Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

roberta31
24. nov 2014

@janikajanka v Martina ma sukromnu ambulanciu.Tomgyn.Ja mam ineho gynekologa,ale tiez idem zajtra svoj stav konzultovat este s nim

janikajanka
24. nov 2014

@roberta31 dakujem, ja tam vidim cennik len gyn ukonov nie asistovanu reprodukciu. A je to dobry odbornik? Kolko sa caka na termin? Dakujem

ivetahe
24. nov 2014

@speranza1

Ahoj,ty si stimulovala Clostylom?Mna to tiez caka,vek 39? Napis nieco o tom ako sa ti zadarilo.

ivetahe
24. nov 2014

@gagirl

Neviem,to po HSK,mi navrhol Marcel,ze najprv 2 5 den clostyl,potom 8 den sono a volat,dalej neviem.

crazybabenka
24. nov 2014

@janikajanka pracuje v MT 😀 😀 😀 www.tomgyn.sk ....tam nájdeš všetko 😉

crazybabenka
24. nov 2014

@janikajanka ja vďaka nemu mám dcérku.....a otehu som prirodzene v príprave na IUI ešte keď pracoval pre ISCARE MT ......je to obrovský odborník.....s obrovským srdcom a empatiou......nesmiernou trpezlivosťou....vysvetľovať a odpovedať na akékoľvek ....aj nezmyselné otázky......na termín sa nečaká dlho....ak má voľný termín....čo si aj môžeš overiť na jeho stránke....tak k nemu môžeš ísť aj v priebehu týždňa.....čo je pre mňa napr. výhoda....že v určité dni pracuje aj vo vojenskej v Ružomberku ....kde aj operuje a rodí 😉

roberta31
24. nov 2014

@janikajanka objednala ma za tyzden.Co to baby pisu tak vraj ano.Robil v Heliose a v Iscare primara,ci co to 🙂.Ze ma aj ludsky pristup.Zajtra uvidim,dam ti vediet ako sa mu bude pizdavat.Umele nerobi,posiela pacientov do Brna,zacal s nimi spolupracovat

mucilli
24. nov 2014

Ahojte. Vie mi niekto poradiť či môžem začať stimulku a následne ET hneď na ďalší mesiac po neúspešnom ET? Absolvovala som ET prvý krát, no mám na krku 40-ku. Ďakujem za odpovede.

evadek
24. nov 2014

neviete co je zo Stelcom???..uz 5 dni mi neodpisal..mam pocit, ze asi nie som idealny klient...kedze ivf sa stale nekona.....a len ho otravujem...
potrebujem recept na lieky:(

ivetahe
24. nov 2014

@mucilli

Ahoj,neviem ako je to v Brne dievcata ti napisu,co su uz v Brne ako doma...,mne v Martine povedali ,ze by mala byt pauza aspon 3 mesiace,kvoli hormonom.

crazybabenka
24. nov 2014

@evadek skús mu napísať ešte raz...možno prehliadol 😒 mne vždy odpísal zatiaľ

freyahope
24. nov 2014

@mucilli ja som mala dve minimálne stimulky v Brne, tú druhú som absolvovala hneď po neúspešnom ET bez pauzy

szivacs
24. nov 2014

@ester1710 Ahoj, ja to mam este cerstve v pamati, nakolko som bola na OPU bez narkozy vcera rano 😀 Bol to moj prvy pokus nativ a je naozaj pravda, ze strach z nepoznaneho je ovela vacsi ako bolest pocas zakroku. Ako uz baby pisali, su to take neprijemne tlaky a kratke bodnutie, takze sa to da uplne v pohode zvladnut a aj mna drzala sestricka za ruku 😉 Urcite pojdem aj nabuduce bez narkozy. K tomu poctu vajicok len tolko, ze pred 2 rokmi som mala AMH 0,3 odvtedy mi test nerobili. Prve IVF som mala na SK klasicke s hormonalnou stimulkou a mala som len 2 vajicka, z toho 1 zrele a tym padom 1 embryo, z ktoreho mame dnes uz 13 mesacnu dcerku. 🙂 Takze kvalita a nie kvantita! 😅 Okrem toho som mala aj endometriozu, takze vela nadeje mi nedavali a podarilo sa hned na prvykrat! Myslim si, ze je to urcite aj o stasti a pri nizkom AMH ten pocet uz velmi vysoky nebude, ale pri native by ta kvalita mala byt lepsia a aj zataz pre telo minimalna. Moje vcerajsie OPU nebolo uspesne, prazdny folikul, ale s tym som celkom aj pocitala. Ten nativ je urcite aj o trpezlivosti a cas+benzin 🙂 Ja este planujem skusit 2 cykly v native kvoli kojeniu a potom sa uvidi. Drzim palce a prajem vela stastia, a spravne nacasovanie 😀 Inac s pristupom v RF som bola zatial maximalne spokojna.

szivacs
24. nov 2014

@katka1710 Ahoj, moc som nestihala sledovat diskusiu. Ako si nakoniec dopadla??

silvik1
24. nov 2014

@evadek ahoj. mne dneska už odpísal, takže určite žije. skús mu poslať znovu - možno v tom má len trošku bordel 😀

evadek
24. nov 2014

@crazybabenka napisala som mu znovu:( uz dva tyzdne neberiem medrol..to ako keby som znovu od zaciatku zacinala...ach

evadek
24. nov 2014

@silvik1 poslane🙂

silvik1
24. nov 2014

@evadek tak držím palce nech odpíše 🙂 mne v piatok odpísal až 21:15 hod. - to je súkromný život 😝

mucilli
24. nov 2014

@ivetahe

evadek
24. nov 2014

@silvik1 dakujem🙂

mucilli
24. nov 2014

@freyahope no ja som na mala normalnu stimulku a nezadarilo sa 😖 . Tene to tentoraz vyšlo? Aká je to minimálna stimulka?

mucilli
24. nov 2014

@ivetahe a snažíš sa už dlho? Koľko ET máš za sebou?

doloresita
24. nov 2014

Ahojte baby. Dnes mám 10. deň od KET dvoch blastocýst v Brne. 8. deň som mala ešte negatívny test, tak som si myslela, že už nebude pozitívny, keďže som mala a mávam občas silné bolesti raz na pravej, potom zasa na ľavej strane podbruška (hlavne v noci), a toto bol už môj 4. transfer. Dnes som si robila test a bol pozitívny, čo som bola zaskočená. Len sa bojím, či nemôže byť mimomaternicové, keď mávam občas také silné bolesti. A chcem sa spýtať, či je možné mimomaternicové tehotenstvo, keď mi pri operácii pred pár rokmi museli odstrániť oba vajcovody. Ďakujem 🙂

janikajanka
24. nov 2014

@mucilli aku stimulku si mala prosim ta?

freyahope
24. nov 2014

@mucilli tak pri normálnej určite s trojmesačnou pauzou. Ja som si pri minimálnej pichala len 75j. Merionalu od 3. do 8. DC. A ja som mala 4 ET, všetky tento rok. 2x v prirodzenom cykle bez hormónov a 2x s tým Merionalom. Zatiaľ nám to nevyšlo, budúci rok ideme na KET.

santeema
24. nov 2014

@ester1710 ja som mala, ale nepotesim ta, ani jedno vajko a potom ivf 3 vajka a z jedneho je maly🙂

mucilli
24. nov 2014

@janikajanka s menopurom 325j od 2.-9. dňa. Na 11.deň som mala OPU.

gagirl
24. nov 2014

Ahojte dievcata.potrebujem ssa poradit...je to normalne ked citim bolesti podbruska niekedy az take ako pred menzesom..som v 6 tyzdni..dnes to citim trocha viac..

mucilli
24. nov 2014

@freyahope no vidím že som sa dala na beh na dlhé trate. Dúfam, že všetky raz dobehneme do cieľa. 😉

gagirl
24. nov 2014

@doloresita ahoj..ked nemas vajcovody mimomaternicove to podla mna byt nemoze..takze blahozelam ..🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre