Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
15. feb 2013

@timona
2x tam musis ist, na opu -odber takze to sa rano robi a na vklad sa da cas prisposobit, den ani nie ak ti vklad nevyjde na vikend. ak si z ba tak to mas uplne super za 1,5 hod. si tam. ja som z trnavy a som chodila prevazne busom.

sarasota
15. feb 2013

@horalka79 dakujem za srdiecko a jedno posielam tvojmu kopacikovi krasne kopanceky

horalka79
15. feb 2013

@speranza1 Dakujem krasne. Drobcek je naozaj velmi aktivny. Ak tebe len to naj prajem 🙂
@sarasota dakujemee, chvilocku si ho nechame, teraz to nemal drobcek v brusku isto lahke ked bolo mame posledne dni zle..a potom vratime opät plne sily a pozitivnej energie 🙂

dafy
15. feb 2013

@karinuska22 ahoj ten clostyl nepoznám aký je v tom rozdiel ? 🙂

dafy
15. feb 2013

dievčatá neviete náhodou mi povedať ze ked napr.ide niekto na druhé IVF a lekár predpíše cez poisťovnu napr menopur danej osobke tak je tam dané kolko max može predpisat na recept tie injekcie?alebo može predpísať aj viac krabičiek??to ma len teraz tak napadlo 😝

pufa
15. feb 2013

@yaya1 ale nemáš za čo 🙂 bola to taká dobrá zhoda okolností, manžel bol asi 1 km od teba na nejakej ochutnávke vína a nechcel ísť domov v tom hroznom počasí busom, tak som to spojila. A tiež som nemusela čakať v rade na pošte 😀 tak už ti len prajem, nech je to pre teba ten šťastný clostil! 🙂 kedy zacinate?

marverka
15. feb 2013

ahojte, ako ste mi poradili dala som si urobit novy HP, a mam vysoky testosteron, co to znamena, viete mi povedat??dik

buba08
15. feb 2013

@dafy podla mna moze predpisat iba urcite mnozstvo, urcite nie donemoty, lebo baby by to potom asi vo "velkom" predavali, jasne, ze ked sa mi zvysili lieky, mne konkretne cely gonal, predala som ho tu cez MK, ale to mnozstvo, ktore predpise je urcite obmedzene
Nevies mi nahodou povedat, ze ked nemam minute vsetky ivf, ci mi poistovna VsZP preplati ivf v reprofite v Brne?

lukaxxx
15. feb 2013

ahojte babenky, kedy ste po vklade (bez PK) 1x testovali ? ja som len 5. deň ale najradšej by som už 😉

dafy
15. feb 2013

@buba08 myslím ze tu niekto aj písal ze áno preplatila im poistovna aj ked boli v Brne 😉

tinkatinulka
15. feb 2013

@lukaxxx pri prvom IVF som mala na teste // 9 den po ET bez PK

buba08
15. feb 2013

@dafy nespomenies si kto to bol? Aj ja som to niekde zachytila, ale myslim, ze to bola poistovna dovera a ja mam vseobecnu, tak neviem

dafy
15. feb 2013

@lukaxxx ja som testovala na 6den a tiez som mala uz // paličky ale može a nemusí 😉

dafy
15. feb 2013

@buba08 fuuha no to si nespomeniem ale zdá sa mi ze najprv sa bola spýtať v poistovni či sa to dá vobec...a ked si dobre pamätám tak najprv si to musíš uhradiť sama a potom vlastne oni ti to spätne vrátia pokial to schvália ale nehovorím to na 100 percent...

lukaxxx
15. feb 2013

@tinkatinulka @dafy .. no ja som tiez mala vzdy na 6. den, ale po PK.. tak preto sa pytam.. skusim vydrzat do pondelka.. ale neverim ze sa mi to podari.. 😉

buba08
15. feb 2013

@dafy hm, budem musiet zavolat na poistovnu a zistit info, aj ked si viem predstavit, ze sa ma budu pytat, preco chcem ist do Ciech...

lukaxxx
15. feb 2013

@buba08 pokial viem tak preplacaju, minimalne VsZP, .. ved im povedz, ze aj pre nich je to CR lacnejsie 🙂)

dafy
15. feb 2013

@buba08 tak im povedz ze preto lebo tam určite otehotnies a tým pádom ti uz nebudu musiet preplatit 3 IVF 😀 aj pre nich výhodné 😉

dafy
15. feb 2013

@lukaxxx držím palce aby tam boli // 🙂

lukaxxx
15. feb 2013

@dafy dakujem, dam v pondelok vediet 🙂)

buba08
15. feb 2013

@dafy len aby 🙂

buba08
15. feb 2013

@lukaxxx co myslis tym minimalne, nejako mi nezapina 😉
ze preplacaju minimalnu sumu?

dafy
15. feb 2013

@buba08 a kedy sa chystáš? 🙂 neboj určite 😉

buba08
15. feb 2013

@dafy v pondelok ideme k Malickovej do Prahy, pretoze vytvaram protilatky proti spermiam aj trofoblastu,takze ma caka niekolko mesacna liecba, ale dufam, ze niekedy v lete, asi sa skoro informujem, ale leto tu bude ani sa nenazdame 😉
uz to tu sledujem pomerne dlho, ak pojdem na ivf, tak urcite reprofit Brno, pretoze na SVK centra len vybrat peniaze a kaslat na vysledok - mam velmi zlu skusenost ...

buba08
15. feb 2013

@dafy ty sa kedy chystas?

dafy
15. feb 2013

@buba08 ešte neviem presne marec apríl?? 🙂 laparoskopiu ,vytrhnutie 8čky uz mám za sebou este mi ostáva zbaviť sa tej alergie mám koprivku nevedia prísť na to ze z čoho no a bezne vyšetrenie u gynek...este mi treba a hematologiu ale aj to len pre pokoj mojej duše mám tam známu DR 😉

buba08
15. feb 2013

@dafy no na vysledky z hematologie som ja cakala viac ako 2 mesiace, ale bola som na to upozornena, robili mi take komplexne a vyzera to tak, ze do konca zivota budem musiet brat anopyrin a v tehu aj fraxiparin, zistili mi 4 mutacie + lepive dosticky
Ja mam v tele e. coli aj streptococa a neviem sa ich zbavit ☹, takze nemozem brat prednison, ktory mi predpisali v Prahe - Podoli (dr. Madar), preto idem k Malickovej, pretoze ona tieto veci neriesi len prednisonom ako v Podoli

zuzu1122
15. feb 2013

@zeina62 ahoj... ja viem, mas pravdu, musim byt silna ale snazila som sa k tomu stavat pozitivne, mysliet na to, ze to urcite vyjde... asi preto to ovela viac boli... mozno som to nemala tak brat... co uz... skusili sme, nevyslo to... uvidime, co budeme robit dalej...

zuzu1122
15. feb 2013

@strapula27 ano, clovek zvladne vela veci.... ked musi... este neviem, co budeme s manzelom robit... ci sa vrhneme hned na dalsi pokus alebo co... ja som ani len nepredpokladala, ze to moze byt az taketo zlozite, ze nieco nemusi vyjst... ved uspesnot je v priemere az 40%... podla toho co som citala... asi o tom prestanem citat a zhanat dalsie info, lebo to nerobi dobrotu...

strapula27
15. feb 2013

@zuzu1122 tiez ma to niekedy napadne.. nevedomost byva sladka...Akokolvek sa rozhodnete,rozhodnete sa spravne!!! Dolezite je, ze mate jeden druheho!!! Je plno vztahov,ktore by taketo nieco vobec nevydrzali...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre