😀

nelly3
12. nov 2014

@speranza1
ved toto, co narobime, zial musíme bojovat, ale nam sa to podari, urcite kazdej jednej. nas potom caka nadherny zivot, teraz si vsetko zle pretrpime 😉

diska
12. nov 2014

@haimi ahoj aj ostatne kocky,nezufaj ,velmi dobre viem ake je to tazke,prezila som to 7x ,znasala som to hrozne tazko a mala som pocit,ze kazdemu sa podarilo len nie mne ale vzdy som si hovorila,ze kolko bab to nevzdavlo az pokial sa nepodarilo to ma drzalo,ze sa nemozem vzdat,ked som si citala ako baby plne optimizmu idu dalej a dalej.
Tu mi strasne vela dievcat pomohlo,povzbudilo,poradilo vdaka nim som prisal aj na to ake mam problemi kam este ist.Netreba sa vzdavat a snazit sa to brat aj v dobrom to nase nestastie,vdaka nemu mam vela novych kamaratok 🙂 A bola som na vyletoch v okoli Brna.

diska
12. nov 2014

@haimi to bolo pre skaredekacatko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre