Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cmudlo
27. jan 2016

@saldiv ket je úspešnejší ako et. Ja by som už testla. ..

gagirl
27. jan 2016

@sasa1983 radsej sa spytam..dakujem..

tlucka
27. jan 2016

@gagirl Zlatíčko, je mi to veľmi ľúto... Ale ja pevne verím, že mrazáčik je ten pravý a konečne sa vám splní vytúžený sen.

cmudlo
27. jan 2016

@tinkatinulka bola som v RF opu mi robila Paspisilova a vklad Vrana komunikovala som s Koudelkom

gagirl
27. jan 2016

@cmudlo ja viem ze je to tazke..ja sama nie som velky optimistta ale skus este verit..este stale to moze byt pozitivne..myslim na teba a vela sil prajem..

tlucka
27. jan 2016

@tinkatinulka
@lienka_1
@skaredekacatko Ahojte kočky, prosím vás, nezostal vám intralipid, alebo nemohli by ste mi prosím objednať u vás? U nás v lekárni mi to nechú len po kusoch objednať.. A zatiaľ potrebujem len pred vkladom, po vklade a hneď aj pozitívnom teste 🙂 Dr. na imuno mi síce nepredpísala ani žiadne kortikoidy, ale lipidy mi odporučila podľa zváženia CAR. Takže som sa rozhodla, že v CARe mi ich budú chcieť nasadiť. 😀 😀 😀 Nech mám aspoň niečo. Mám si ich kde dávať pichať, preto potrebujem len lipidy... Vďaka

gagirl
27. jan 2016

@tlucka dakujem pekne Luci..aj ja verim ze je ten pravy..je to tazke vsetko ale musim tomu verit..Snad uz sa coskor dockame aj my..A ty ako pokracujes?riesis teraz nieco?

tlucka
27. jan 2016

@gagirl No neviem, či mám ísť do toho... Včera som bola na imunológii a mám celkom dobé výsledky, tak muž chce do toho ísť... Len ešte riešim časť výsledkov (ANA protilátky), lebo tomu nechápem, tak mám zajtra zavolať doktorke.. Musela by som sa rozhodnúť v priebehu pár dní, lebo čoskoro príde mrcha... Neužívala som žiadne vitamíny, žiadne doplnky, tak neviem, či to risknúť... Aspoň lipidy potrebujem zohnať...A to som teda ešte nepísala Macháčovi.. A riešime milión iných dôležitých vecí, tak neviem... Aj keď by som najradšej do toho šla... Ale zase možno na jar by to bolo pozitívnejšie.. Šibe mi už z toho...

cmudlo
27. jan 2016

@gagirl ďakujem!ale veď vieš sama aké to je...už je to stratené. ..ty máš aspoň mrazacika ale my nič 😢 toľko energie a peňazí 😢. ...neviem či to ešte má význam skúšať. ...keby aspoň raz som mohla ísť aj na ket...

saldiv
27. jan 2016

@cmudlo a ty citis nejake "priznaky"? Ja som mala vcera brucho nafúknuté ale dnes rano uz nie :(

nelly3
27. jan 2016

@matusik6
IV. ten najhorsi

nelly3
27. jan 2016

@tlucka
budu ti to podavat tie intralipidy v tej BA co si mi pisala?

tlucka
27. jan 2016

@nelly3 Budú musieť 🙂 Ešte o tom nevedia 😀 😀 😀 Ale určite tam, mne to vyhovuje, že v BA pracujem a tak si na pár hodiniek - 5 odskočím z práce 😀 😀 😀

mircalla
27. jan 2016

Dakujem baby za odpovede

skaredekacatko
27. jan 2016

@tlucka cau keby si napisala skor ja som teraz predala 2 kusy. Objednavala tinka napis jej.

tlucka
27. jan 2016

@skaredekacatko Nevadí, veď ja som to skôr nevedela, že budem potrebovať. Idem hneď Maťke napísať. Vďaka.. A ty ako? Stále riešiš imuno?

ria191
27. jan 2016

@tlucka ani ja som nebrala žiadne vitamíny a vidíš 😳😳😳. A dokonca som do toho vhupla ani neviem ako nejako sa to so mnou viezlo. Po neúspechu v septembri som hneď išla na další KET 😄😄😄

tlucka
27. jan 2016

@ria191 POčuj zlatíčko, ty si bola špeci prípad 😀 😀 Ja som z teba taká happy 😀 Ty tuším chodíš na lipidy do Nitry. Pichá ti zakaždým infúzku z nového lipidu alebo len z jedného vaku llipidu odoberie potrebné množstvo? Akú máš prosím ťa schému podania?
Ja by som to aj chcela odložiť, ale muž chce ísť hneď do toho... Tak neviem, či mám konečne začať poslúchať ja jeho 😀 😀 😀

gagirl
27. jan 2016

@tlucka je to tazke sa rozhodnut..clovek by dotoho najradsej isiel hned ale potom este vahame ze co este predtym spravit aby to konecne dobre dopadlo..nechceme to unahlit..Mne vecra Otevrel napisal nech idem na ket ked sa budem na to citit..Ze je dolezite aby som psychicky bola v pohode..AJ ked to bude podla mna az ked budem mat v narucin zdrave babatko🙂KEd mas dobre vyseldky z imuno a ostatne tiez tak chod dotoho..kyselinu listovu beries stale nie?ALebo pojdes so mnou v marci.🙂.ja asi pockam jeden cyklus..Drzim palce nech sa spravne rozhodnes..a hlavne nech je to tvoj posledny a uspesny vklad🙂Kolko mate mrazacikov este?

gagirl
27. jan 2016

@nelly3 ty mas toho uz teda pekne vela za sebou..je mi to luto..si silna kocka..mas moj obdiv.)

tlucka
27. jan 2016

@gagirl Práveže neberiem žiadne vitamíny,,, som sa na všetko v septembri vykašlala 🙂 Ale už som sa začala dopovať. A nemáme žiadneho mrazáčika, ja som mala naposledy nativ, takže som mala len jedno vajko. Posledný desiaty vklad bude úspešný, verím tomu 😀 😀
Marec je skvelý na otehotnenie, takže určite sa nám to obom podarí 😀 😀

gagirl
27. jan 2016

@cmudlo ja ta uplne chapem..je to cele tazke nielen na psychiku ale aj financie proste v hlave sa stale tocia len tie iste myslienky..clovek ma pocit ze zije len preto stale ten isty kolotoc..Ty mas jednu vyhodu ze mas jedno dietatko ked dobre viem..aj ked viem ze tuzba je aj tak rovnaka len je to o trocha lahsie ze uz dietatko mas..Prajem ti velmi vela sil ..drz sa..

nelly3
27. jan 2016

@gagirl
no neviem ci som silna, tiez som si november dost akoze odrevala a stale nie som oki 😝

nelly3
27. jan 2016

@tlucka
jasne ked robis v blave, ja budem musiet chodit nato do ba, ale ja to chcem riesit cez reprodukcnu imunologiu v ba, idem tam v polke februara sa dohodnut s dr. kolko ti to tam tecie? lebo viem,ze v nitre 5 hodin, kokos dost a v RF mi koudelka hovoril tak do hodinky, ale 100€ ua jednu nie som ochotna dat a este tam cestovat co nemam tiez najblizsie a inac moc drzim palce 😉

skaredekacatko
27. jan 2016

@tlucka akurat idem od inekcie dexamedu a calam na vysledky cytokynov uz su to mu dva tyzdne. Beriem poctivo D 5000 a c1000 2 denne . som zvedava ci to pomoze.

gagirl
27. jan 2016

@nelly3 hm..chapem ta..co nam ine ostava ako skusat a verit..ale na jar to dame ..musime..🙂

tlucka
27. jan 2016

@nelly3 Ja tam ležím tiež 5 hodín... Ani za svet mi to nechceli pustiť rýchlejšie.. Presne podľa odporučenia imunologičky išli.. Ďakujem. A ty sa kedy chystáš na KET?

gagirl
27. jan 2016

@tlucka takze pojdes znova na nativ?ci soft?..Musi byt uz uspesny..bude nas tu par co pojdeme na jar..tak sa budeme podporovat navzajom..myslim ze aj nelly planuje..a este urcite aj viacere z nas..🙂Tak zatial sa pekne vitaminkuj a chystaj..Pojdes za Machacom do Olomouca?

tlucka
27. jan 2016

@gagirl Ja vôbec neviem, čo mám urobiť. Chcela by som nativ, ale včera som si zajednala Gonal 😀 😀 A Macháčovi sa už raz vklad podaril, nemám problém za ním vycestovať aj do Olomouca, ale teraz je v RF asi TOPka Otevřel. Zajtra budem volať ešte do Nitry ohľadom výsledkov, a potom sa rozhodnem 😀 😀

dancura
27. jan 2016

kocky a ake doplnky uzivate? Nas caka IVF a rozmyslam, ci by som nemala tiez nejake doplnky papat, aby som tomu pomohla. Najradsej by som bola za prirodne prostriedky, ze co jest a pod ale nebranim sa ani tabletkam, ak je to nutne🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre