Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cmudlo
12. jan 2016

@gagirl jeej supeeeer! Nech sa drobec poriadne zahryzne 😉

kubulka280
12. jan 2016

Ktorá ste začínala v Reprofite s Menopur, aké máte skúsenosti?

santeema
12. jan 2016

@lienka_1 nic si z toho nerob, ani ten moj starsi nepribral nic za prvy tyzden, nie este jeho povodnu hmotnost . prvy mesiac bol nic moc cely v priberani. strasne sa cuckal pri jedeni. ale potom sa to rozbehlo a je to ok. nie je nejaky valibuk, ale pribera.

santeema
12. jan 2016

@gagirl budem na teba mysliet, aby to rychlo ubehlo. neznasala som toto obdobie do testovania.

gagirl
12. jan 2016

@mimika1973 mam dovolenku este..dakujem🙂

gagirl
12. jan 2016

@cmudlo dakujem..aj ja ti velmi drzim palce.🙂

vernazza
12. jan 2016

@gagirl no moja, tak uz sme v tom obdobi cakania spolu. 😊 budem na teba mysliet, nech ti to ubieha rychlejsie ako mne!! 😉 kedy by si mala testovat? alebo rovno na krv pojdes?

saldiv
12. jan 2016

@gagirl aj ja ti držím úprimne z celého srdca palce 🙂

gagirl
12. jan 2016

@santeema dakujem..no su to take zvlastne dni..zostava len viera🙂

gagirl
12. jan 2016

Dakujem srdiecko..)

gagirl
12. jan 2016

@vernazza veru uz v tom nie si sama..uz som sa pridala..Verim ze obidve za par dni pridame pekne spravy..drzim ti velmi palce🙂

gagirl
12. jan 2016

@saldiv zo srdca dakujem..🙂

lienka_1
12. jan 2016

@santeema No ked bude mala po tatkovi, tak bude taka spagetka chudunka. Moj muz bol ako z koncentraku, ked bol dieta 😀
A ja si z toho, ze az tak rychlo nepribera nic nerobim. Aj lekarka mi dnes na poradni povedala, ze mala je ciperka a ze krasne prospieva. Ale posluchnem ju budem ju prikrmovat. Nasa pani doktorka je taka pragmaticka zena z kazdy jej argument dnes mal hlavu aj patu. Hlavne nech mala zosilnie a potom vytiahne mliecko aj z paty 😀

vernazza
12. jan 2016

@leaa70 ak si tak slabo reagovala na stimulku, je dost pravdepodobne ze sa to zopakuje.. ja osobne by som isla tou cestou podpory vajecnikov a zamerala sa min.tie 3-4 mesiace na ne. viem ze ten cas nas v nasom veku mata, na druhej strane ked teraz nevyjde stimulka, este to budú aj peniaze navyse. ale musis sa sama rozhodnut, aby si S tym bola aj vnutorne ztotoznena. ja som si povedala, ze nejdem do dalsej stimulky, kym neurobim pre uspech vsetko a ten cas, vitaminy, akupunktura atd.to bolo to moje vsetko posledny polrok.. este sa uvidi, ako to nakoniec dopadne, ale vnutorne som velmi rada, ze som to vsetko absolvovala.

matusik6
12. jan 2016

@gagirl
super tesim sa a drzim palce aj na nohach Majka

gagirl
12. jan 2016

@matusik6 dakujem moja

matusik6
12. jan 2016

@gagirl
ale mali by ste uz hajat 😉

cmudlo
13. jan 2016

@gagirl ďakujem! Zajtra ráno mám OPU ..dúfam, že tam niečo vydoluje 😕

gagirl
13. jan 2016

@cmudlo urcite ano..budem mysliet na teba 🙂

scheflera
13. jan 2016

@lienka_1 Moja malá sa dnes v noci chytila prsa a krásne pila,bol to ten najkrajší zvuk.Inak celý deň spí a v noci má aktivitu 4hod.A to každú noc 😀

majba
13. jan 2016

@kubulka280 ja som mala 2x menopur. prvykrat to bolo zle a druhykrat spokojnost. prva stimulka 5 vajicok, tri CM ale velmi to vtedy nevyslo. druha tak isto menopur, 5 vajicok, narodila sa nam dcerka a HB1 a XB2 mame zamrazene.
asi uspech zavisi aj od inych faktorov ako len od menopuru. vela stastia.

lienka_1
13. jan 2016

@scheflera Ze! Milujem, ked sa jej az jamky v liciach robia, ked taka. Normalne mi je do plavu, ked ju muz prikrmuje. Ja davam cicik a muz flasu. Kazdy si to neskutocne uzivame, ale aj tak mi je luto, ze nepije moje mliecko.

sarasota
13. jan 2016

@gagirl drzime palceky a cakame na kolajnicky 🙂

izzie27
13. jan 2016

@gagirl drzim palce☺

gagirl
13. jan 2016

@sarasota
@izzie27 dakujem kocky.🙂

buba08
13. jan 2016

kocky potrebujem radu od tých co chodia na reproimuno do NR, zajtra mam u nich termín na kontrolné odbery a teraz som zistila, ze mi dnes 2x volali, neviete ci zajtra robia? Mam to k nim 350 km a ked pojdem zbytočne, tak ma asi porazí . Zvyknú Vám volať deň pred vyšetrením, ze si overujú ci prídete? Alebo mi mozno chceli zavolať, ze zajtra nerobia? Mam z toho hrozne nervy.... Prosím ozvite sa mi, ak ma s tým niekto skúsenosť. Vďaka.

ria191
13. jan 2016

@buba08 dneska som tam bola a počula som sestričku ako obvoláva pacientky a trošičku posúvala časy konzultácii nieco sa im tam posunulo. Neboj sa zajtra si tam 😍😍😍.

katka17044
13. jan 2016

@buba08 ano mne vzdy den pred tým volajú a potvrdzujú ci pridem

buba08
13. jan 2016

@ria191 @katka17044 uf, to som si vydychla,ze tam nepôjdem zbytočne, vďaka baby za info 🙂

katka17044
13. jan 2016

@buba08 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre