Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tancik
19. jún 2013

@natali225 dufam,ze budeee......ked uz mas vsetko dnes, tak boli

melisska
19. jún 2013

@natali225 😵 l 😉

lubica1979
19. jún 2013

@melisska pekná správička takto na ráno, len pekne raste a drobček nech maminu pekne kopká 😉

melisska
19. jún 2013

@amali ďakujeme 😵 😀

melisska
19. jún 2013

@lubica1979 😎 😉 ďakujeme 😵

falin
19. jún 2013

dobre ranko

@ria191 - si zlata riuska, dakujem. Zacala som ho brat kazdy druhy den. Hovorim si ze lepsie ako nic 😝 , takto by som s nim vysla. A neviem kolko mi ho ten moj dr. predpise, aby zas nezgrlosil, tak neviem ci ti ho budem mat z coho vratit 😖

@ria191 - tak slizik 😀 😀 😀 😎 , potvurka jedna. Ved uvidis, zacnem tehu vlhu, vy naskocite a potom dame "bruskate" stretko 😉

@horalka79 - blahozelam maminka 🙂 , pekny termin narodenia si drobcek vybral 😎 . Prajem vsetko dobre

melisska
19. jún 2013

@falin aké lieky potebujes? Aj ja mám doma všeličo 🙂

falin
19. jún 2013

@melisska - meliska, krasa. Velmi sa tesim ze ste v poriadku a pekne napredujete 😵

@natali225 - myslim na teba dnes, posielam jedno srdiecko 😉

falin
19. jún 2013

@melisska - meli, dochadza mi prednison a moj dr. mi predpise lieky az po dobrych vysledkoch cyto 😝 , to budem vediet az koncom buduceho tyzdna. Ale ak mas zvysky liekov a potrebujes sa ich zbavit, napis mi do IP co mas, mozno sa niektore hodia a mozme sa dohodnut 😎

natali225
19. jún 2013

@falin ďakujem moja 😉

cora41
19. jún 2013

@melisska jeeeeej, uz som cakala na takuto skvelu spravu 🙂 velmi sa tesim a aj z kopancekov, si moja nadej, ze vsetko bude fajn🙂 a uz ste videli, co to bude? 🙂

melisska
19. jún 2013

@falin napíšem 🙂)) mala by som mať aj prednison

melisska
19. jún 2013

@cora41 moja ani sme nepozerali 🙂 nám je jedno či chlapcek alebo dievčatko🙂 pre nás je dôležité zdravie, ktoré máme 🙂 ale pôjdeme na utz do martina, tam iste budeme vidieť 😉
Aj vám držíme palceky 🙂))) posielame srdiečko 🙂

melisska
19. jún 2013

@natali225 aj tebe jedno srdiečko 🙂

natali225
19. jún 2013

@melisska dík moja, dnes ho budem veľmi potrebovať, mám 1. UTZ 😀

melisska
19. jún 2013

@natali225 o koľkej ideš a kde? Na utz

natali225
19. jún 2013

@melisska idem k svojmu gyndošovi, a robia ho medzi 15.00 - 17.00 hod., ale pôjdem tam už skôr, nech som medzi prvými v poradí 😀

melisska
19. jún 2013

@natali225 veru, choď skôr a hneď nám napíš 🙂

natali225
19. jún 2013

@melisska samozrejme 😉

cora41
19. jún 2013

@natali225 drz sa 🙂

lysa31
19. jún 2013

Ahojte, dali ste si niektorá preplatiť ivf soft poistovňou a kedy ste dostali odpoveď?

lysa31
19. jún 2013

@cora41 - jej teraz pozerám, že máme rovnaký termín - tiež úspech z RF?

nelly3
19. jún 2013

@lysa31
ja ano, mam doveru, 3 mesiace im to trvalo 😉

nelly3
19. jún 2013

@lysa31
pokial nemas na sk vycerpane 3 pokusy a mas vek do 39 myslim, tak by mali preplatit, jedine ze by si mala union, tak ze vraj nepreplaca.

lysa31
19. jún 2013

@nelly3 - ďakujem, podmienky spĺňam. Už som poslala žiadosť o refundáciu do dôvery len sa mi to zdala dlho už to tam majú 2mesiace.

lienka_1
19. jún 2013

@melisska Meli, to bude chlap ako hora 🙂 Parada, ze ste zdravi a bambinku sa tak dari v mamkinom brusku 🙂

lienka_1
19. jún 2013

Caute zeny! Ako sa mate? Ja mam dnes nepredvidany volny den. A mozem povedat, ze uz aj my mame hic....az 21stC 😀 😀 😀 ale zato 86% vlhkost vzduchu, tak je uz fakt "sparno" 😀 😀 😀

falin
19. jún 2013

@melisska - dakujem, uz som ti odpisala 😉

falin
19. jún 2013

@lienka_1 - lienka kde zijete? ak nechces sem, kludne do ip 😉. Len tak zo zvedavosti 😝

lienka_1
19. jún 2013

@falin V Londyne 🙂 Doteraz sme mali tak okolo 14-16st, takze dnes je citelne teplejsie a aj "lepkavo", Ale nevadi, hlavne, ze nie je kosa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre