Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
11. dec 2014

@speranza1 Fíha dobre som pochopila sa zadarilo???

silvia545
11. dec 2014

@vlasatica ahoj,cez sviatky majú voľno,začínajú až 5.1. 😉

zuza696
11. dec 2014

@bergalm aha,tak mna po týždni,,tak neviem no

gagirl
11. dec 2014

@bergalm som rada ze je vsetko v poriadku.🙂tak dufam dnes sa trocha lepsie vyspis..tak ktoviepreco niekto citi velku nevolnost aj zvracia..a niekto vobec..ja nehovorim ze nemam vobec nevolnosti ale zatial sa to da zvladnut..dufam ze horsie to uz nebude..🙂inak ja som sa mala objednat na skrining sono v 12 tyzdni..moja gynekologicka to chcela.dala mi kontakt na dr.Cunderlika v Ba...tak som sa uz aj objednala na 9.januara..aj ked cena ma trocha prekvapila..90 eur..no pekne.🙂

gagirl
11. dec 2014

@zuza696 ahoj..ja som bola na prvom sone asi 17 den od ket..a odvtedy chodim tiez kazdy tyzden na kontroly..a robi mi dr.aj sono..naposledy sa ma pytala ci chcem prist za tyzden alebo za dav..a jasne ze som povedala ze ked mozem radsej za tyzden..ale potom asi budem chodit kazde dva..tiez to nie je asi moc dobre stale robit sono..aj ked dr.mi povedala ze keby som bola v nemocnici tam by mi robili este castejsie..

diska
12. dec 2014

@gagirl ahoj ,mne to sono v 12 tt,ten kombinovany test aj utzv odporucil v RF na inej klinike v Brne,a krv plus utzv tam stoji 50e,ideme teda nakoniec tam,baby mi tu radili aj Mudr.Grochala v Martine ale do Brna to mame blizsie.

dorotka66
12. dec 2014

@gagirl ahoj gag, prečo musíš chodiť každý týždeň na sono? ja som bola po zistení tehotenstva len 2x a dr. chce ma ešte vidieť 23.12. ale potom už klasika. a na ten skrining ideš kam? pozerala som, že ho robia aj v ke, 😉

candour
12. dec 2014

@gagirl Ved nechaj to babo v klude trošku🙂

haimi
12. dec 2014

@dorotka66 aj mne by niekto mohol prist poumyvat. Ja tych 18 okien veru nedam. Nuz, budu spinave 🙂

bergalm
12. dec 2014

@gagirl ahoj no lepsie,ale zase mam to spinenie ☹ ☹ ☹

dorotka66
12. dec 2014

@haimi aj by som ti ho poslala, ale to by asi neprežil. inak svokre som ešte niekedy v októbri umyla ja. našťastie, lebo tie by fakt nemal kto umyť 😀 ako sa cítiš? všetko ok?

bergalm
12. dec 2014

Kocky,myslite,ze je to ok ked zase spinim ?je to taky hnedy vytok bozeee 😒 😒 😒 zmiesany s Utrosom ja neviem vcera som bola v meste u lekara a nejako dlho som sa prechadzala asi som to prehnala......trosku ma pobolieva aj lava strana podbruska ach jaaj a dokimu idem az 22.12.Len mm ma ukludnuje ze pokial to nieje krv a moc je to v pohode...

candour
12. dec 2014

MATE NIEKTO SKUSENOST S PREVOZOM EMBRYI DO BRNA Z SK A NASLEDOM ABSOLVOVANI IFV/KET TAM? DIK

ingrid0105
12. dec 2014

@haimi to byvas v akej haciende moja 😀 😀 😀 kasli na okna Vianoce budu aj ked budu spinave 🙂

crazybabenka
12. dec 2014

babule dokedy sa berie estrimax?.....už som dnes volala do RF toľko...že keď ešte raz zavolám....tak si zablokujú moje číslo 😀 😀 😀

ingrid0105
12. dec 2014

@candour ja som si dala prevazat embryjka

candour
12. dec 2014

@ingrid0105 super dakujem za odpoved, a vies mi strucne povedat ze aky je postup? a uz si aj mala z nich tam KET? nemam tusenie kde zacat co urobit:(

ingrid0105
12. dec 2014

@candour najprv sa ta chcem spytat kam chodis? Ja som chodila do GF a tam mrazili kadeco, dala som si previezt podla nich 2 blastocysty a bola to morula a vcasna blastocysta. Tak ak to bolo tam je zbytocny prevoz lebo ich kvalitu uz nezmenis. Ale ak chodis do centra kde mrazia naozaj len kvalitne tak je to na zvazenie.

candour
12. dec 2014

@ingrid0105 chodim do Repromedica, ich embryologicke verim, myslim ze by nemrazila nepouzitelne,aj ked clovek samozrejme nikdy nevie..mame ich tam 18 tak snad aspon jedno bude ok

diska
12. dec 2014

@candour ahoj a kedy ti ich mrazili? po PK?

diska
12. dec 2014

@candour pytam sa preto,ze ak je to ta embryologica co bola aj na Antolskej ,tak by som jej neverila ani pol slova.

diska
12. dec 2014

@crazybabenka do tt sa berie urcite a potom ti povedia ako dalej 😉

candour
12. dec 2014

@diska mas s nou skusenosti? ake? ano po PK ich mrazili boli aj v embryoskope

diska
12. dec 2014

@candour cize ti ich vsetky mrazili az na 6 den?Ak chces tak preco od nich odchadzas? Myslim,ze to nieje rozumne,lebo ak uz embryjka su tak verim,ze vklad vedia spravit aj oni,najdoelzitejsia je podla mna aj tak embryologia a to uz nezmenis,embryjka uz su ake su,je to len zbytocne komlikovanie a financie,to je len moj nazor.

candour
12. dec 2014

@diska ano 6 den ich mrazili, resp. 5? v den vkladu tusim. Super, dik za nazor, necham si poradit , mozno mjas pravdu, skusim nejake KETy teda mozno este u nich a sa uvidi..dik

ingrid0105
12. dec 2014

@candour no tak nikam nic neprevazaj ked su po PK, z tolkych moznosti je velka sanca ze sa zadari, drzim palceky

candour
12. dec 2014

@ingrid0105 dakujem

ingrid0105
12. dec 2014

@candour a si s nimi spokojna? tvoje 1 IVF?

candour
12. dec 2014

moje druhe neuspesne ivf, prve som mala v lete..neviem ci som spoko, v principe ano, ale baby ma tu od nich odhovaraju, ale ked som bola aj v brne na konzultacii a nevidela som ziaden rozdiel. tak neviem..na sk by som ale do ineho car nesla, ak tak jedine do brna alebo to skusim v ramci KETOV este par krat tu...ine mi neostava..

zuzu1108
12. dec 2014

@gagirl Cunderlik je moj gynekolog 🙂 . On je dobry a je to jeden z najlepsich gynekologov na morfo utz 🙂 .
Ale 90€ je dost teda.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre