Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

radina
4. feb 2013

@amali Super ! a mas uz doma stimulku atd.? .... nechcem to zakriknut teda, lebo ja som na to mala ist vo februari a vidis, ako som dopadla ... miesto toho som mala ist na laparku, kde mi mali vziat vajcovod , ale dnes som bola na prehliadke a lekarka aj primar v nemocnici vyjavene kukali na sono , ze ved oni tam nic nevidia. 😀

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 teraz ma napadol vtip, trošku neslušný ale dám: Aká je definícia sexu? 3 sekundy orgazmu a ostatné je prejeb.....čas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 ked sme šli prvýkrát na spermoš tak mi zahlásil že ideš so mnou?a ja tak zo srandy že jasné len muž to myslel vážne tak už sa vycúvat nedalo tak potom som chodila stále a v pohode 🙂 🙂 ved chlapi sú taký no môj to bral tak normálne 🙂 🙂

amali
4. feb 2013

@radina ano už mám, ja mám nepriechodné vajíčkovody tak uvidíme čo bude....dúfam že sa budeme spolu tešiť 😉

radina
4. feb 2013

@amali Ja mam ist este raz pocas tohto cyklu si to dat mrknut, ci tam predsa len nieco nenarastie v 2.polovici cyklu. Takze preto sa este neradujem az tak. Kedy by si mala zacat stimulkovat? Ja to vidim na koniec februara.

zuzu1122
4. feb 2013

@amali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto zajtra poviem v robote.... jaky neslusny???? sak to je prirodzena vec 😀 😀 😀

amali
4. feb 2013

@radina a ja začiatkom marca okolo 3-4 teho

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 a to viem viav takých..... 😲 😀

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 aj ja som s tym mojim bola, ale len prvykrat... potom som uz nebola... viem, ze bol z toho nervozny, lebo ked sme chodili do heliosu, tak oni mali tu "onu" miestnost a vedla hned mali chodbu... takze vsetko z chodby bolo pocut a bola tam rusna premavka 😒 to teda fakt mali vymyslene... klobuk dole... 😒

zuzu1122
4. feb 2013

@amali posli do IP, zajtra budem hviezdit v robote 😀 😀 😀

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 idem najprv cikať so psom lebo ma zje a potom.... 😉

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 aj my sme boli v helíku no tam to bolo o ničom všetko bolo počut 😒 😒 ale ked sme boli v iscare v mt tam to bolo fain nebolo počut vôbec nič 🙂 🙂

tinkatinulka
4. feb 2013

@radina suuuper, dalšia marcovka 🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@amali ok, inak mala by som ist aj ja kurnik 😀

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 no v heliose to bolo otras... a ked sme po tolkych navstevach chceli prejst do iscaru, tak ma moja sestricka od dkiho nahovorila na brno... a ja ze reku, ked uz sme tolko podstupili, tak nech nezerem, skusme to.. a aha ho 😀 uz tam chodime porat...

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 ja som chodila do iscare ked tam robil ešte doc.tomáš a teraz k nemu chodím na 4D soná 🙂 🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 kolko tam uz on vlastne nerobi? uz je to dlhsie, ci?

dafy
4. feb 2013

@kvakuska ahoj a prosím ta vieš mi aj napísať kolko by u vás stál taxík zo stanice k Reprofitu? 🙂

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 vyše roka tam už nerobí ale teraz má ordináciu v martine 🙂 🙂

dafy
4. feb 2013

@radina ahoj aj ja sa chystám v marci aj minule nám to nejak spolu vyšlo teda nevyšlo 😠 🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 naozaj je taky dobry? a to ta tam musi odporucat tvoj gyndos? alebo sam mozes ist len tak na vlastnu past...

amali
4. feb 2013

už som tu 😉

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 ja som mu volala som chcela íst k nemu na screening v 13 týždni všetko pomeral bábetká sú v poriadku a v 23 týždni idem znovu k nemu 🙂 🙂 nemusí ta poslat gyndoš zavoláš objednáš sa a ideš 🙂 🙂

radina
4. feb 2013

@dafy A tebe co do toho vliezlo ? 😕

dafy
4. feb 2013

@zuzu1122 ahoj som čitala odpoved o si pisala Lise ....len teraz nechápem ten spermiogram nie je povinný???lebo si písala ze ked manzel ide na sper..treba sa vopred objednať 😕

dafy
4. feb 2013

@radina ako myslíš co mi do toho vliezlo?? 😀

amali
4. feb 2013

@tinka9075
@zuzu1122 príde žena k zubárovi sadne na zubárske kreslo a roztiahne nohy, doktor: ale tu nieste u gynekológa ale u zubára. pani: bol tu včera Janko a robili ste mu prednú protézu. doktor: áno bol. pani: tak si ju vyberte 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
4. feb 2013

@amali dobré 😀 😀 😀 😀

zuzu1122
4. feb 2013

@dafy no bolo by dobre, keby mu urobili spg priamo v RF a este lepsie keby to urobili pred konzultaciou... ked tam volas, oni ta objednaju len cisto na konzultaciu, na spermiogram sa musis objednat osobitne... mne to tiez povedali kocky tu odtial tak som rychlo este volala a doobjednavala sa... teda nie seba ale muza 😀

zuzu1122
4. feb 2013

@amali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 musela som to citat na dvakrat, lebo som to nepochopila.... esteze som bloncka 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre