Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bambulka2015
11. nov 2014

@crazybabenka tak to uz mozes pomaly ratat, ze na ten 12.,13,14.dc by mohla byt opu. Tak uz mozte zacat postit. Ty nie, ale muzik 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
11. nov 2014

@dorotka66 ahoj aj ja som tlakarta, ale až od prvého nezdareného tehu v nemocke mi zistili..predtým vždy OKI, odvtedy som na Dopegyte len sa upravuje davka..ak ti ide hore chod na interne nech ta kuknuu pripadne zvydia davky..mne sa z toho vyklulo aj 170/110 a to už nebola sranda

tinkatinulka
11. nov 2014

@silvik1 krasne babulky skoro ako nase..tak nech sa ta držia a este min 8 mesiacov nech nekomplikuju situaciu 🙂

silvik1
11. nov 2014

@tinkatinulka ja dúfam tiež. na krv idem 24.11. (mala som 22.11. ale to je sobota a vtedy to nerobia), bude to druhé výročie úmrtia môjho ocina, tak dúfam, že nám pošle z hora malého špunta.

skaredekacatko
11. nov 2014

Tak baby bola som sa objednat na endokrinologiu sestra si ma zavolala dnu a ze preco chcem ist knim ked mam nepriechodne vajcovodi
Vysvetlujem jej ze chodim do brnaa ze este ani raz sa to neuchitilo a ze kto to odporucil. Som si vymyslela ze doki v brne nemozem povedat ze baby z netu a ujo google. A ona ze to je tak ked doktory nevedia kam tak to zvalia na stitku ale inac bola mila maju do konca roka plne ale ze rano mam prist na odber
A doktor v brne no ze imuno je zbytocne vsak som brala medrol ale ze vysledky mam poslat ked budu a uz ze mi nema co ine odporucit. 😢 Dakujem zibi ze nad tu informovala bo by som fakt nevedela kam ist. 😝

ludinka
11. nov 2014

@crazybabenka ahoj a ako to vcera vyzerala na tom sone?? dufam ze tento krat uz foliky pekne rastu, drzim ti palce 😉
a ak ti mozem poradit tak radsej zavolaj zajtra na tu nonstop linku, lebo ja so pri prvom IVF bola tiez takto vecer u docenta na sono a volala som az na druhy den marcelovi a ten ma riadne sfukol.......ze pregnyl som mala pichat uz v ten vecer, ja som mu povedala ze som bola u docenta a on mi povedal ze este jeden den by pockal, no tak povedal ze teda dobre ale ze mi neruci zato ze tam tie foliky budu...
a jasne ze docent mal pravdu a vsetko dopadlo dobre, ale teda mala som z toho poriadne stresy 😖
a pri druhom ivf mi tiez kazali pichat ten pregnyl o den skor ako doc.

dorotka66
11. nov 2014

@tinkatinulka díky 🙂 ja viem, čo tlak dokáže aj mimo tehu, preskákala som si s ním dosť. už večer som si zvýšila dávku na 2 tablety, a tlak sa ukľudnil. dnes sa cítim blbo, ospalo a bolí ma aj hlava. už sa teším na domáce meranie tlaku. 😒

dorotka66
11. nov 2014

@skaredekacatko ahoj káčatko, neviem či ti to niekto tu spomenul, ale môžeš sa pokúsiť spojiť aj s Ľubochňou, oni sú v liečbe endo TOP. Len viem, že už nechcú brať pacientky, pokiaľ nejde o vážne stavy. Ideálne, ak by si si tam našla niekoho známeho a ten by ti pomohol....

skaredekacatko
11. nov 2014

@dorotka66 ja praveze chcem vediet iba ci nemam problem zo stitkou ja nemam ani priznaky ani nic. Len sa embrio nevie uchytit a ostat v maternici.

mimika1973
11. nov 2014

@bergalm krasny, a opat si tehulienka!!! 🙂 😵 😵

mimika1973
11. nov 2014

babenky, napiste sem novu tabulku novotehuliek, a tehuliek, lebo sa tu uz stracam v prehlade! 😝 😉
Velmi som rada, ze tehu vlacik sa rozsiril o dalsie bruska!!! len tak pekne dalej!!!! 😉 😵 😵

crazybabenka
11. nov 2014

@ludinka no ja som Marcelovi včera povedala, že pôjdem na sono až 16,45....tak mi povedala, že ok....tak sa spojíme hneď ráno.....ale samozrejme výsledky zavolám hneď ešte od doc. ako včera.....možno budem mať ešte šťastie a bude Marčelino ešte v práci 😀 😀 😀

diska
11. nov 2014

ahojte dievcata,tak dnesna kontrola v RF dopadla dobre,srdiecko tuka a mame 6mm,sme v 7tt,ziaden hematom tam nieje,zatial je vesetko ok 🙂

haimi
11. nov 2014

@diska perfektne 😉 nech to pokracuje takto dalej

diska
11. nov 2014

@haimi dakujem,,,jaj toto je taky stres baby clovek nevie ci sa ma bat alebo tesit. 🙂

diska
11. nov 2014

@bergalm inac baby aj mne namerali vysoky tlak ,ze 122/106 ale nikam ma neposlali,to by som radsej mala niekam ist? 😕

dorotka66
11. nov 2014

@diska určite zájdi k svojmu dr. Pošle ťa na interné a nastavia ti liečbu.

dorotka66
11. nov 2014

.

lemoni86
11. nov 2014

@diska jeeej moja gratulujem .. to je fakt super 🙂 .. ja tu teraz trosku depresacim, na kontrolu idem az 21.11 , to je za 10 dni, asi sa zblaznim dovtedy... priznaky sa mi nijak neupdatli, prsia pobolievaju, brusko tiez sem tam, no unavena som tak normalne.. vcera to bolo horsie... radsej by som uz citila nejake pachy a mala chute, nech som v klude ☹

gerdusha
11. nov 2014

@diska

Mate take hnedave auto? ;)

diska
11. nov 2014

@lemoni86 ahoj ,dakujem 😉 no aj ja mam take stres naladicky asi je to normalne ze to tak prezivame alebo aj nie? 😀 😀 😀 Ja mam dalsi utzv este v RF o 2tyzdne,uz je tam zas moja doktorka ,tak sme sa tak dohodli ja by som do RF najradsej chodila cele tehu 🙂

diska
11. nov 2014

@gerdusha ahoj,,nie nemame 🙂

gagirl
11. nov 2014

Ahojte kocky..par dni som tu nepisala nic..naposledy ze mam bolesti brucha ako na ms a pocit ze to nevyslo..ale mozno som sa predsa mylila.🙂dnes som si skusila spravit test..ale nemala som doma iny len ten Rf..a neverila som .bola tam slaba ciarkaaaaa..,🙂zajtra rano skusim znova..bojim sa este tesit a nemozem tomu uverit..🙂

monca2013
11. nov 2014

ahojte baby,potrebujem niake informacie mam zasebou 2ivf 2KET všetky neuspešne ja som zdrava akurat manžel ma pomale spermie,objednana som na genetike neviete čo sa može zistit z genetiky? dakujem 🙂

benny11
11. nov 2014

@gagirl držím paluchy, určite tam budú 😉

diska
11. nov 2014

@gagirl tak to je super spravaaaa,tesime sa 🙂 od KET je to ktory den? ja som veru nemala odvahu testovat a testovala som az na 12 den ako mi kazali.

skaredekacatko
11. nov 2014

@gagirl to je super

gagirl
11. nov 2014

@diska Dakujem..dnes je to 8 den po Ket..aj ja som sa bala ..ani som povodne nechcela testovat az ked nepride ms ..ale ako som rano vstala a zasa bolesti brucha tak som si spravila..zmierena s tym ze tam nic nebude..a neverila som ked sa tam objavila,,moja prva slabucka ciarka za 3 roky..🙂

gagirl
11. nov 2014

@benny11
@skaredekacatko dakujem.🙂

lemoni86
11. nov 2014

@gagirl super tak nech silnie 🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre