Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
29. apr 2015

Baby mne pipelle robil otevrel priamo u neho na koze to bolo minulu jesen a nic som neplatila. Aj teraz mi to navrhuje uz sa za to plati? Aj za konzultaciu?

crazybabenka
29. apr 2015

@diska ja neviem....celé to bolo nejaké divné....vtedy mali ten chaos...akurát po odchode Marcela....volala som na recepciu....tam mi povedali ...že ma prepoja na gyndu....asi 10x ma prepínali.....kým ma "niekto" objednal....pýtali sa ma ku komu patrím....nadiktovala som im Pastorčákovú.....a ona mi povedala...že teda dobre....4.5. na 10,45 doktorka Pastorčáková.....prvé poschodie gynekológia.....no naozaj...hlava v smútku....ešte som aj chorá.....asi to naozaj nechám tak a zavolám, že nejdem

crazybabenka
29. apr 2015

@skaredekacatko ja neviem...či sa platí....keď som sa o tom rozprávala s Marcelom...tak mi povedal....že mu mám dať vedieť.....a že mi pipelle spraví na 20DC.....a keď som sa spýtala....koľko sa za to platí.....povedal mi nič.....a teraz je to zrazu nejak komplikované .....ako nejde mi o tých 500 či ako ja som našla 400kč.....to je už pri toľkých prachoch malina

skaredekacatko
29. apr 2015

@crazybabenka pocuvaj oni niekedy robia aj na gynde. Ja som uz parkrat bola z otevrelom tam dole vtedy tam mal sluzbu tusim utorky tak mozno preto.ta tam posielaju.oni sa na gynde striedaju. Tiez som bola z toho v chaose bo som behala z hora dole az hore mi vysvetlili ze dnes robi dole s priamo na neho sa mam pytat. 😀

mitka85
29. apr 2015

Ahojte baby.ja som teraz chcela ist na pipelle tak som to riesila s otevrelom.povedal mi ze sa plati 500ceskych.len aby ste vedeli ktore teraz chcete ist

crazybabenka
29. apr 2015

@skaredekacatko uvidím....čo mi odpíše Pastorčáková....a podľa toho sa rozhodnem 😒

lienka_1
29. apr 2015

@silvia545
@elienocka
@nelly3
@ria191
@sarasota a ostatne zienky
Dievcata, dakujem, ze na mna myslite. Rano som nemala odvahu 😝 som hrozny zbabelec. Testnem vecer, ked pridem z prace. Som si na dnes poprekladala klientov z piatka, ked sme boli na vklad a nedoslo mi, ze dnes je oficialny testovaci den. Biely test by som dnes asi nezvladla. Ale stale verim, ze tam dnes uz konecne nebude iba ta jedna hnusna ciarka! Uf! To su nervy! 😀

diska
29. apr 2015

@lienka_1 boli ma z teba brucho 😀 uz konecne testni aby sme sa mohli tesit,velmi silno ti drzim pacle.

lienka_1
29. apr 2015

@diska Som hrozna, ja viem. 😀 Ale dnes by som to tu nevydrzala keby...... Nastastie mi teraz vypadol jeden hodinovy klient, tak mozem kuknut na kona. 😉

diska
29. apr 2015

@lienka_1 ziadne keby nebude ,potom napecies pre nase deti laskonky ked podrastu 😀

lienka_1
29. apr 2015

@diska Aj laskonky, aj medovnicky, aj mafinky - lepkove, bezlepkove ake len bude treba 😉

crazybabenka
29. apr 2015

@diska tak a teraz som total debil
Dobrý den paní Lichardusová,

přijďtě do 2. patra a uvidíme se spolu.

S pozdrvaem

dr. Pastorčáková

idem s estrofemom....čo som mala teraz "pauzu" od januára.....tak tá predchádzajúca "stimulka" ma tak zblbla.....že som mala sliznicu max 6mm a keby sa nasadil ešte utroš....tak ju zníži a vklad by nemohol byť.....v minulom cykle som skúšala estrofem a utrogestan....kombináciu ktorých som vinila za neúspech a predčasnú mrchu.....a mrcha prišla ako hodinky....a aj bola ukážková

ria191
29. apr 2015

@diska teba brucho ale čo ja horšie ja "cikám" aj z tej dierky z ktorej sa neciká "kurňa" 😕 😕 😕 😝 😝 😝 vidíš lienočka
@lienka_1 čo si s nami porobila 😀 😀 😀

mimika1973
29. apr 2015

@lienka_1 😉 🙂 tfuj tfuj!!!!! vecerny test ale potom aj ranny na uistenie! 🙂 Zelam pekny den, ale este krajsi vecer s 2 peknymi ciarkami!!!!! Musis to teraz dat, lebo potom to uz nijak nechapemm.! 😕

mimika1973
29. apr 2015

@ria191 ahojco, ty sa tu uz neokunaj, a sup na ten KET! Kolko mas vlastne mrazakov co uz netrpezlivo ta cakaju v tej zime?! 😀 😝
Otvara sa novy tehu vlak, tlucka, urcite aj lienka, tak hop hop nan! 😉

lienka_1
29. apr 2015

@mimika1973 Jasne, ze na uisrenie bude vela dalsich. Ved ak bude pozitivny, nedam si ujst moznost, aby som videla ako nabieha 😀 😀 Ale na druhej strane mam velky respekt. Nic nie je jasne, nic nie je iste.

lienka_1
29. apr 2015

@ria191 Som hrozna ja viem 😀 Ale uz som sa s tym naucila zit 😀 😀 😀

diska
29. apr 2015

@crazybabenka tak chod normalne na druhe tam kde vzdy na recpciu a hned povedz,ze ides na pipelle k Pastorcakovej ,ono asi sa nieco len poplietlo na recepcii 🙂

tinka9075
29. apr 2015

@lienka_1 držím palce nech sú na teste pekné // veľmi ti to prajem 🙂 🙂 🙂 🙂

ria191
29. apr 2015

@lienka_1 tak potom sme ako dve hrozná jedna hrozná, druhá hrozná 😀 😀 😀 ja sa ti ani nečudujem ani ja by som netestovala 😝 😝 😝 😕 😕 😕 ja sa bojím aj za teba 😕 😕 😕 😔 😔 😔 uffffff

ria191
29. apr 2015

@mimika1973 dvoch ale mňa zase asi "ejbne" ja sa na ten ket tak ľahko nedostanem zase baktérie zase antibiotiká ja nešťastný zemepán ja asi dneska niečo rozkopem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

diska
29. apr 2015

@ria191 ja mam bakterie cele tehu a nic mi aj tak nane nezabralo a objavuju sa nove 😝 takze je otazka,ze aj ak ich vyliecsi ci sa aj hned nevratia a este fajnovejsie,ja by som asi koli tomu Ket neodkladala. 😝

buba08
29. apr 2015

@ria191 zase streptococ? Na toho ti okrem penicilinu aj tak nič nezaberie, ja ho mam tiez a žiadne atb nezabrali, ale ze absolútne žiadne ☹((, na PNC mam alergiu ☹

ria191
29. apr 2015

@diska no veď to písala som Macháčovi nech mi povie svoj názor lebo toto je už tretí krát a stále ten istý kolotoč a zakaždým iná baktéria 😝 😝 😝 😠 😠 😠 ak by sa mali u mňa vystriedať všetky, tak na KET pôjdem ako stará babka 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😕 😕 😕

ria191
29. apr 2015

@buba08 nie ten našťastie nie ani gardnerella no ja našťastie nemám na PNC alergiu ale je tam niečo ako Mobiluncus mulieris 😠 😠 😠

buba08
29. apr 2015

@ria191 a co ti na to napisal Machac?

ria191
29. apr 2015

@buba08 až taký rýchly nie je počítam, že si na odpoveď ešte počkám odpisuje v neskorých večerných hodinách 😒 😒 😒

buba08
29. apr 2015

@ria191 tebe tento kolotoc s bakteriami zacal po nejakom zakroku, vsak? po hysteroskopii ci pipelle?

diska
29. apr 2015

@ria191 mne to uz ani neliecia a vies co,cim viac to liecis tak horsie,lebo sa tam narusi prostredie a lahko sa tvoria nove,pokial ty nic nepocitujes ako svrbenie a palenie asi to neako ani netreba riesit,lebo to je fakt kolotoc .Streptokoka v tehu ani neliecia az potom tesne pri porode daju atb do zily ,vraj je ho zbytocne liecit lebo sa aj tak vrati.Ja uz som rezignovala na tie bakterie,su tam tak nech su. 😝

ria191
29. apr 2015

@buba08 po hysterke teda sánka dole ty máš pamäť 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre