Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagik
29. feb 2016

Baby sli ste na reprodukcnu imunologiu keby vam et vysiel a planujete dalsie babo s ket-u? Predtym mi dve ivf nevysli, mam spravenu len uplne zakladnu imunologiu.i

skaredekacatko
29. feb 2016

@astrid55 nechcem byt zla ale pokial imuno nemas tak jednoznacne ist tam. Vam nie je luto tych eur za nezdary a tych placov pri negativnom neste. Ja ani na ivf nejdem pokial nebude imuno oka

astrid55
29. feb 2016

@skaredekacatko ja len ze doktori to ani nenavrhuju, ale vidim, ze vsetky baby na tom boli, tak skusim prehovorit muza. Mame to aj vsetko daleko, sme z opacneho konca Slovenska, ale ako hovoris, asi to treba mat. dakujem

zuzu1108
29. feb 2016

Baby a vy ste písali doktorom ze ste porodili, ked vam prišiel ten dotazník?

ivka3901
29. feb 2016

Ahojte baby 🙂 ako sa mávate????my sme sa rozhodli absolvovať posledný KET ,ale ozaj už posledný po sviatkoch 😒 embryjko máme už dlho zmrazené v RP a patríme k Macháčovi budeme museť chodiť do Olomouca?????

izzie27
29. feb 2016

@lienka_1 ano aj mne prisiel

lienka_1
29. feb 2016

@zuzu1108 Ja som pisala. Mame spolocnu dllllhu historiu. Myslim, ze ich taketo spravy potesia.

lienka_1
29. feb 2016

@nelly3 Ved casom uvidime. Ako sa poznam, ja by som sa ho asi narovno opytala. Ako sa mas? Planujes nieco v blizkej buducnosti?

cheeky82
29. feb 2016

@ivka3901 ahoj. Možem sa opýtať prečo píšeš ze Naozaj uz posledný? Dúfam, ze preto ze veríš ze to tentoraz vyjde. Veriť je polovica úspechu!

lienka_1
29. feb 2016

@astrid55 mne imuno krvne testy spravili v Rf pri klasickej konzultacii. Nas osetrujuci lekar ich potom konzultoval s imunologom. Usetrili sme si cestu Nitry alebo Blavy. Tiez sme z vychodu. Ale navrhla som to nasmu dokimu ja sama. Skus, mozno sa to bude dat zladit s konzultaciou.

megan5
29. feb 2016

@gagik ahoj.ty si mala endometriozu vsak?a ked sa ti podarilo,tak tam asi s imunitou nemusis mat problem..ale pre pokoj v dusi,chod..no neviem.ja mam tiez velku dilemu ci pojdem v aprili na vklad..

astrid55
29. feb 2016

@lienka_1 oh, tak to je super informacia, to hned navrhnem doktorovi. Velmi velmi pekne dakujem. A nasli Ti nieco na tej imuno? Ako si na tom teraz.

lienka_1
29. feb 2016

@astrid55 Ja uz som mala dg. Potrebovala som kontrolne testy, lebo tie prve uz boli 3 roky stare. My sme este boli v Prahe na imuno.
A po dlhych rokoch a tonach neuspechov mi tu chrapka 10.tyzdnove dievcatko 😉

tlucka
29. feb 2016

@lienka_1 Ahojky, ako sa máte? Maličká už lepšie papá mliečko a priberá? Aj jej na poradni zobrala doktorka krv na to železo, ako ti radila Saška?

nelly3
29. feb 2016

@lienka_1
jasne, ze planujem, ved ked pojdem do RF neboj ja sa opytam fesiho 😀

lienka_1
29. feb 2016

@tlucka Mala uz papa lepsie. Pediatricka jej krv zobrala a bola v poriadku. Tento tyzden pribrala 275g, co je pekne. Ale michellin z nej asi nikdy nebude 😀 Dnes sme boli dat prepichnut uska. Muselmist muz dovnutra, ja som revala von. Citila som sa hrozne! Ale nausnicky jej velmi pristanu, uska vyzeraju byt kludne. Inak je Adelka velmi dobrucke babatko, akurat rada vstava zaaavcas rana 😀 ....a ja by som vtedy tak spala 😀

lienka_1
29. feb 2016

@nelly3 Tak-tak. Mne dal gyndak zelenu po polroku, srandista! Tak ak by ma nahodou nieco pochytilo, aby som vedela, co sa deje 🙂

tlucka
29. feb 2016

@lienka_1 Tak to som veľmi rada, že začala pomaličky priberať a krv bola v poriadku.. Inak ani sa ti nečudujem, že si išla von.. Sestrine deti keď plakali pri čistení ušiek, nošteka tak som plakala aj ja.. Tak už sa nato "teším", že budem plakať viac ako moje deti 😀 😀 😀 Inak fotečka krásnej princezničky by ma potešila 🙂 🙂

skaredekacatko
29. feb 2016

@astrid55 ak ste z vychodu tak v presove je reprodukcna imunologia boli skoleny v prahe a spolupracuju s maluckovou. Daj si do googlu tam to najdes. A jednoznacne to treba ked sa ivf nepodarilo a embria boli super. Vsak 1000 eur zatial nerastie na strome a davat za pokusy len tak ked nemusim.

gagik
29. feb 2016

@megan5 ano endometriozu. Neviem, ci ta reprodukcna imunologia je az taka rozhodujuca...poznam baby-tazke atopicky, alergicky a s autoimunitnimi chorobami a tak ma napada ako by im asi vysli vsetky tie cytokyny a TNF a vsetky tie hodnoty a pritom nemali problem s otehotnenim...neviem...

gagirl
29. feb 2016

@ivka3901 ahoj..ked mate embryjko zamrazene v Rf ale Machac tam uz nerobi tak by si sa mala asi objednat na konzultaciu k niektoremu lekarovi od nich ktory ti napalnuje ket ..embryjko sa neoplati prenasat do olomouca..ked dobre viem Machac uz nechodi vobec do Rf ak sa nemylim--Drzim vam velmi silno palce..a ver ze embryjko bude to prave..ja viem ze to nie je lahke ,chapem ta..ale skus tomu verit..🙂

santeema
29. feb 2016

@lienka_1 super , ze uz je to na dobrej ceste s papanim🙂

santeema
29. feb 2016

@ivka3901 drzim velmi palce🙂

tinkatinulka
1. mar 2016

@ivka3901 napis mu mail aka je situacia možes k nemu do Olomouca ale KET ti vybavi v Brne..takto to zatial funguje u mnohých kociek

astrid55
1. mar 2016

@skaredekacatko téééda, to som netusila, ze su aj v presove. Ja som nas akurat objednala do Nitry.
Ale toto mame ovela blizsie a mozno by to bolo skor. Nevies, ci su taki "dobri" ako v Nitre? Velmi pekne dakujem.

cmudlo
1. mar 2016

@skaredekacatko to fakt je v PO reprodukčná imunológia? A nevieš koľko sa tam platí? Ja som objednaná v Nitre...ale PO by mi vyhovoval oveľa viac. Je to na takej úrovni ako Nitra? Prepáč toľko otázok 😀 😀 😀

gagirl
1. mar 2016

Ahojte dievcata.Ktory den cyklu sa chodi na sono pred ket? 14?Pisala som Otevrelovi ale do 6.3je mimo kliniku,a mne vychadza 14dc na pondelok..Zatial len tak orientacne som chcela vediet kedze cakam este na vysledky z imuno a tsh..Naposledy sme sa s dr.dohodli mailom ze ked budem mat vysledky dam vediet..Ako teraz postupovat?Staci ked sa objednam az stvrtok ,piatok ked budu vysledky o.k.na nonstop linke?

nelly3
1. mar 2016

@gagirl
medzi 12-14DC sa chodi na sono.

skaredekacatko
1. mar 2016

@cmudlo neviem nebola som tam len som to videla na nete http://www.alergoimun.sk/index.php/nase-sluzby/...

malvina13
1. mar 2016

dievčata, tak my po soft stimulacii sme boli včera v RF na odberoch, mala som 12vajíčok, dnes som volala pre info. zrelých bolo 5 zatial su 4 oplodnené. ale máme predlženu kultivaciu, vklad by mal byť až v sobotu..velmi sa bojím. nie je to malo na PK??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre