Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jalaura
1. dec 2015

@matusik6 no hej...sama som bola prekvapena z tolkeho mnozstva. Vcera boli uz len 4 dobre...nabuduce pojdem aj ja na nativ. Tak ci tak si myslim, ze aj pri takom velkom mnozstve - dobre su len 1..max 3. Ostatne urcite nie su az take kvalitne.... Ja som chcela ist uplne na soft..iba coltyl ale dal mi aj menopur...tak asi preto som tak reagovala.
a tebe nativ vysiel?

matusik6
1. dec 2015

@jalaura
Ved to ze tam je kvantita a nie kvalita
Ale ty mas určite menej rokov ako ja
Nemali sme vajicko☹
Ja mam 39

coralee_wiley
1. dec 2015

@jalaura ja som to mala podobne, vybrali ich 15, z toho 8 bolo ok, oplodnilo sa 5 a do piateho dna vydrzali 3 ... no masaker je to :( musime len verit, ze to co ostalo, je to co sa udrzi 🙂

jalaura
1. dec 2015

@matusik6 ja mam 32. No a praveze tohto sa bojim...na tomto sa mi minu vajicka a ked bude treba potom...nic nebude....
Momentlane som na Brno trosku nahnevana lebo mi to prislo, ze fakt chceli ist na kvantitu nie kvalitu. a ked som povedala ze chcem aby oplodnili len cca5 tak povedali ze uz ked vybrali tak oplodnia vsetko co sa bude dat..

@coralee_wiley no ved to...vyberu vela a aj tak polovica z nich nie je dobra... Aj ty si mala riadny vyyyber

lola911
1. dec 2015

@matusik6 Ahoj, uz si sa objednala k otevrelovi? my ideme teraz... bude to boj o jedno vajicko... joj ide na mna stres 😕 3 decembra letime na slovensko a 5 mame scan

gagirl
1. dec 2015

@zuzu1108 tak uz onedlho mate vasu lasku na svete..drzte sa..prajem vela zdravicka..🙂

gagirl
1. dec 2015

@lienkae ahoj..mam biopron premium..

lienkae
1. dec 2015

@gagirl ja som mala takisto problemy so svrbenim,palenim a vysetrenia negativne. Utrogestan len pridaval na probleme. Nakoniec som aplikovala multy gyn gel, mozu aj tehul a kupila super dophilus probiotika, ktore su vyslovene na kvasinkove infekcie a hľa, je po probleme. Probiotika uzivam kazdy den uz treti mesiac.

silvinkabb
1. dec 2015

K tym kvasinkam. Ja som brala take tabletky, myslim ze jednu za trityzdne a uz nikdy som to nedostala. A ak su naznaky vyriesi to kokosovy olej. To je maly zazrak

gagirl
1. dec 2015

@lienkae dakujem za radu..nevedela som ake si mam kupit probiotika..je ich velmi vela druhov..skusim kupit este tie co si spominala..

gagirl
1. dec 2015

@silvinkabb ako sa volali tie lieky?to boli probiotika?

diska
2. dec 2015

Dostal som pochvalu u neurologa,ze uz som len trosinku pozadu vo vyvoji a idem si pekne svojim tempom,tak sa chvalim aj Vam vsetkym,lebo komu inemu by som sa mal,ked nie Vam? 😀 Keby tu nevolo Vas baby a rad,povzbudzovania,informacii,motivacie tak tu ani niesom 😝 .

diska
2. dec 2015

@santeema ahoj,dik zas a znova za rady, 🙂 vcera som bola za mojou pediatrickou a ta tiez povedala ,ze mozu to zubky sposobovat ale pre istotu robime vyter a aj vzorku,ta sa nam zatial nepodarila lebo od kedy ju mame v plane sa prcek rozhodol,ze nekaka 😀 😀 😀

lienkae
2. dec 2015

@gagirl ahoj, naozaj neni zac. Viem,akw to je,neustale dookola.. Su trocha drahsie a treba ich skladovat v chladnicke,ale su naozaj super 🙂

cheeky82
2. dec 2015

@silvinkabb Ahoj. ako sa volaju tie tabletky? Su len na predpis? Ja mam v priebehu 5 mesiacov uz treti krat mykozu a ide ma z toho porazit. Moj lekar ale tvrdi, ze na mykozu zaberaju len lokalne tabletky. Lenze sa mi to stale vracia spat. Vsetko mi to zacalo po potrate , dovtedy nic a teraz stale dokola. Teraz som dobrala tabletky a zasa, resp stale citim svrbenie

lienka_1
2. dec 2015

@diska krasny chlapcek! 😉

diska
2. dec 2015

@lienka_1 dakujeme 🙂 ten uces mu robil ocko 😅

evadek
2. dec 2015

nadherny chlapcek...🙂...ja sa chcem uz toho vkladu doziiiit....dievcata ja sa budem tesit uz len z toho,ze idem na ket...😀😀

gagirl
2. dec 2015

@cheeky82 ahoj..presne to iste ako ty citim aj ja..dlhodobo..po tom ako mi spravili kyretaz asi 2 meisiace..a neviem sa toho zbavit..nemam nijake vytky len citim svrbenie palenie..raz viac inokedy menej..a vytery mam vzdy negativne..Teraz ako som zacala pichat dexamed som mala pocit ze je to lepsie..ale uz zasa citim ..ale teraz to mohli vyvolat kortikoidy..

gagirl
2. dec 2015

@lienkae urcite vyskusam..dam ti potom vediet..odvtedy ako ich beries uz necitis?..

lienkae
2. dec 2015

@gagirl zacala som davkou 2x1 tyzden a odvtedy len 1x denne a vobec nic mi nie je. Mne zabrali,klop klop. Kebyze toto viem,uz davno by som ich bola uzivala.

silvinkabb
2. dec 2015

@cheeky82 to co je za lekara? Ved zapaly su nebezpecne ked sa opakuju. Na predpis su a jedia sa
@gagirl

silvinkabb
2. dec 2015

@gagirl skus ten kokosak. Aj dovnutra 😉

silvinkabb
2. dec 2015

@lienkae hej len ja som ten problem vyriesila na dlhu dobu. A zase take strasne to nebolo zobrat tri tabletky a klop klop 3 roky nic. Ked nahodou trosku nieco tak to vyriesim hned prirodou

cheeky82
2. dec 2015

@silvinkabb mozes mi napisat nazov? rovno mu poviem nech mi ich predpise

silvinkabb
2. dec 2015

@cheeky82 ja si nazov nepamatam. Ale su len jedny tusim. Beries tri tabletky a jednu tusim raz za tri tyzdne

matusik6
2. dec 2015

@lola911
ano 26.1:mi dali termin ☹ ,v january chcem ist na nativ
nezabudni ze nam staci to jedno a prave 🙂
drzim palce a daj vediet
stastny let

lola911
2. dec 2015

@matusik6 dakujem 🙂 mam s toho stres lebo v oktobri mi robili amh a bolo 0.1 ☹ a mala som tri folikulky ale iba jedno vajicko... dve foliky boli prazdne ☹ mam teraz trocha iny protokol o jednu tabletku clostilu denne viac a stimulujem s puregonom 100IU... picham si rano o 9am... otevrel povedal ze je lepsie rano lebo vsetky odbery robia rano.... minule som pichala poobede s menopurom... ved uvidim v sobotu ci nejake foliky budu... len aby neboli prazdne... stresuje ma aj to ze v maji budem mat 41... musim to do vtedy stihnut 😕

leaa70
2. dec 2015

@lola911 ahoj no drzim palce ja mam 39 rokov a stimulovala som s clostylom, pan doktor Koudelka povedal, ze mne to bude stacit lebo vajicka mi dozrievaju ...ale schopne k oplodneniu bolo iba jedno aj sa oplodnilo, ale neujalo sa :( tak teraz skusim stastie za 2 mesiace ... 🙂

leaa70
2. dec 2015

@matusik6
A aku liecbu alebo alternativu ti poradili ja mam tiez 39 rokov a malo som sice jedno oplodnene vaajicko, ale neujalo sa 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre