Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
9. júl 2013

Dobre ranko tehulky a snazilky! 🙂

speranza1
9. júl 2013

@ria191 aale tak to je jedna z nevyhod domu..ake nemas dost penazi, tak skoro vsetky investujes do domu a potom uz nevyjde na tu dovcu... presne takto zili aj moji rodicia cely zivot..ale to je uz o inom... verim, ze vysi najdete cas aspon zajst k tomu Vahu... a do vody zasadne necikam.... 😀 😀 😀 😀 hnusi sa mi to... (preto sa skoro vobec nikde nepojdem kupat) 😀 😀 😀 😀

mimika1973
9. júl 2013

@melisska to prejde meli, to je bezne v zivote, keby sa clovek nehadal, tak ten manzelsky zivot by bol asi dost nudny potom,! 😝 😀
A ako sa hovori, po burke, zas vyjde slniecko! 🙂 😎
Setri sa, relax, a netrap sa, urob mu dobre buchty ci palacinky, hned bude spokojny! 😀 😀 😵

speranza1
9. júl 2013

@melisska to ho prejde..ved ho uz poznas nejaky ten piatok a vies co nanho zabera, aby sa upokojil.... navar mu jeho oblubene jedlo 🙂 a s tebou troska mavaju hormony, tak je to normalne (hoci ti verim, ze neprijemne, lebo sa to neda velmi ovladat)..no aspon u mna 😲

mimika1973
9. júl 2013

@ria191 rius, ty si riadna usilovna vcelicka potom! 😀

mimika1973
9. júl 2013

@cora41 ahojky ako sa citis? rastieme? 😵

mimika1973
9. júl 2013

ozaj babule, martinusa nam nepovedala, ako dopadla vtedy na tom utz po pozitivnom teste! Viete niekto nieco? 😉

melisska
9. júl 2013

@mimika1973
@speranza1 dobre, niečo uvaríme,počkám či príde na obed domov 😉

speranza1
9. júl 2013

@mimika1973 ..vidim, ze zmyslame podobne😀

speranza1
9. júl 2013

@melisska ..ked pride, tak chce mier..ak nie..to znamena, ze ta chce nechat vyventilovat a prist domov, ked bude "lepsi" vzduch 😉 🙂 ......ale ja by som mu napisala, ze ho cakam s chutnym obedom🙂 a tak pride urcite 🙂

mimika1973
9. júl 2013

@melisska veru, napis mu krasnu lakavu smsku, hned doleti s usmevom domov! 😉 😀 😵

mimika1973
9. júl 2013

a lenocka1 je nam kde? dufam, ze jej vsetko dobre dopadlo vcera! 😕

cora41
9. júl 2013

@mimika1973 no rastieme, dnes idem na ten specialny screening tak uvidime, naposledy to skoncilo katastrofou, tak tentoraz svieti na nebicku slniecko a vsetko bude dobre 🙂

tinkatinulka
9. júl 2013

@ria191 ty si ako ja..dneska sme osadzali dalšie obrubniky k chodníkom..uff

speranza1
9. júl 2013

@tinkatinulka ahooooj tinka... takze doma sa vo velkom pracuje...a ako cvicenie? ako pokracujes??? uz kolko kg mas dole? ja ani deko... cvicim uz kady den hodinu na stacionari+ upravena strava..ale ja som toho vela nemala co napravat, kedze nikdy som to neprehanala s mastnymi, vyprazanymi a inymi jedlami...samoska, ze obcas som si dala... ale teraz vylucne zdrave jedla a papam 5x denne ... 🙂 ... no a zatial skoro po mesiaci nist...

ria191
9. júl 2013

@speranza1 vieš čo nie je to až také zlé už by to bolo všetko hotové a mohli sme si užívať aj dovolenky, keby sme toľko € neinvestovali do IVF, ale taký je život a ja sa väčšinou na nič nesťažujem 😀 😀 😀 . Pre mňa je dosť veľký relax na terase mám tam taký gaučík tam sa po celodennej makačke vylebedím s pohárikom vínka a čumím do blba na prírodu. Ale keď toto dokončím tak sa budem venovať iba jednému a to nemusím hovoriť čomu 😀 😀 😀

tinkatinulka
9. júl 2013

@speranza1 ahoj no ja teraz uz tyzden flakam cvicenie pretože maltujeme stale na dvore a nejde aj to aj to..som unavena ako kon aj tak ale papam stale Dukanovu a mame dole -10,5kg ale zase idem zajtra nato a nabehnem na strojm dnes ešte veterina so psom a praca 🙂

ria191
9. júl 2013

@tinkatinulka no veru my dve teraz žijeme podobný život ja si vždy na teba spomeniem 😀 😀 😀 ale najhoršie na tom je, že mňa to aj baví, ale už mám aj dosť vybité baterky ale dobijééééééééééééééééééééééééém 😕 😕 😕 😕

tinkatinulka
9. júl 2013

@ria191 no pododa na terase je na nezaplatenieeee 😝 😝 😝 kooopu buriniek, zeleniny a kvietok.nadhera ale ja to vínko teraz ee pri diete.

ria191
9. júl 2013

@tinkatinulka ja som zvyknutá asi hodku večer behať, ale teraz tiež nemám šancu a ráno nedokážem vstať o hodku skôr až tak mi ešte nešibe 😀 😀 😀

mimika1973
9. júl 2013

@cora41 jasne, ze bude, musiiii !!! drzim palec! 😵 😉

tinkatinulka
9. júl 2013

@ria191 no ved aj mna to bavi dokoncovat polamy..nasetrime a zas daco podobime ale už to zas po tejto sezone bude insie 😀

ria191
9. júl 2013

@tinkatinulka no tak ty si iná húžva ja by som toho Dukana niekam poslala keby som nemohla vínko 😔 😔 😔

tinkatinulka
9. júl 2013

@ria191 vies ale najradsej by som uýž definitívne do záhradky osadila tobo bocjana, ale mam pocit že ho musím najskor chytit niekde pri Váhu 🙂

lubica1979
9. júl 2013

@cora41 silno držíme prsty 🙂

tinkatinulka
9. júl 2013

@ria191 No povolene je ale iba obmedzene tak ja vecer padam ako hručška a to som terach vysadila melatonin po nom som ako v kome 10 hodin.vrr..ale zase ho budem papat hadam pomoze vajuskam

ria191
9. júl 2013

@cora41 veľa šťastia na dnes a hlavne nech všetko dobre dopadne tfuj tfuj tfuj

speranza1
9. júl 2013

@ria191
@tinkatinulka tak pohodka na teraske je na nezaplatenie.... stoji to za vsetku vasu namahu🙂

tinkatinulka
9. júl 2013

@ria191 to som aj ja mala take plany že budem cvicit rano a a aj vecer haha, rano je sice fajn lebo neni upek ako večer ale dvojfazovo je pre maniakov a to nie som 😝

ria191
9. júl 2013

@tinkatinulka po tom všetkom si to veru zaslúžiš aj dvoch chyť aj pre mňa 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre