Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vilaamalia
26. máj 2013

@inna74 Vela stastia, nech uz si rychlo v dalsom leveli🙂

cora41
26. máj 2013

@izzie27 mne dokonca na 15 lebo mi sme mali iba 2 dnovu kultivaciu.. 🙂

manita
26. máj 2013

@inna74 a čím stimuluješ? (Musím sa povypytovať u vás v téme, hoci som do Brna ešte zatiaľ neušla, skúsim posledný pokus v BA. V iných témach o natívoch a softoch na moje otázky nikto nereaguje, vyzerá to tak, že natívujete a softujete iba v Brne, na Slovensku nikto). Ja začínam o týždeň. 😵

cora41
26. máj 2013

@mimika1973 ved prave, tak som ho chvalila az do neba🙂 nastastie nevraciam a tusim ani nebudem, mne to konci tazobou na zaludku, ale dnes trochu lepsie ako vcera🙂 tak aspon zijem 🙂

cora41
26. máj 2013

@melisska jeeej, dakujeme, rozdelime si ho s bambulkou na zajtra🙂

cora41
26. máj 2013

@izzie27 dakujem pekne, ved uvidime, cim nas zajtra prekvapi 🙂

cora41
26. máj 2013

@melisska kludne si pockaj, my aj tak vsetci vieme,ze ste dvaja a vooobec to nemusis pisat, lebo ti vsetci straaasne drzime prsty🙂

brouzilka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manita
26. máj 2013

@jania023
@lenka2013
Pýtate sa, kto ide nato v rovnakom čase ako vy, tak sa hlásim. Lenka, už si niečo skúsila z tej prírodnej medicíny, čo spomínaš? A vitamíny berieš? Ja sa bojím kombinovať toto, ak by bola stimulácia, ale ak nebudem stimulovať, niečo dám. (Femibion 1 beriem dlho, tak som ho vysadila na nejaký čas, poobzerám sa po niečom inom, dobre mi robí čaj Gynastan, lebo pôsobí aj antidepresívne, som iný človek z neho, pijem ho 5 - 10 DC, od konca ms po ovu 2x denne).

lenka2013
26. máj 2013

@manita Ja beriem materskú kašičku ,kotvičník,drmek,čaj Ľudmily Mojžišovej , Inofolic ale neviem,či robím dobre.

jania023
26. máj 2013

@manita a kedy zacinas stimulovat?a cim ?

manita
26. máj 2013

@lenka2013 To je dosť. A nejakej bylinkárky si sa nepýtala, či sa to môže všetko naraz? Mňa lákajú tie kvapky Gynex, ale to bosoráctvo okolo toho (pretrepať presne neviem koľko krát pred nakvapkaním) nesedí ku mne... 😨 (Ja keď som nadhodila doktorovi tému okolo byliniek a kvapiek, iba sa pousmial a obrátil reč na Fostimon z moču mníšok z talianskych kláštorov.) 😀 😀 😀

manita
26. máj 2013

@jania023 ahoj, buď od 2 DC, t. j. o týždeň, Fostimon (váham ešte) alebo nič a uvidím, čo ukáže UZV. (Vy väčšinou na soft stimulujete clostilom + nejakú jednu ampulku injekcie k tomu, ale ja clostil nemôžem, mala som pri IUI z neho cysty.) 😉

jania023
26. máj 2013

@manita aha tak ja mam vziat clostil a 125 puregonu a budem dufat ze mi nenarobi cisty

manita
26. máj 2013

@jania023 ak ti nenarobil pri IUI, tak nenarobí, ja už sa ho ale bojím, on je z ľudského moču rovnako ako fostimon, ale iná látka. Ty ideš prvý raz?

lenka2013
26. máj 2013

@manita Nepýtala som sa,kupujem bylinky v internetovom obchode Otehotnenie .sk.Od juna tiež idem stimulovať Clostilb.+Menopur.nevieš môže sa Clostil.brať opakovane ?

sarasota
26. máj 2013

@bibi24 chrustikovia su nadherny 🙂 🙂

manita
26. máj 2013

@lenka2013 Vyber ten príbalový leták z toho, tam je to presne napísané - ak si dobre pamätám, tak 3 cykly za sebou sa môže, potom musí byť pauza (3 mesiace) a potom ešte raz za život tie 3 cykly za sebou sa môžu vybrať, potom už viac nikdy.
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/pil/closti...

Ideš prvý raz, či už si mala soft?

lenka2013
26. máj 2013

@manita Ja už idem 10 X a naposledy.Bojim sa

manita
26. máj 2013

@lenka2013 Opýtaj sa doktora. Možno ak máš nízke AMH, tak sa nebojí. Poraď sa. Ja sa bojím aj toho Fostimonu, ktorým mi chce Clostilbegyt nahradiť.

tlucka
26. máj 2013

Kočky, je mi do plaču. Dnes som si volala do RF a nakoniec sa z troch vajok oplodnilo len jedno. Nechápem to, doktor hovoril, že vajíčka boli pekné dozreté, spermiogram máme ukážkový, aj sme si dali ICSI a nakoniec len jedno embryo. Som z toho zúfala, roky snaženia, obetovania sa, nervov, stresov, a nakoniec hovno z toho. Ja už na to nemám nervy. 😢 😢

lenka2013
26. máj 2013

@tlucka Ja mám podobný problém,všetko v poriadku,vajička dozreté a figa.čo si pichala na stimuláciu?

jania023
26. máj 2013

@manita ja som na IUI stimulovala gonalalom ci puregonom nikdy nie clostilom ..pamatam sa ze ked som brala clostil tak som mala neskutocne bolesti vajecnikov pred ovu tak neviem ci to bolo cystou ci je to normalne po clostile lebo na utz som nikdy nebola

tlucka
26. máj 2013

@lenka2013 Ahoj, dnes som si už oči vyplakala, uvidíme, ako sa bude vyvýjať embryjko zajtra a v utorok by som mala mať vklad bez PK. Teraz som mala úplnú minimálnu stimuláciu, len Clostil 1-1-1 a 75 Merionalu. Bola som dvakrát na sone v RF, mala som okolo 6 folikulov, ale že boli niektoré prázdne. 😒
Je mi z toho nanič, kde je spravodlivosť? Iné matky si vôbec nevážia, že majú deti a my by sme dali všetko na svete zato, aby sme sa stali matkami. 😒

lenka2013
26. máj 2013

@tlucka Bola si po prvý krát?Možno to jedno bude super a uchytí sa,ja idem na stimulku v júni Clostil.+Menopur a tiež som mala folikuly prázdne.Som na nervy a všetko na mňa padá.

izzie27
26. máj 2013

@tlucka tento jeden bude bojovnik uvidis 🙂 🙂 🙂

vilaamalia
26. máj 2013

@tlucka este si tento boj neprehrala, ten jeden tam na Teba caka a po novom roku Ti bude vonat v naruci🙂 Hlavu hore, su baby, ktore po stimulacii nemaju vobec nic. Drzim palce!!

manita
26. máj 2013

@tlucka Je len jedno, ale ver mu!

@jania023 Cystu by si zistila určite aj bez UZV - je to kruté, ale príznaky sú úplne rovnaké ako tehotenstvo - meškajúca ms niekoľko dní, prsia, chute... ale tehu testy negatívne, takže behom k doktorovi a ten zistí cystu... 😝 😝 😝

jania023
26. máj 2013

@manita ja som mala min meisac cisto po IUI a nic take som nemala..v den IUI mi pozeral a vravel ze mam 2 cystya teraz na utz som nemala nic..vraj sa vstrebavaju kazdym cyklom u mna

daska32
26. máj 2013

@tlucka nezavisi od mnozstva, ale od kvality!ved staci 1 poriadny bojovnik, nie?drzim palce a hlavne posielam vela pozitivnej energie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre