Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jania023
14. máj 2013

@nelly3 bola 2x na ivf a mala som 12x po 12folikov a stale sa vsetyk oplodnili 2x vlozili po 3 takze ostalo 18 a tie sa nemrazili vraj odumreli i ked som mala predlzenu kultivaciu a foliky dobrej kvality takze bohvie kde su moje embrijka..teraz sa vytesujem ze to bude take iste a vsetyk 6 folikov sa oplodni 😀

nelly3
14. máj 2013

@jania023
a kam si chodila na sk do centra? v reprofite je to hlavne o kvalite, uvidis 😉

jania023
14. máj 2013

@nelly3 mne sa nieco uchytilo len neviem co lebo som nebola na utz ale aj tak som potratila asi v 7tt

jania023
14. máj 2013

@nelly3 chodila som do kosic ku hermanovy ale to bolo uz davno

alka025
14. máj 2013

@jania023 ahoj stimulovala som clostilbegyt 1-1-1 pet dni a Merional 75mj sest dni o deň dlhšie. Na 8 DC bol utz a už som ani nedopichavala lebo folikuly boli už dosť veľké tak mi hneď pichli orgalutran a ešte v ten večer o 23:00 som pichala pregnyl a zajtra o 10:00 OPU

natali225
14. máj 2013

@jania023 aj ty si bola Hermanka? 😖

jania023
14. máj 2013

@natali225 no sak som tak aj dopadla

melisska
15. máj 2013

Dobré ranko slniečka 🙂

tlucka
15. máj 2013

dobré ránko kočky 😉
Tak dnes som 3DC, ďalšia injekcia úspešne pichnutá 😀
Kočky chcem sa vás spýtať, či ste niektorá pred stimulkou alebo v priebehu stimulácie užívali ten "zázračný" INOFOLIC. Ja ho beriem už cca dva mesiace, len neviem, či mám aj teraz pokračovať v užívaní alebo ho radšej nebrať. 😒

tlucka
15. máj 2013

ahoj @melisska, tuším sme tu samé dve 😀

melisska
15. máj 2013

@tlucka aspoň nie som sama ako zvyčajne 🙂, ja ani neviem čo je to INOFOLIC 😀

tlucka
15. máj 2013

@melisska 😀 😀
Inofilic je na slovenskom trhu nový vitamínový doplnok, ktorý obsahuje kyselinu listovú a inozitol a okrem iných pozitívnach účinkov má vraj vplyv na kvalitu oocytov. 😉
No uvidím, či sa to teda na kvalite mojich vajok nejako prejaví 😉

cora41
15. máj 2013

@melisska krvicka odovzdana, vymodlena... uvidime 😒

melisska
15. máj 2013

@tlucka určite sa prejaví 🙂
@cora41 moja bude vysoké ich🙂 držím palce aj na nohách😀

natali225
15. máj 2013

@cora41 držím palce, hcg bude suprové, ja dnes UTZ (8. DC) bojím bojím 😒

falin
15. máj 2013

@nelly3 - je individualne s tym vkladanim. My sme zacali jednym, ale uz sme vkladali aj 3. Vacsinou vsak vkladame 2 😉 Ako sa ti dari?

melisska
15. máj 2013

@natali225 prečo?
@falin ahoj 🙂 mne vždy vkladali 2 alebo3; teraz prvý krát jedno🙂

falin
15. máj 2013

ahojte dievcence 😀

falin
15. máj 2013

@cora41 - bude dobre, neboj. Silno stiskam palce 🙂

falin
15. máj 2013

@melisska - asi sa ti tam vzdy bili ked to nevyslo a teraz ked si vlozila jedno, tak sa pekne moze roztahovat 😎 🙂
Moja si mi vzorom ze to ide, len sa netreba vzdavat. Mas moj obdiv

natali225
15. máj 2013

@melisska či budú dobré a koľko, vždy som ich mala málo 😖

melisska
15. máj 2013

@falin ďakujem, ale až po pôrode🙂

melisska
15. máj 2013

@natali225 tak im ver, že su dobré , inak ani nieje 🙂

rous
15. máj 2013

Ahoj. Rada citam pozitivne spravy, zial prispejem negativnou. Moje 2.IVF neuspesne!!! Myslite, ze mozem po dalsej MS skusit znova ? Preplati mi Dovera aj druhy pokus? Na sk nemam cerpane nic.

cora41
15. máj 2013

@natali225 vsetko bude dobre, drzim prsty, treba verit...

cora41
15. máj 2013

@falin dakujem krasne, cakam ako na ihlach..

vilaamalia
15. máj 2013

@rous vacsinou odporucaju 2 cykly vynechat a potom ist do dalsieho ivf, aby sa upokojili vajecniky. S poistovnou netusim, ako to je.

falin
15. máj 2013

@melisska - uz aj teraz a po porode este viac 😵 . Drz sa maminka 🙂

@cora41 - verim

falin
15. máj 2013

@rous - to mi je luto. ☹ . Ak si mala soft, mozes ist. To pri klasickom ivf s vysokymi davkami hormonov bolo treba 2 cykly pauzu. Preplatit by ti mali 3 cykly tak ako na sk.
Drzim palceky nech je dalsie ivf uspesne 😉

cora41
15. máj 2013

@melisska @natali225 @falin @michelitta @tinka9075: baby HCG stuplo z 960 v pondelok na 1980 DNES 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vyzera, ze som asi TEHOTNAAAAAA 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem za maximalnu podporu🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre