Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzmil
12. feb 2013

@strapula27 6. den som mala volnym okom neviditelnu ciarku ... videla som ju iba pod lampou. Potom 8. den bol uz viditelny duch a neskor to silnelo. Embryo bolo HB1. Ty sa kedy chystas testovat?

zuzmil
12. feb 2013
strapula27
12. feb 2013

@zuzmil ja az na 12-ty den ako mi kazal doktor,ale neviem ci vydrzim🙂)))

zuzmil
12. feb 2013

ten vrchny test je ten z Reprofitu, robeny dnes, 14.den. Inak ale sa mi potvrdilo, ze ovulacny test mi ukazal silnejsiu ciarku skor.

strapula27
12. feb 2013

@zuzmil krasne ti to silnelo🙂

zuzmil
12. feb 2013

@strapula27 No ja som veru nevydrzala ... toto bolo moje 3. IVF, ale pred tym som tolko netestovala. Teraz ma to akosi bavilo.

strapula27
12. feb 2013

@zuzmil ovulacny?? to by ma ani nenapalo vyskusat??

natali225
12. feb 2013

@zuzmil ahoj a 2 ivf si mala kde, tiež v RF?

zuzmil
12. feb 2013

@strapula27 Ano, kdesi som to citala, ze ovulacny a tehotensky hormon su podobne. A ten 6. den som mala na ovulacnom teste viditelnu ciarku ... na tehotenskom zatial neviditelnu.

zuzmil
12. feb 2013

@natali225 Nie, v GynFive, bola to ale strata casu, penazi aj nervov. Lutujem, ze som hned nezacala v Reprofite.

stastenka42
12. feb 2013

@strapula27 nemame ziadny problem,vsetky vysledky ok. Doktor sam povedal ze to je uz v rukach toho hore. 🙂

strapula27
12. feb 2013

@zuzmil no vidis,opat viem nieco nove🙂) a nebala si sa ze by to mohol byt este pregnyl?

strapula27
12. feb 2013

@stastenka42 ano,v podstate je to vzdy tak a my spravime preto maximum co sa len da,ale ten hore moze ma uplne ine plany🙂

zuzmil
12. feb 2013

Nad tam som nerozmyslala, ved som mala PK, pregnyl pichas skoro dva dni pred punkciou ... neviem, za 13 dni po pichnuti by uz mal byt prec

strapula27
12. feb 2013

@zuzmil to je pravda,niekde som citala dokonca ze uz po 10 dnoch

zuzmil
12. feb 2013

@strapula27 Testuj az ked sa na to budes citit 🙂 ... tu asi spravna odpoved alebo moznost neexistuje.

strapula27
12. feb 2013

@zuzmil jasne🙂 ty si teraz uz len vychutnavaj tehotenstvo🙂)

zuzmil
12. feb 2013

@strapula27 Dakujem, tebe drzim palce 🙂

strapula27
12. feb 2013

@zuzmil dakujem 😉

amali
12. feb 2013

baby pichali ste si niektorá clexane po vklade?

stastenka42
12. feb 2013

Ty si dnes ktory den po transfere?

amali
12. feb 2013

@stastenka42 to bola otázka pre mňa? ak áno tak som na vklade ešte nebola ale zisťujem si lebo ma to čaká....aj to pichanie..clexanu

tinkatinulka
12. feb 2013

kočky mali by ste aktualizovat tabulku ked mate novinky..neviem ju najst

dafy
12. feb 2013

Dievčatá ako tak čítam strašne vela dvojičiek tu čakáte 🙂 to ktorý lekár ma také šikovné ručičky?? a ja chcééém bože ja vám tak závidím 😀 ale v dobrom

bibi24
12. feb 2013

@dafy no ja som chodila k stelclovi, ale pri poslednom ivf som sa s nim ani raz nestretla 😀

dafy
12. feb 2013

@bibi24 no super takže stelci 😀 tak si ho vyberám teda ak to bude možné 😀

stastenka42
12. feb 2013

@amali prepač nie 🙂

stastenka42
12. feb 2013

@strapula27 a ty si kolky den vkladu?

zuzmil
12. feb 2013

Dievcata, niektora z vas spominala pristroj na pocuvanie srdiecka babatka. Kde sa da zohnat?

strapula27
12. feb 2013

@stastenka42 zatial len treti po ET, v sobotu som mala vklad

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre